На пазар във Варна - 30

  • 55 368
  • 728
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здрасти! Трябват ми бебешки наколенки. Дали се продават някъде край колхозния пазар или центъра?
Има в депото на пазара.  Peace

# 121
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 085
Благодаря на Gertrudi, MissNoir, Moringa, Nadina за помощта, извинявам се ако някой съм пропуснала. В крайна сметка отидох с такси, но благодарение на вас намерих сайта на транспорта.   bouquet    И така ........стискайте палци, неочаквано за мен, но в понеделник съм на работа. Laughing

# 122
  • Мнения: 1 046
Честито! Дано всичко върви както ти искаш!

# 123
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Здрасти! Трябват ми бебешки наколенки. Дали се продават някъде край колхозния пазар или центъра?
м-н Биберон на центъра.

# 124
  • Варна
  • Мнения: 773
От къде да купя детски златни обеци?

# 125
  • Мнения: 26
mar4ela5, titka.banditka,   Flowers Bouquet

# 126
  • Варна
  • Мнения: 2 097
От къде да купя детски златни обеци?
Днес съм дежурна тук:) Ама не мога да не препоръчам нашия златар! Казва се Гаро и ателието му се намира в  района на Терапията, в една нова кооперация, точно зад Гюрлата. Има и готови неща, може да изработи и по поръчка.  Много съм доволна! Преди дни купих от него обеци за бебче, стандартни - с камъчета и английско закопчаване, бяло злато - 60 лв. точния грамаж не си го спомням, но като цена излиза по-евтино от магазините.

# 127
  • Мнения: 456
Някой,ако може да ми каже къде оправят компютри в Чайка?

# 128
  • Мнения: 2 922
Някой,ако може да ми каже къде оправят компютри в Чайка?

Най-близо са ти Интекс и D&G на Железкова.

# 129
  • Мнения: 456
Някой,ако може да ми каже къде оправят компютри в Чайка?

Най-близо са ти Интекс и D&G на Железкова.


 Peace

# 130
  • Варна
  • Мнения: 773
mar4ela5 благодаря  Simple Smile
izgarq6tata до нас също има магазин за компютри. От Ди енд джи на горе по Мадара. Доволни сме и от поправките  Peace Доста народ го посещава. Винаги има паркирани коли от пред.

# 131
  • Мнения: 1 931
Здравейте, знаете ли къде има избор на каишки за часовници? Имам предвид различни цветове, не държа да са естествена кожа.

# 132
  • Varna
  • Мнения: 288
Здравейте.От къде мога да купя бутилка за вода с филтър,освен от Сладури?(там има само от скъпия вариант).

# 133
  • Мнения: 48
Здравейте !
Помагайте моля ви, откъде мога да купя ето това чудо http://www.belly-belt.de/. ?

Или другия вариант за който се сетих е да зашия от този широкия ластик.
От къде мога да купя подходящ широк ластик ?

# 134
  • Варна
  • Мнения: 239
Здравейте !
Помагайте моля ви, откъде мога да купя ето това чудо http://www.belly-belt.de/. ?

Или другия вариант за който се сетих е да зашия от този широкия ластик.
От къде мога да купя подходящ широк ластик ?
http://www.bebemagazin.eu/product_info.php?cPath=272_347&products_id=193  Магазина се премести близо до лятно кино Тракия . Ама за тази цена, по-добре иди да го огледаш и виж дали няма да можеш и сама да пригодиш нещо.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2013, 11:10 от k a t r i n

Общи условия

Активация на акаунт