От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 11

  • 54 559
  • 776
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 659
Имам две пратки от Амазон на адреса на Габиели,излиза ми,че са предадени на рецепция  Rolling Eyes и подписани от Naill  Rolling Eyes  Още нямам мейл от тях за пристигнали пратки,но не е минало и кой знае колко време де.Имали ли сте случай при тях с подписал се с такова име  Thinking

# 736
  • София
  • Мнения: 23 178
пуснах поръчка на GGBG, да купят едни обувки от кларкс, обаче от сутринта ни вопъл, ни стон.
някой да е пазарувал през тях, да сподели подробности, кога ще поискат пари например, и изобщо работи ли им тая част от системата, да не си чакам безкрайно  Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 219
Доста големи намаления има в clarks сега Simple Smile Дано ти отговорят скоро, че се изчерпват сравнително бързичко.

# 738
  • Мнения: 22
пуснах поръчка на GGBG, да купят едни обувки от кларкс, обаче от сутринта ни вопъл, ни стон.
някой да е пазарувал през тях, да сподели подробности, кога ще поискат пари например, и изобщо работи ли им тая част от системата, да не си чакам безкрайно  Rolling Eyes

Аз ги ползвам за доставка на пратките ми от Англия. Досега не съм правила поръчка чрез тях. Ако те притеснява нещо им пиши e-mail. Отговаряли са ми винаги в рамките на деня.   Wink

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
Някой знае ли какво става с курсовете на КД? От преди нова година бяха обявили, че първия им курс е на 08.01, а сега гледам, на 5ти и на 10ти януари Rolling Eyes тръгват.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 239
Според мен, е просто грешка, вместо 8-ми са написали 5-ти. Виж му дата на пристигане, не е възможно да пътува 10 дни  Peace

# 741
  • Мнения: 68
Имам проблем харесах си 2 чифта обувки от кларкс ама като опитам да платя не ми приема плащането пробвах с 2 вида карти ама не се получава newsm78

# 742
  • Варна
  • Мнения: 239
Имам проблем харесах си 2 чифта обувки от кларкс ама като опитам да платя не ми приема плащането пробвах с 2 вида карти ама не се получава newsm78
На 1-ва страница са изброени сайтовете, в който може да се плаща с БГ карта и тези в който може само с английска. Кларкс е първия сайт в списъка на сайтовете приемащи плащания само с английски карти.
Макар че, преди време някой твърдеше, че е успял да плати през пейпал, ама дали е така найстина, не знам.

# 743
  • Мнения: 68
Имам проблем харесах си 2 чифта обувки от кларкс ама като опитам да платя не ми приема плащането пробвах с 2 вида карти ама не се получава newsm78
На 1-ва страница са изброени сайтовете, в който може да се плаща с БГ карта и тези в който може само с английска. Кларкс е първия сайт в списъка на сайтовете приемащи плащания само с английски карти.
Макар че, преди време някой твърдеше, че е успял да плати през пейпал, ама дали е така найстина, не знам.
много благодаря за отговора така съжелявам че не приемат бг карти уф а така ми харесаха обувките

# 744
  • Варна
  • Мнения: 239
mimim85,може да използваш посредник. Или потърси обувките в Амазон или в този сайт : http://www.charlesclinkard.co.uk/womens-c1/clarks-m122
Редактирам се, сега видях че в този сайт дамските модели на Кларкс са много малко, едва ли ще ги намериш там.

# 745
  • Мнения: 68
mimim85,може да използваш посредник. Или потърси обувките в Амазон или в този сайт : http://www.charlesclinkard.co.uk/womens-c1/clarks-m122
Редактирам се, сега видях че в този сайт дамските модели на Кларкс са много малко, едва ли ще ги намериш там.
аз търся детски обувки

# 746
  • Варна
  • Мнения: 239
Покажи тогава кой модел си харесала, детските са доста.

# 747
  • Мнения: 68
http://www.clarks.co.uk/p/20355753
http://www.clarks.co.uk/p/20355109
много ми харесват и са за без пари 10 паунда

# 748
  • София
  • Мнения: 23 178
на мен ми отговориха снощи, преведох дори парите, 1.44 ми е услугата по закупуване на обувките, детски.
така че не е много скъп варианта някой превозвач да напазарува от кларкс  Rolling Eyes

тези поръчах аз  Simple Smile

# 749
  • Варна
  • Мнения: 239
бамбарадамбара, платила си само 11,44 паунда така ли да разбирам? Не бях разглеждала сайта на тази фирма и нещо не мога да се ориентирам. Нямат ли бланка за заявка. Къде е това поле, в което трябва да сложа URL и какво правим, ако искам няколко продукта. Нищо не разбрах, можеш ли да ми разясниш по-подробно, благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт