Професионални серии за коса - тема 55

  • 52 993
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 698
О, ами не, няма да отнеме от действието на термозащитата, със сигурност ще си действа.
Не съм сигурна обаче дали пяната ще подейства и оформи, това не мога да кажа.
Иначе самата коса, ще е защитена, не се безпокой.

# 721
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
При мен Денсифик има много по-бърз ефект от Инициалист.

Само 10тина дена ползвам ампулите и вече има ефект, а Инициалистът започна да действа малко преди да приключа цялата опаковка. Така че определено си е до коса  Laughing

Сега се чудя дали да не си поръчам маската на Осмо, която е така хвалена в темата.  Thinking Тя за каква коса е?

# 722
  • Мнения: 3 698
Тази на Осмо, нали?
Скрит текст:
За суха, къдрена, боядисвана, топлинно-третирана коса.

# 723
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
setony, тази да  Hug

Обаче моята коса е само боядисвана и не е суха освен в краищата. Май ще ми дойде тежичка тази маска  Thinking

А забравих да споделя - сложих Macadamia Healing Oil към маската ми за коса - 15 мл на 150 мл (директно в бурканчето я изсипах) и съм доволна от резултата - по-богата маска, подрежда и омекотява без да прави косата "лигава".

# 724
  • Мнения: 159
При мен Денсифик има много по-бърз ефект от Инициалист.

Само 10тина дена ползвам ампулите и вече има ефект, а Инициалистът започна да действа малко преди да приключа цялата опаковка. Така че определено си е до коса  Laughing

Сега се чудя дали да не си поръчам маската на Осмо, която е така хвалена в темата.  Thinking Тя за каква коса е?
А Инициалист-ът за колко време стига?И колко време след спирането му продължава да действа?

# 725
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
При мен Инициалиста стигна за около месец и малко. Аз даже в темата се оплаквах, че не виждам ефект, но явно си трябва натрупване. Колко време след това се задържа ефектът ми е трудно да кажа, защото като го приключих пиех добавки за коса и не знам на кое точно се дължи добрият растеж на косата.

После направих един месец почивка от всичко и сега съм на Денсифик. Нова коса си расте доста (фризьорката ми я нарича "антенки"  hahaha ) и на ресане падат не повече от 10-15 косъма, което е нищо.

# 726
  • Мнения: 159
Лу,това с растежа на нова коса звучи супер! Simple Smile Я сподели какви добавки си пила за косата?И напълня ли от тях?Защото съм чувала,че от добавките за коса,кожа и нокти се пълнее.И съм го изпитвала върху себе си-преди време пих Мерц.Имах вълчи апетит и плюсках като новородено-на 1-2 часа Laughing

# 727
  • Мнения: 159
А Тривитаминолът действа ли?

# 728
  • Мнения: 3 698
Лу и при мен "антенките" са от Денсифик  Laughing
Аз маската на Осмо не съм пробвала, само я запомних като продукт с много добри отзиви.
Относно тривитаминолът - не съм ползвала, не бих си сложила на главата нещо купено от зоомагазин  Peace

# 729
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
valentina0577 аз пиех GNC Women`s Hair, Skin, Nails и нито имах по-силен апетит, нито съм наддала на килограми. Обаче съм забелязала, че и това е индивидуално. Преди години съм пила и Мерц и пак нямах отражение в килограмите. Като цяло и редовно спортувам, така че не качвам лесно.

Ето така изглеждат добавките:



Плюсът им е, че са сладички на вкус и лесно се гълтат за разлика от Маxi Hair, които са много добри, но са огромни и аз много трудно ги преглъщах.

Тривитаминол не съм ползвала, нямам и намерение, особено с тези конски дози витамин А в него.

# 730
  • Мнения: 159
Лу,а тези таблетки продават ли се в аптеките?
Между другото-дифузерът ми се получи.Дори с прекален обем LaughingНаложи ми се да я посплескам малко Laughing

# 731
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
GNC ги има по аптеките, аз си ги взех от Ремедиум, имат си и цял собствен магазин в Мол Сердика.

Maxi Hair ги няма в България, поръчват се онлайн  Laughing

# 732
  • София
  • Мнения: 43
Лу и моята коса е суха само по крайщата, с нормален към тънък косъм и лесно клепва, но от Осмо съм доволна, при мен не отежнява. Дори имам спомен, че момичета с по-суха и твърда коса споделиха, че им е лека маската  Peace

# 733
  • Мнения: 372
Много съм доволна от Макси Хеър и пак бих си взела.    Peace

tyzarka, и при мен серията Иноа грижа избистря цвета. Не си въобразяваш.       Hug

Относно включването, че нямало универсални продукти - ами, никой не е и казал, че има. Че няма, го дъвчем на всеки 2-3 месеца и момичетата тук са наясно. Излишно беше просто!   Peace

Foncе         bouquet
Деминерализиращата терапия е идеалният "рестарт" за косата. Сваля всичко излишно от косата - хлор, минерали, всякакви натрупвания от предходни продукти. Най-правилният момент за нея, е именно преди боя. Така осигурява по-добра и стабилна "почва", на която цветът да се захване, боядисването е по-равномерно.    Peace
Разбира се, не е нужно косата да се боядисва, за да се ползва.   Simple Smile


-Alien-, Мила беше споделила точно това за маската.
http://2ladies4passions.com/?p=340

Очаквам я и аз.    Praynig

# 734
  • София
  • Мнения: 5 523
Някой има ли впечатления от този шампоан и маска против косопад на Лакме?
 Миналата година си бях взела комплекта с ампулките,но така и не го ползвах.
http://www.zlatnaribka.com/lakme/protiv-kosopad-active/shampoan- … kme-active-300-ml
http://www.zlatnaribka.com/lakme/protiv-kosopad-active/maska-za- … kme-active-250-ml

Общи условия

Активация на акаунт