Синеморец – една различна почивка на края на света...

  • 130 148
  • 761
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3
 Относно посудата в Стела Марис - ние имахме всичко /може и на късмет да беше   Simple Smile/, но бяхме в апартамент №311. Отново казвам че бях учудена че кухнята беше оборудвана /аз също носех една чанта с разни неща/ но не се наложи да ползвам моите. Имахме си чаши които бяха от  различни сервизи , но това не е болка за умирачка  Wink. Ако пазарувате, правете го от големия супермаркет на който пише "централен" - единствено там има поставени цени на продуктите и ще получите касова бележка.

# 301
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Предполагам, имаш предвид №31?  newsm78 Защото там няма такава голяма номерация. Предполагам, че има посуда в продадените вече апартаменти, които после собствениците преотдават под наем. Тези, които все още са си собственост на Стела Марис, явно са само с "базово" обзавеждане. Само предполагам, де...

# 302
  • Мнения: 3
до Рися
Да права си, грешката е моя, сграда №1 апартамент №11 това е на третия етаж. Много вероятно е този апартамент да е собственост на някой  newsm78, за това всичко си имаше .......... Wink

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 15:32 от zozo0

# 303
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Да, в сграда 1 има само един непродаден апартамент (ние все в него си ходим, заплюли сме си го и сега пускаме тото, че да си го вземем  Mr. Green), останалите са на собственици.

# 304
  • Мнения: 3
Здравейте,

Някой с наблюдения от къща за гости/хотел Белла Донна? Моля споделете.

Благодаря и приятна почивка на всички Simple Smile

# 305
  • Мнения: 325
Здравейте, аз също съм от завърналите се от Синеморец, хотел Свети Георги. Доволна съм от избора си, просторна стая, добре обзаведена, широка баня. Хотелът беше много чист. На терасата на лобито сутрин беше много приятно, правеха хубаво кафе. За мен хотелът е с оптимално разположение за плаж и заведения, а в същото време на много тихо и спокойно място. Персоналът е любезен.
Хапвахме в Хоризонт и Каса Доминго по препоръка от темата, за което благодаря, и сме доволни, но открихме очарователното заведение Рай и за мен то води в класацията. И, разбира се, бар Кораба - най-доброто мохито  Heart Eyes Приятно съм изненадана от качеството на храната на заведението на Силистар и пицарията на Бутамята.

# 306
  • София
  • Мнения: 2 808
Ние пък не сме очaровaни от Синеморец.  Confused Бяхме еднa седмицa тaм и от днес сме в Приморско зa няколко дни и все едно сегa пристигaм нa море, толковa съм въодушовенa.  Peace  Въпрос нa вкус.
Отседнaхме в Дaянa бийч. Стaятa мaлкa, зaкускaтa еднa и същa всякa Божa сутрин. Кухнятa им не струвa. Плaжът Бутaмятa също не ми хaресa, зa пътя обрaтно към хотелa дa не говорим, точно срещу Стелa Мaрис е. Стaвa дълбоко рязко и не ми се струвa толковa подходящ зa мaлки децa, брегът е стръмен, водaтa мътнa... Днес, мaкaр и дa имaше вълни, водaтa нa плaжa нa ММЦ беше толковa бистрa, плитко е нa брегa, a колко много миди имa...  Crazy Може и дa съм пристрaстнa, обичaм Приморско.
Глaвнaтa им улицa е еднa, без зaбaвления и кой знaе кaкви зaведения. Много ми хaресa Велекa, но не сме плaжувaли тaм, a сaмо рaзходки. Поне отидохме до Резово.

# 307
  • София
  • Мнения: 192
Ние пък не сме очaровaни от Синеморец.  Confused Бяхме еднa седмицa тaм и от днес сме в Приморско зa няколко дни и все едно сегa пристигaм нa море, толковa съм въодушовенa.  Peace  Въпрос нa вкус.
Отседнaхме в Дaянa бийч. Стaятa мaлкa, зaкускaтa еднa и същa всякa Божa сутрин. Кухнятa им не струвa. Плaжът Бутaмятa също не ми хaресa, зa пътя обрaтно към хотелa дa не говорим, точно срещу Стелa Мaрис е. Стaвa дълбоко рязко и не ми се струвa толковa подходящ зa мaлки децa, брегът е стръмен, водaтa мътнa... Днес, мaкaр и дa имaше вълни, водaтa нa плaжa нa ММЦ беше толковa бистрa, плитко е нa брегa, a колко много миди имa...  Crazy Може и дa съм пристрaстнa, обичaм Приморско.
Глaвнaтa им улицa е еднa, без зaбaвления и кой знaе кaкви зaведения. Много ми хaресa Велекa, но не сме плaжувaли тaм, a сaмо рaзходки. Поне отидохме до Резово.
Естествено, за всеки влак си има пътници. Ние сме безкрайно благодарни на хора като Вас, защото в противен случай Синеморец ще стане като ММЦ  Simple Smile

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Наистина ли брега е стръмен и става бързо дълбоко?  Rolling Eyes Бях останала с впечатление, че на Бутамята е плитко?

Последна редакция: сб, 02 авг 2014, 21:53 от ninand

# 309
  • Мнения: 7 791
заминала си е романтиката от синеморец и силистар... шум, мръсотия и лошо възпитание. Листи го е отнесло морето Sad

# 310
  • София
  • Мнения: 2 808
Ние пък не сме очaровaни от Синеморец.  Confused Бяхме еднa седмицa тaм и от днес сме в Приморско зa няколко дни и все едно сегa пристигaм нa море, толковa съм въодушовенa.  Peace  Въпрос нa вкус.
Отседнaхме в Дaянa бийч. Стaятa мaлкa, зaкускaтa еднa и същa всякa Божa сутрин. Кухнятa им не струвa. Плaжът Бутaмятa също не ми хaресa, зa пътя обрaтно към хотелa дa не говорим, точно срещу Стелa Мaрис е. Стaвa дълбоко рязко и не ми се струвa толковa подходящ зa мaлки децa, брегът е стръмен, водaтa мътнa... Днес, мaкaр и дa имaше вълни, водaтa нa плaжa нa ММЦ беше толковa бистрa, плитко е нa брегa, a колко много миди имa...  Crazy Може и дa съм пристрaстнa, обичaм Приморско.
Глaвнaтa им улицa е еднa, без зaбaвления и кой знaе кaкви зaведения. Много ми хaресa Велекa, но не сме плaжувaли тaм, a сaмо рaзходки. Поне отидохме до Резово.
Естествено, за всеки влак си има пътници. Ние сме безкрайно благодарни на хора като Вас, защото в противен случай Синеморец ще стане като ММЦ  Simple Smile
Стaси, личи си, че не си билa нa плaжa нa ММЦ, след Южния плaж нa Приморско, посокa Китен. Нямa тaковa спокойствие и хубaв плaж.  Peace

# 311
  • Мнения: 3 993
На нас тази година също не ни хареса. Имаше огромна разлика от миналата.
Много шумно  , препълнено с китайски сувенири.
Тротоарите на главната са заети от маси на ресторанти , щендери за джапанки и китайската индустрия Rolling Eyes Пешеходеца си дели тясното платно с преминаващите коли .
Ако сте с детска количка - успех! Гледах няколко майки , които безуспешно се опитваха да минат по тротоарите  !
Отседнахме в Градина в Рая .
Със смесени чувства съм за мястото. Имаше група около 30 човека-  шума , крещенето и пищенето започваше в 7ч сутринта и приключваше към 23,30ч  Rolling EyesСтайте гледат към двора и шума е ужасен ! В стаята беше толкова топло , че се събуждаш по 100 пъти на вечер. С тези два фактора - наспи се ако можеш ! Tired
Стаите са големи и хубави , но в нашата зад гардероба имаше мухъл  Sick

# 312
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Върнахме се вчера от Синеморец. Да кажа и аз отзиви, но с уговорката, че никога не съм била и не го помня от преди години.

Селото: това, което и очаквах. Нищо особено. 5 улици на кръст. Научихме ги наизуст. Не ми е пречело, че някои са неасфалтирани и неосветени. Имаше хора, но не беше ужасно препълнено.

Хотелът: ние бяхме в Къща за гости Венито. Хареса ни, чисто и спретнато. Жената, която я дава е млада с малко дете. Единственият недостатък беше, че е точно на главната улица и вечер до към 12,00ч. е шумно. Но ние затваряхме и пускахме климатик на по-високи градуси и така спяхме. Беше ок. Не сме настивали, нито нищо. И се изолираше чудесно.

Плажовете: ами да ви кажа след 4г. в Гърция, тия не стават. Бутамята беше отвратително пренаселен. Устието на Велека отвратително дълбоко. Пясъкът даже не ми пречи, че е толкова едър. Силистар - също доста пренаселен. Ходихме и два пъти на Липите. Той най-много ми хареса. Малко хора, няка плажни заведения, джетове, водни колела и т.н. Но е неохраняем и по-трудно достъпен. Но си струва ходенето до него.
А водата и на трите плажа не ми хареса. Вълни имаше всеки ден и водорасли, мътилка някаква.

Заведенията: харесаха ни Синята акула. Мн. вкусна храна, макар че там рапаните ги сервират неизчистени.
Бих препоръчала още Тръстиките. Там мн. ми хареса супата от миди.
Във Варвара Старци разбойници.
Ядохме и пици в Катерини. Бяха вкусни, но там ни сервираха най-голямото и скъпото недоразумение на дом. торта. Не правете грешката да я поръчвате.
Една вечер ходихме и в ресторанта на Каза Доминго. Там ни хареса. Особено приятно впечатление ми направи единият от сервитьорите, като направи забележка на едно хлапе да не хвърля топки в басейна. Laughing
Бар Кораба мн. ми хареса. Две вечери ходихме.
Ходихме една вечер и в бара на Дичо да хапнем. Приятно е направен като обстановка, но не ми хареса това, че някакви надойдоха, 2-3 жени с дечурлигата си, и го обърнаха на бащиния там. Крещят, викат, след малко и мъжете им долазиха. Изобщо, очаквах някви млади хора, непретенциозни, а то се оказа някаква детска градина. Все едно бях в хола на някой, но неканена. И освен това, тиквичките със сирена дето си ги поръчах, не знам защо, бяха блъскани с кимион и не ми харесаха. Та, не повторихме.


След това ходихме и до Созопол за две нощувки. Е, там наистина вече беше ад. Ние го знаехме, но просто исках да се видя с една близка приятелка. Та, така, следващата година отново в Гърция.  Crazy

# 313
  • Sofia
  • Мнения: 373
Здравейте,
Изчетох тази тема и все още съм в голяма чуденка... Реших да проуча Синеморец, защото сме с детенце на 1 г и се надявам да открия чисто местенце по нашето черноморие. Юни бяхме в Гърция, а 1та или 2та седмица на септември обмисляме няколко дни на БГ море. Водещи са ми изискванията свързани с малкия - наскоро проходил, все още пипащ и лапащ всичко, обожава водата и доста пийна в Гърция. Съответно търся място за настаняване, което да е чисто, сравнително просторно, близо до плажа, защото мъкнем хиляда неща с нас, без шумотевица след 21 - 21,30 часа, защото малкия тогава си ляга, да е на що годе прилична улица, защото ще се налага и количката да ползваме, да има хладилник. Мъжа ми е голям почитател на дивотията, аз съм по-изискваща за удобства, сега сме и с малко дете. Големият ми проблем са всякакви пълзящи и летящи гадини - изпитвам най-искрен ужас и отвращиние към тях, а сега и най-искрен страх за малкия. Не ми се иска да прекъсваме почивката заради обриви, ухапвания и др с неизвестен произход. Просто да отидем някъде, където малкия да се порадва на воля на водата, аз няма да си почина, това е ясно Simple Smile За заведенията се ориентирах, моля помогнете с подходящо  и удобно (за 1 г дете) място за спане. (цената не ни е определяща).

# 314
  • sf
  • Мнения: 10 218
След всичко изброено не бих ви препоръчала Синеморец  Confused

Общи условия

Активация на акаунт