моля за помощ от по-опитните в избор на количка

  • 518
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте и поздрави от една щастливка, влязла в петия месец!!!

Сигурно десетки пъти се появява този въпрос, но реших и аз да попитам коя е най-подходящата количка за едно януарско бебе, което ще живее като Карлсон на последния 5 етаж в една чаровна и спокойна кооперация, но без асансьор.

Първо много се запалих по bugaboo bee. Това е една красива, лека, маневрена пчеличка, която съм сигурна ще пърха из квартала. Но възникна въпроса, ами ако бебето спи как ще го качваме без да го притесняваме до последния етаж? Мислих за варианта с пашкулчето, но пак ми се струва, че ще наруша нейния покой. Пък и представете си ме мен, дребна, но с големи чанти, докато си намеря ключовете, да оставя бебето на земята с пашкулчето? Дайте съвет и моля споделете мнение, всички, които сте ползвали и ползвате bugaboo bee? Пашкулчето задължително ли е за първите месеци? И ако бебето ще е зимно да купим зимно пашкулче, а после и лятно? Или може като се затопли бебето и без пашкулче да го возя?

Разгледах и втората опция STOKKE Crusi. Големи, стабилни и по своему красиви, но дали бебешкото кошче не е твърде тежко за една майка, която ще качва по стълбите и бебето и кошчето и малко багаж? Прочетох, че имало проблем и с друскането, гумите, амортисьорите. Моля, споделете!

А има ли майки с опит в карането на колички Mutsy. За тях от скоро чета по форумите. Видях, че имат и опция с много лек кош. Някой ползвал ли ги е?

Очаквам съвети и за всяка друга удобна комбинирана количка, която много ще се разхожда из софийските улици, в моя малък Ярис, а аз и бебо до петия етаж.

Благодаря ви предварително и пожелавам усмихнато лято!

Станислава

# 1
  • Мнения: 137
Станислава, хареса ми поста ти и настроението, което лъха от него, най-добре да копираш въпроса си в новата тема за количките :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=734652.0
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 0
Привет,

И много благодаря за съвета. Аз едва вчера си направих акаунт за bg mama и затова още съм в процес на ориентиране.
Преместих моето запитване и сега очаквам по-опитните да помагат.

Усмихнато лято и вярвам, че най-доброто предстои:

Станислава

Общи условия

Активация на акаунт