Упорит запек!!!Помагайте!!!

  • 10 324
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
Моят син е на 45дни и също сме на изк.хранене.И аз му давах Фризолак + Фризовом но не.Тогава лекарката ми каза да минем на Фризопеп защото е по лесно усвоим  т.к. протеинът в него е предварително разграден и  не натоварва стомахчето.Изпихме една кутия и като се почна едно акане преди ядене след ядене дори като спи ака.Малко е скъпичко млякото /от 17лв до 20лв./но ефектътъ е на лице.Сега редувам Фризопеп, на следващо хранене Фризолак.Опитай и ще се увериш.Успех!

# 31
дъщерями имаше същия проблем.започнах да и правя млякото вместо с вода с водата от овесените ядки-на половин литър вода слагах 2 супени лъжици овесени ядки.помага.между другото моя доктор ми изписа ДУФАЛЪК -МАЛКАТА СЕ ОСРА-започна да ака през половин час с рев

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 17:57 от Vivi

# 32
  • София
  • Мнения: 1 457
Доктор ми каза че трябва поне 4-5 дни за да има ефект. Ние също се оправихме с него и след това нямахме никакви проблеми. Нямаше краткотраен ефект или привикване

# 33
  • Мнения: 1 427
Момичета, мисля, че бебето вече си е излекувало запека отдавна.Но пък съветите са актуални Peace

# 34
  • Мнения: 2 952
Пиете ли вода .....ние бяхме така , Саги беше запечен , след като почнах с водичката и чайчетата ХИПП .....се оправи , само от сухо мляко се запичат ....(да не стана банална , 4е го писах по форумите това 100 пъти Mr. Green) , но е вярно...

# 35
  • Мнения: 278
aptamil 1 запича много.ние ще минаваме на нутрилон омнео 1 тези дни.дават го за запек колики и газове.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 679
сега ше ме засипят с антиглутенови постинги
НО
изпитан метод - ОВЕСЕНИ ЯДКИ
Така- само това помогна на моя за запека- а беше н а40дни- запече се от смяната на храната- от кърма на АМ- а и аз смених мн. различни храни за кратко време и стана една... ooooh!
Но с Фризовом оправих:
1. Запека
2. Коликите
Много съм доволна- и то благодарение на момичетата от форума Hug
И досега ву слагам във Фрисолака 4:1 Фризовом- страх ме е да го спра...

# 37
  • Мнения: 127
Ние сме със запек от 40 ден а сега беба е вече на 2 месеца и половина. пробвахме почти всичко но ефект особен няма. За съвсем малко сока от ябълки пооправи положението и сега пак е запечена. В момента сме на Омнео 1 и ще видим резултата от него. Педиатърката ни каза че когато започнем с пюретата всичко ще се оправи.....
но дотогава ще остана без нерви....не знам и аз какво да предпиема вече, но си мисля че повечето вода през деня и масажите на коремчето имат логично обяснение срещу запек.

Последна редакция: вт, 21 фев 2006, 15:55 от Vivi

# 38
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета, темата е от 09 Октомври 2004

# 39
  • Мнения: 282
Мила Краси,не се притеснявай,ние съ6то се храним с Аптамил и отна4алото имахме съ6тия проблем,но се оправихме с 4ай4ето Блевит и с овесени ядки.Просто ги свари  и вместо обикновенна преварена вода използвай води4ката в,която си сварила ядките,а ако не помогне вместо Аптамил, взимай Милумил-той трябва да помогне.Разликата е 4е има вкус на ванилия или банан,и е с по-голяма масленост -опаковката му е жълта. Няма да запи4а така,но трябва да знае6,4е ако запо4не6 с Милумила не трябва да се връ6та6 пак на Аптамил.Опитай ако иска6 и дано да се оправи. Praynig Praynig PraynigУспех!!! Peace

# 40
  • Мнения: 983
И ние започнахме с Фризолак - запече се много яко. Минахме на Фризовом и много ни помогна - поне са от една фирма.

# 41
  • Мнения: 261
dufalak на гладно и сини сливи
ефект 100%
успех
и ние сме така, вече годинка и 3 месеца
но всеки ден на гладно давам дуфалак 10мл. и 30мл. пюре от сини сливи, във вид на сок т.е. добавям вода
започнала съм го от 32 ден та до днес

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 14:37 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт