Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 237 - След финала и в очакване на Kaçak

  • 42 869
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Топло, топло .... клипче от гръцките фенове!



Явно Ахмет не е ревнив, като гледам къде е ръчичката на Йози на постнатата от Деси снимка.
 smile3534 smile3534 smile3534

# 48
  • Мнения: 27 735
 Hug Hug Hug

В Asi-bg попаднах на  Zoraki koca със субтитри и се засилих да го тегля,  Laughing както заради Йози, Peace така и заради Бурак.  Crazy  Оказа се обаче, че първите две серии са с руски суб,  Whistling а третата с български ...  Whistling Laughing  и съм ей тъй... #Crazy #Crazy #Crazy

Ако не ви спъва руския  Laughing  и ви е интересно:
Peace




http://www.asi-bg.net/browse.php?search=%CC%FA%E6+%EF%EE+%EF%F0%E8%ED%F3%E4%E0&incldead=0&cat=0

# 49
  • Мнения: 46
Dобро утро,Незабравими! Прекрасен петък!  Hug
Кафето е от мен днес  Wink

Иве,благодаря ти за линка на Zoraki koca  bouquet
Скрит текст:
Трябва ли регистарция да ги изтегля,че не нещо не успявам отново

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
# 51
  • Мнения: 27 735
Добро утро!  Hug Hug Hug


Иве,благодаря ти за линка на Zoraki koca  bouquet
Скрит текст:
Трябва ли регистарция да ги изтегля,че не нещо не успявам отново


Скрит текст:
Да, ДидиHug  става с регистрация.  Peace  Ако не успееш, пиши ми на ЛС ще ги кача в Dox-а и ще ти ги пратя.  Peace

# 52
  • Мнения: 914
Здравейте Незабравими и неизморими приятели!

Пиша ви днеска, защото в момента съм съкрушена отново от турските сериали. Изгледах за няколко дни сериала "Готова на всичко" и то защото по случайност по телевизията го даваха и да си призная ме грабна,  естественно не толкова колкото незабравима. Но ми стана интересна развръзката на една любов, която незнайно как са решили да се развива 10 серии след началото и 10 преди края на сериала - голяма грешка. Всичко уж страхотно само дето не е. Разочарована съм от турските сценаристи. През цялото време наблягат на тази любов, как двама, които от пръв поглед са се влюбили и вече всичко е перфектно, ама а дано ама на дали. Сетих за нашия сериал любим и си помислих, че беше добре това, че имахме възможност ние феновете да завършим сериала. Е га ти завършеците, които правят. Останах много разочарована от филма. Очевидно феновете трябва да правят завършека на сериалите им, а сценаристите останалата част. Последен филм турски, който гледам отпред назад. Отсега нататък винаги ще ги гледам озад напред, защото май така е по-нормален филма. Оттука нататък първо гледам края ако ми харесва ще преценя дали да го гледам, ако не сори. Няма да се научат да правят завършеци тез хора.

Поздравявам всички ви!

# 53
  • Русе
  • Мнения: 2 286
Здравейте Незабравими и неизморими приятели!

Пиша ви днеска, защото в момента съм съкрушена отново от турските сериали. Изгледах за няколко дни сериала "Готова на всичко" и то защото по случайност по телевизията го даваха и да си призная ме грабна,  естественно не толкова колкото незабравима. Но ми стана интересна развръзката на една любов, която незнайно как са решили да се развива 10 серии след началото и 10 преди края на сериала - голяма грешка. Всичко уж страхотно само дето не е. Разочарована съм от турските сценаристи. През цялото време наблягат на тази любов, как двама, които от пръв поглед са се влюбили и вече всичко е перфектно, ама а дано ама на дали. Сетих за нашия сериал любим и си помислих, че беше добре това, че имахме възможност ние феновете да завършим сериала. Е га ти завършеците, които правят. Останах много разочарована от филма. Очевидно феновете трябва да правят завършека на сериалите им, а сценаристите останалата част. Последен филм турски, който гледам отпред назад. Отсега нататък винаги ще ги гледам озад напред, защото май така е по-нормален филма. Оттука нататък първо гледам края ако ми харесва ще преценя дали да го гледам, ако не сори. Няма да се научат да правят завършеци тез хора.

Поздравявам всички ви!
Дежавю, Hug и  welcome!
Ама как се учудваш на сценаристите, бе?! hahaha Не ги ли разбра досега, че константната им постановка е "мъка, мъка и пак мъка", посолена със "сълзи, повече сълзи и още сълзи", а за финал гарнитура от "смърт на единия главен герой". Нашият сериал, слава Богу, беше с щастлив край и то по желание на зрителите - нещо, което рядко се случва! smile3516
А идеята ти за "отзад - напред" много ми хареса!!! hahaha Може да я последвам и аз?! newsm12

# 54
  • Мнения: 27 735
Мисля, че това е потвърждение, че Mustafa Avkıran ще го играе мафиозото, чийто син убиват. Peace




http://www.sinetif.com/mustafa-avkiran-kacak-dizisinde-mafya-babasi-rolunde/

# 55
  • Мнения: 570
Добър ден ,Незабравими! Hug Hug Hug
Дежавю, welcome и от мене!Какви бози дават в момента просто съм smile3505.Видях един сайт,но не го запаметих още 23 сериала минимум са купили БТВ и Нова ooooh!,а от Незабравима 2 сезон ни  вест,ни кост.Защо не го купиха да погледат малко красота хората,а и много  Heart Eyes,определено имат  нужда в тия времена #Cussing outЕеееееееех,Незабравима е друго измерение Wink
Хубав ден на майстора на всички! Party


# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 46
Привет,Незабравими! Hug
На тези като мен,дето нищо не ни допада,ще си гледаме Незабравима и стари снимки Wink
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

# 59
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Хубав уикенд,изпълнен с прекрасни мигове и слънчево настроение! Heart Eyes Grinning

Общи условия

Активация на акаунт