Професионални серии за коса - тема 55

  • 52 970
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 49
Здравейте дами,
чета ви редовно, но рядко пиша. Включвам се, за да споделя, че има 25% намаление на Kérastase в lookfantastic.com плюс още 10% с кода LFNEW. Simple Smile

# 706
  • Мнения: 213
Момичета, как стой въпроса с шипинга от ЛукФантастик newsm78... Не съм пазарувала от сайта, но това намаление на Керастаз си заслужава Whistling...
Благодаря за споделеното  bouquet

# 707
  • Мнения: 49
Момичета, как стой въпроса с шипинга от ЛукФантастик newsm78... Не съм пазарувала от сайта, но това намаление на Керастаз си заслужава Whistling...
Благодаря за споделеното  bouquet

Аз също за пръв път поръчах току що от сайта. Wink Доставката е безплатна, пише че става за 5-10 работни дни. Досега съм поръчвала от feelunique.com и hqhair.com като условията мисля, че бяха същите.

# 708
  • Мнения: 2 280
Да ви кажа, че кода sep20 все още дава 20 % отстъпка, сега реших да проверя. Така примерно серума идва 25 евро, а шампоаните по 12 €. Термичното мляко Цимент пък идва €14.75 . Вчера си взех първата поръчка от лукфантастик, дойде за 10 дни. Дойде ми именно цимета, една маска и един шампоан оранжеви и чанта за плаж подарък  Peace

# 709
  • Мнения: 159
Добре де,как може да съм си взела термичното мляко на Керастаз за 58 лв.,а в линкът към един български сайт,който ми бяхте дали да пише,че е 39,90лв. Crazy Като си взех млякото,то беше опаковано в едно найлонче,на което пишеше,че само по салоните трябва да се разпространява този продукт и да се консултираш с Керастаз-съветник-нещо такова беше...От чуждите сайтове може наистина да е по-евтино,ама тези продукти в българските сайтове да не са някакви...фалшификати?  Rolling Eyes Щото в един от салоните на Капанов бяха хванали фризьори да мият с фалшиви шампоани-с опаковка на Керастаз,ама вътре друго...Аз от фризьорски салон си взех нещата.А в тези чужди сайтове,как става плащането?

# 710
  • Мнения: 3 698
Здравейте дами,
чета ви редовно, но рядко пиша. Включвам се, за да споделя, че има 25% намаление на Kérastase в lookfantastic.com плюс още 10% с кода LFNEW. Simple Smile
Страхотно включване, много благодаря   bouquet !

# 711
  • София
  • Мнения: 9
След Еластисайзъра дали е подходящо да сложа лумино контраст шампоана или трябва да е силно хидратиращ след него?

Мисля, че можеш да сложиш какъвто решиш хидратиращ шампоан. Аз еластисайзера го ползвам с всякакво хидратиращи шампоани, каквито имам.

Момичета, виждам, че можете да ми помогнете и нахлувам в темичката ви с въпрос   Blush
Искам да подаря на приятелка продукт за коса, който да помага косъмът да стане лъскав и гладък. Ето това например дали е подходящо Philip Kingsley Elasticizer?

Дай малко подробности за косата й, защото има два еластисайзера - екстрийм варианта е за по-сухи коси и е много хубав.

# 712
  • Мнения: 2 280
Да кажа и тук ,  че реших да разменя за нещо друго маската ми на Лореал Митик ойл, само 2 пъти ползвана, по много малко. Пълна си е до горе.

# 713
  • Мнения: 3 698
Аз снощи поръчах ш-на и маската на Иноа, както и ш-на против косопад на Лореал - Density advanced. Надявам се да повлияе на косопада.
Би ли споделила, какъв е аромата на Density advanced, приятен ли е или лекарствен?

# 714
  • Мнения: 159
Бихте ли ми препоръчали някакви ампули на Керастаз за засилване растежа на косата?Пък и ако нова почне да се показва-няма да я върна GrinningМного искам май... Laughing И колко често се слагат тези ампули?И докато ги ползвам може ли пак да си слагам балсам,маска?

# 715
  • Мнения: 300

Дай малко подробности за косата й, защото има два еластисайзера - екстрийм варианта е за по-сухи коси и е много хубав.

По дължината косата й изглежда суха, повяхнала, без блясък. Но в корените се омазнява пък. Доколкото прочетох еластисайзера може да се нанася само по дължината и тогава не би трябвало да й омазнява допълнително. Аз загледах този за проба http://www.feelunique.com/p/Philip-Kingsley-Elasticizer-75ml   Но ако има по-подходящ продукт, ще се вслушам Simple Smile

# 716
  • Мнения: 3 698
Бихте ли ми препоръчали някакви ампули на Керастаз за засилване растежа на косата?Пък и ако нова почне да се показва-няма да я върна GrinningМного искам май... Laughing И колко често се слагат тези ампули?И докато ги ползвам може ли пак да си слагам балсам,маска?

Денсифик, за сгъстяване на косата, на мен започна и нова коса, около средата на втората кутия, всеки ден по ампулка, пише си как точно.
http://www.zlatnaribka.com/kerastase/densifique

Много любим на мен ми е Инициалист, при мен от този серум косата расте видимо по-бързо, обичам го http://www.zlatnaribka.com/kerastase/kerastase-Initialiste-%D0%B … initialiste-60-ml .

Може балсам/маска.

# 717
  • Мнения: 159
Бихте ли ми препоръчали някакви ампули на Керастаз за засилване растежа на косата?Пък и ако нова почне да се показва-няма да я върна GrinningМного искам май... Laughing И колко често се слагат тези ампули?И докато ги ползвам може ли пак да си слагам балсам,маска?

Денсифик, за сгъстяване на косата, на мен започна и нова коса, около средата на втората кутия, всеки ден по ампулка, пише си как точно.
http://www.zlatnaribka.com/kerastase/densifique

Много любим на мен ми е Инициалист, при мен от този серум косата расте видимо по-бързо, обичам го http://www.zlatnaribka.com/kerastase/kerastase-Initialiste-%D0%B … initialiste-60-ml .

Може балсам/маска.
А колко ампули да си поръчам,защото цялата кутия с 30 ми идва малко нагорно като цена Embarassed А кое е по-добро-ампулите или серумът?
А термокремът всеки път като ще си суша косата ли да го слагам?И ако искам да си правя дифузер...ако сложа от термокрема и после намачкам косата с пяна,така ще се прецака ли действието му?

# 718
  • Мнения: 3 698
Денсифик ще подейства оптимално при използване според инструкциите, най-ефективно ще се усети при тримесечен курс с по една ампулка дневно.
Иначе може да вземеш колкото решиш за проба, има ги и по единично.

Инициалист ми е много любим, НО и за двата продукта важи, че косите са различни и някои момичета харесват тези продукти, при други действието не е удовлетворяващо, има различни мнения и отзиви.

Дифузер не ползвам, нека кажат другите момичета...

# 719
  • Мнения: 159
Денсифик ще подейства оптимално при използване според инструкциите, най-ефективно ще се усети при тримесечен курс с по една ампулка дневно.
Иначе може да вземеш колкото решиш за проба, има ги и по единично.

Инициалист ми е много любим, НО и за двата продукта важи, че косите са различни и някои момичета харесват тези продукти, при други действието не е удовлетворяващо, има различни мнения и отзиви.

Дифузер не ползвам, нека кажат другите момичета...
Благодаря ти за отговора! Simple SmileЗначи ще предпочета серума-ампулите ще ми дойдат нагорно Simple SmileПо-скоро мъжът ми ще ме изяде Mr. Green
Въпросът ми е не толкова за дифузера...По-скоро,дали мога да сложа пяна,докато ми е мокра косата,при положение,че съм си сложила и термо-крем?Да не му прецакам действието нещо... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт