Re: Графики на БТ - коментари

  • 36 491
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 36 127
Здравей Денис,
би ли погледнала графиката ми , кога е била О? И искам д ате попитам каква е причината за трифазност в графиката , това ми е втората графика и забелязвам, че  към  8 ден след О температурата ми се покачва с 10 и си остава така до М.
  Благодаря , успешна и усмихната  седмица..

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … LoginName=elida__

П.П.: меря орално в 4 :30 с дигитален термометър

О. според мен е била на 22/23 ден от МЦ.
За трифазната графика - причини по-високи нива на Прогестерона или по-ниски на естрогените

# 736
  • София
  • Мнения: 36 127
Здравейтеее!!!Ето днес като си нанесох данните на графиката какво ми излезе.Дали наистина е имало О.

http://www.fertilityfriend.com/home/4a0f06

Рано е за коментар.
Спазваш ли всички правила на измерването?

# 737
  • Мнения: 97
Здравей Денис,
би ли погледнала графиката ми , кога е била О? И искам д ате попитам каква е причината за трифазност в графиката , това ми е втората графика и забелязвам, че  към  8 ден след О температурата ми се покачва с 10 и си остава така до М.
  Благодаря , успешна и усмихната  седмица..

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … LoginName=elida__

П.П.: меря орално в 4 :30 с дигитален термометър



О. според мен е била на 22/23 ден от МЦ.
За трифазната графика - причини по-високи нива на Прогестерона или по-ниски на естрогените
Благодаря ти Денис, всичко добро ти желая !

# 738
  • Мнения: 1 898
Денис аз пак съм с едно питане  newsm78
Като че ли искам пак на своя глава да пусна прогестерон този месец , но тъй като не съм правила тестове за О съм малко объркана. Може ли един поглед на графиката ми и да кажеш според теб имало ли е О и кога е била? Мерси предварително.

ПП: И още нещо .. ако Прогестерона ми е пак нисък , защото мисля че пусках преди 2 месеца и беше 17.02 mmol/L мога ли на своя глава от следващия МЦ да слагам след О Утрогестан или е добре да се консултирам с доки?

# 739
  • Мнения: 194
Здравейте,

Температа ми днес спадна, правих си и тест- отрицателен (по принцип и предишните бременности отчитаха доста късно), много се разстроих, бях убедена че е станало този месец, но явно утре ще ми дойде... Sad Sad Sad  До сега се зверих в бременните графики, възможно ли е да има спад и все пак нещо да е станало, все още не съм паднала под чертата ?!
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … LoginName=reni789

П.П.: Ако можеха успокоенията да правят бебенца, май на всички ни желанията щяха да се сбъднат... Хубав ден на всички Simple Smile

Последна редакция: вт, 26 ное 2013, 13:15 от vasileva_vn

# 740
  • София
  • Мнения: 36 127
Денис аз пак съм с едно питане  newsm78
Като че ли искам пак на своя глава да пусна прогестерон този месец , но тъй като не съм правила тестове за О съм малко объркана. Може ли един поглед на графиката ми и да кажеш според теб имало ли е О и кога е била? Мерси предварително.

ПП: И още нещо .. ако Прогестерона ми е пак нисък , защото мисля че пусках преди 2 месеца и беше 17.02 mmol/L мога ли на своя глава от следващия МЦ да слагам след О Утрогестан или е добре да се консултирам с доки?

Ако е имало О. / според графиката дотук/ - може да е била на 14/15 ден от МЦ. БТ трябва да се повиши още и да се задържи висока.
Прогестрон на 22 ден от МЦ
След 2-3 дни искам пак да погледна графиката - според мен има повече от 1 фоликул / и не е сигурно дали ще има О./
Ако няма О. - няма нужда да се пуска Прогестерон

Прогестин - назначава само лекар

# 741
  • София
  • Мнения: 36 127
Здравейте,

Температа ми днес спадна, правих си и тест- отрицателен (по принцип и предишните бременности отчитаха доста късно), много се разстроих, бях убедена че е станало този месец, но явно утре ще ми дойде... Sad Sad Sad  До сега се зверих в бременните графики, възможно ли е да има спад и все пак нещо да е станало, все още не съм паднала под чертата ?!
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … LoginName=reni789

П.П.: Ако можеха успокоенията да правят бебенца, май на всички ни желанията щяха да се сбъднат... Хубав ден на всички Simple Smile

Докото няма М. надежда има
Графиките не могат да ти покажат дали има или не бременност, ако не са минали повече от 16 дни след О. и БТ се е задържала достатъчно висока. Така че, не ги гледай толкова и не се измъчвай

# 742
  • Мнения: 219
Денис, забравих да питам за двете по-високи стойности в началото на цикъла..
Дали е възможно и при мен да има повече от един фоликул или са инцидент?
До сега в графиките ми никога не е имало такава БТ в първа фаза.... Сега нещо и ЛФ ми се вижда по-странна от друг път, макар че още е рано да се коментира.
Как мислиш?

# 743
  • Мнения: 194
Здравейте,

Температа ми днес спадна, правих си и тест- отрицателен (по принцип и предишните бременности отчитаха доста късно), много се разстроих, бях убедена че е станало този месец, но явно утре ще ми дойде... Sad Sad Sad  До сега се зверих в бременните графики, възможно ли е да има спад и все пак нещо да е станало, все още не съм паднала под чертата ?!
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … LoginName=reni789

П.П.: Ако можеха успокоенията да правят бебенца, май на всички ни желанията щяха да се сбъднат... Хубав ден на всички Simple Smile


Докото няма М. надежда има
Графиките не могат да ти покажат дали има или не бременност, ако не са минали повече от 16 дни след О. и БТ се е задържала достатъчно висока. Така че, не ги гледай толкова и не се измъчвай


Благодаря ти, Денис, за хубавите думи, помощта и подкрепата Simple Smile  Hug
За съжаление, днес температурата ми спадна още повече и чакам всеки момент... Sad Явно и този месец не ни е писано да се сдобием с така чаканото бебенце. Дано следващия месец се окаже вълшебен не само заради предстоящите празници, но и да се сбъднат нашите малки чудеса...

Успех и усмивки за всички, другия месец всички с две черти Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 744
  • Мнения: 113
Здравейте момичета!!!Преди няколко дни графиката ми показваше,че е имало О.на 13 ден ,но днес вече графиката ми се промени.Ето как изглежда тя в този момент.Моля за коментари и благодаря предварително за отделеното от вас време.


http://www.fertilityfriend.com/home/4a0f06

# 745
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Фертилити изчислява сравнително добре кога е била овулацията, така че при правилно въведени данни можеш да му се довериш  Peace

# 746
  • София
  • Мнения: 36 127
Денис, забравих да питам за двете по-високи стойности в началото на цикъла..
Дали е възможно и при мен да има повече от един фоликул или са инцидент?
До сега в графиките ми никога не е имало такава БТ в първа фаза.... Сега нещо и ЛФ ми се вижда по-странна от друг път, макар че още е рано да се коментира.
Как мислиш?
Може да са инцидент  Peace
Графиката е добре дотук

# 747
  • София
  • Мнения: 36 127
vasileva_vn
Нов МЦ - нов Късмет Peace
Мери редовно БТ и прави тестове за О. - на 7  ден след предполагаема О. е добре да пуснеш Прогестерон

# 748

Общи условия

Активация на акаунт