Професионални серии за коса - тема 55

  • 53 030
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 420
След Еластисайзъра дали е подходящо да сложа лумино контраст шампоана или трябва да е силно хидратиращ след него?

# 691
  • Мнения: 1 483
Запис. В момента ползвам един шампоан на Матрикс за бързо омазняващ се скалп и съм много доволна (всъщност това ми е първата козметика за коса от по-висок клас). Определено намалява омазняването, както обещава, косата се запазва чиста и с обем един ден повече. Flutter
Скрит текст:

# 692
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета!

Аз влизам с една молба  Simple Smile Онзи ден изхабих серума Абсолют, имам още малко от Олео релакс и искам да си взема нещо ново. За сега съм се спряла на Наши арган. По-течна или гъста консистенция има? Утежнява ли, ако се прекали с нанасянето? На кой друг серум прилича като ефект? Ще съм благодарна да ме насочите.


Наши е значително по-гъсто като консистенция от тези, които ти си имала. На мен ме напомня на Био аргана на Лакме. Не мисля, че ще утежнява, още повече че и серума Абсолют въпреки че е по-течен е тежък. Мисля, че ще останеш доволна от Нашито - много е приятен, попива идеално и мирише страхотно.

# 693
  • Мнения: 3 420
Здравейте, момичета!

Аз влизам с една молба  Simple Smile Онзи ден изхабих серума Абсолют, имам още малко от Олео релакс и искам да си взема нещо ново. За сега съм се спряла на Наши арган. По-течна или гъста консистенция има? Утежнява ли, ако се прекали с нанасянето? На кой друг серум прилича като ефект? Ще съм благодарна да ме насочите.


Наши е значително по-гъсто като консистенция от тези, които ти си имала. На мен ме напомня на Био аргана на Лакме. Не мисля, че ще утежнява, още повече че и серума Абсолют въпреки че е по-течен е тежък. Мисля, че ще останеш доволна от Нашито - много е приятен, попива идеално и мирише страхотно.
Като стана дума за аргана на Лакме,просто съм супер разочарована.До сега на толкова гаден продукт не бях попадала.Косата ми е отвратителна с него-слагам колкото зрънце-косата някаква лепнеща,слагам повече-мръсна.При все,че косата ми е жадна не мога да си представя за каква коса е подходящ изобщо  ooooh! ooooh!

# 694
  • София
  • Мнения: 9

Като стана дума за аргана на Лакме,просто съм супер разочарована.До сега на толкова гаден продукт не бях попадала.Косата ми е отвратителна с него-слагам колкото зрънце-косата някаква лепнеща,слагам повече-мръсна.При все,че косата ми е жадна не мога да си представя за каква коса е подходящ изобщо  ooooh! ooooh!

Явно за моята, защото аз не съм имала проблем с него, много ми хареса попиваше идеално и даже мисля да си взема цяла опаковка, защото една приятелка ми беше отсипала за няколко ползвания да го пробвам

# 695
  • Мнения: 159
Здравейте,момичета! Simple Smile Наскоро си купих шампоан и балсам на Керастаз,зелените.Много съм доволна.Ползвам и една маска на Professional Imperity,която е с кератин и пшеничен протеин.Редувам маската и балсама.Като грижа без отмиване слагам едни кристали на Лореал,но те не са от професионалната серия и въпреки това съм доволна от тях.Косата ми принципно е суха,тънка,боядисвана,често третирана(вкъщи или на фризьор).Откакто ползвам нещата на Керастаз и тази маска,косата ми е много добре Simple Smile Като стилизиращи продукти,ползвам на Вела-пяна и лак.Има ли смисъл да си купувам и професионални стилизанти за коса,те по-добри ли са от обикновените?Гледах пяната и лака на Керастаз-скъпи са доста за такъв тип продукти.Това дали е оправдано?На Лореал са на добра цена нещата.Бихте ли ми препоръчали и някакъв спрей,който предпазва косата от топлината на сешоар и преса?Поне донякъде Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 5 542

Здравейте,момичета! Simple Smile Наскоро си купих шампоан и балсам на Керастаз,зелените.Много съм доволна.Бихте ли ми препоръчали и някакъв спрей,който предпазва косата от топлината на сешоар и преса?Поне донякъде Simple Smile
E точно пък за термозащита бих ти препоръчала цимента на Керастаз.Той пак е от серията Резистанс,която ти си си взела
http://www.zlatnaribka.com/kerastase/resistance--za-slabi-tanki- … -thermique-125-ml
 Ако го поръчаш от някой от английските сайтове би ти излезнал по-евтин,aко попаднеш и на кодове
http://www.hqhair.com/home.dept
http://www.lookfantastic.com/kerastase-resistance-ciment-thermiq … 5ml/10444831.html
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Ciment-Thermique-125ml

# 697
  • Мнения: 159

Здравейте,момичета! Simple Smile Наскоро си купих шампоан и балсам на Керастаз,зелените.Много съм доволна.Бихте ли ми препоръчали и някакъв спрей,който предпазва косата от топлината на сешоар и преса?Поне донякъде Simple Smile
E точно пък за термозащита бих ти препоръчала цимента на Керастаз.Той пак е от серията Резистанс,която ти си си взела
http://www.zlatnaribka.com/kerastase/resistance--za-slabi-tanki- … -thermique-125-ml
 Ако го поръчаш от някой от английските сайтове би ти излезнал по-евтин,aко попаднеш и на кодове
http://www.hqhair.com/home.dept
http://www.lookfantastic.com/kerastase-resistance-ciment-thermiq … 5ml/10444831.html
http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Resistance-Ciment-Thermique-125ml


Благодаря ти много! Simple SmileОще днес ще отида да си го купя.На добра цена е.Досега не съм поръчвала нищо от чужди сайтове и ме е страх да не ме метнат Embarassed
А за хубави стилизанти коя марка бихте ми препоръчали?Сега ползвам Вела-миризмата е ужасно задушаващо силна.Хубаво ли е и стилизантите да са професионални?
И още един въпрос,който не е много по темата,но моля да ме извините... Embarassed Електрическите ролки горят ли косата?Наскоро си взех такива на Ремингтън.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 005
Прочетох доста положителни отзиви за шампоана и маската Иноа. Оглеждам  се за хидратираща серия, с боядисана коса съм, косъма ми е фин. За маската на ИНОА обаче пише, че е за плътни и гъсти коси, моята определено не е такава. Според вас(които са я пробвали) дали ще ми натежи на косата? (на всичкото отгоре, аз се боря и за обем  Simple Smile  )
Мисля да си поръчам протеина на Афоджи и се замислих и за хидратиращия им балсам! Какво ще ме посъветвате- коя от двете серии да избера? Всъщност съм отворена и за други предложения!

# 699
  • Варна
  • Мнения: 456
Маската Иноа е просто невероятна.Не мисля,че ще ти утежни.Хидратира,подрежда и гланцира косата.Слагам и в корените без проблем.Може и да си внушавам,но сякаш ми избистря цвета.Онзи ден фризьорката ме пита нов матиращ шампоан ли ползвам.
За Афоджи нищо не мога да кажа,защото не харесвам нито един от продуктите,които съм ползвала.

Да споделя впечатления и от една нова за мен маска-кератинова изглаждаща маска на Кюн.Много стабилно уплътнява и изглажда.Косата пада тежко,връхчетата стоят много мекички до следващото миене и косата не се заплита изобщо.Не е подходяща за търсещи обем,защото го събаря доволно.За мен е разкош и сега ще търся разфасовка от 500мл.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2013, 13:10 от tyzarka

# 700
  • Мнения: 300
Момичета, виждам, че можете да ми помогнете и нахлувам в темичката ви с въпрос   Blush

Искам да подаря на приятелка продукт за коса, който да помага косъмът да стане лъскав и гладък. Ето това например дали е подходящо Philip Kingsley Elasticizer?


# 701
  • Мнения: 159
Взех си термичното мляко,но за 58 лв...
При положение,че ще го използвам,мога ли като си мия косата да си сложа маска или балсам или само с шампоан да си я измия?А и принципно като я измия слагам и кристали по цялата дължина.А ако ще използвам това термо мляко,няма нужда,нали?

# 702
  • Мнения: 3 698
Взех си термичното мляко,но за 58 лв...
При положение,че ще го използвам,мога ли като си мия косата да си сложа маска или балсам или само с шампоан да си я измия?А и принципно като я измия слагам и кристали по цялата дължина.А ако ще използвам това термо мляко,няма нужда,нали?
Прави всичко, както обикновено - шампоан, после балсам или маска, преди сушене термичното мляко и след това стилизираш по обичайният за теб начин.

# 703
  • Мнения: 0
Скъпи дами , за да изберете точния продукт за вашата коса най-  важна е правилната диагностика! Фризьорът трябва да се съобрази със структурата на косъма, дали сте боядисани/ с каква боя/ , третирате ли се топлинно и още куп неща!!! Затова трябва отлична комуникация ! Много са обидни хулите по колеги! ЗАПОМНЕТЕ!!! Универсални продукти , които работят оптимално добре за всички няма!

# 704
  • Мнения: 159
Скъпи дами , за да изберете точния продукт за вашата коса най-  важна е правилната диагностика! Фризьорът трябва да се съобрази със структурата на косъма, дали сте боядисани/ с каква боя/ , третирате ли се топлинно и още куп неща!!! Затова трябва отлична комуникация ! Много са обидни хулите по колеги! ЗАПОМНЕТЕ!!! Универсални продукти , които работят оптимално добре за всички няма!
Тино,ти ли си бе,приятел?! Laughing Защото аз само него съм хулила в този форум,но не в тази тема...И има защо да го хуля и то по-скоро салона му.И кво-като не съм доволна да го целувам ли?!Объркал си темата.
А колко често мога да слагам това термо-мляко?Ако,да кажем,си мия косата 2 пъти в седмицата-мога ли и двата пъти да го сложа,ако ще я третирам топлинно след това?

Общи условия

Активация на акаунт