На пазар във Варна - 30

  • 55 250
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 456
Какво е  това  запис,че нещо не схващам Embarassed

# 31
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Какво е  това  запис,че нещо не схващам Embarassed

Скрит текст:
Пишат само запис за да могат да следят темата Peace  Mr. Green Аз по принцип повечето теми в които не пиша, но пък ме интересеуват някои неща им давам само извести тъй като много хора им е неприятно да им пишеш в темата само с едно запис  Peace

# 32
  • Мнения: 456
Извинявам се за спама,но според мен това  е  абсолютно излишно!Мерси за инфото Peace

# 33
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Здравейте, знаете ли магазини за хубави порцеланови сервизи за чай-кафе и десерт. Трябва ми за подарък, но освен магазин Вико, друг не знам. Да има по голям избор. Praynig

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Здравейте, знаете ли магазини за хубави порцеланови сервизи за чай-кафе и десерт. Трябва ми за подарък, но освен магазин Вико, друг не знам. Да има по голям избор. Praynig
"Домашен рай", между Червения и Общината, от страната на Орбита или @ Home в Гранд мола.
Евтин вариант е "Айсберг" на ул.Пирин.
Дано помогнах  Peace

# 35
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Здравейте, знаете ли магазини за хубави порцеланови сервизи за чай-кафе и десерт. Трябва ми за подарък, но освен магазин Вико, друг не знам. Да има по голям избор. Praynig
"Домашен рай", между Червения и Общината, от страната на Орбита или @ Home в Гранд мола.
Евтин вариант е "Айсберг" на ул.Пирин.
Дано помогнах  Peace

Благодаря, за мен всяко информация е от значение. Все още не познавам много града.  bouquet
Сигурно ще е чудо ако намеря нещо подобно на тези

http://biskvitka.net/interesno/16608-elegantni-chashi-i-lzhichki … oons-for-tea.html

# 36
  • Варна
  • Мнения: 777
Знаете ли дали в H&M е актуална кампанията с 15% отстъпка срещу занесени непотребни дрехи в магазина?

# 37
  • Мнения: 26
Момичета, ще пусна поста си от старата тема. Надявам се да намеря отговор тук Praynig


Търся си двойни дървени корнизи. Интересува ме, като цена, откъде най- изгодно мога да ги купя.
Благодаря ви предварително
   bouquet

b]sunshiny[/b], магазин за платове има нов на Съборни, по реда на Стоматологията. До него има магазин за перилни препарати и за чаршафи.

Друг магазин: От кръглата банка като тръгнеш към съда ще го видиш. По реда на съда се пада.

Магазин за платове има и срещу Образцов дом. Точно до подлеза се пада. Влиза се през вратата на "Дафне" ( или нещо подобно се казва - за дамска конфекция е)

# 38
  • Мнения: 1 338
Мис Капризче, за верото може да попиташ и в темата за "Била, Карфур, Кауфлапд ..." там обсъждаме всичко свързано с тези магазини.

jadi24, за мен най-оригиналните модели сервизи, на които съм попадала, са горе в Гранд Мол в Техномаркет, нали магазинът е един общ заедно с един магазин за дома (Home ...  нещо си). В същия мол на първия етаж, мисля, че се пада, където е ДМ, до него има магазин за очила, после е Хенди и после има една ниша -  поне на мен не ми изглежда обособено като магазин - където продават от тези порцеланови посуди с изображения на художници ... На бул. "Вл. Варненчик" направиха един китайски магазин, но с много интересни и хубави неща, от страната на втора употреба "Мания" е, на витрината има много хубави кутии за ключове и т.н.

Bluebell, в началото на лятото говорих с една приятелка и тогава още вървеше кампанията, доколкото знам тя е без срок и ще си остане за постоянно ..

# 39
  • Мнения: 221
Здравейте, някой знае ли къде във Варна могат да ми направят надпис "Свето кръщение на ....." върху мирото, на достъпна цена? И също моля да ми препоръчате рекламна агенция от която сте доволни, хора които да ми предложат варианти за това, което искам, без да ме гледат отгоре и да очакват да отида с готова идея, защото нямам , и се нуждая от помощ Embarassed Благодаря ви предварително Simple Smile Встари теми видях добри отзиви за агенцията до сладкарница Синчец Simple Smile

# 40
  • Мнения: 68
Момичета, ще пусна поста си от старата тема. Надявам се да намеря отговор тук Praynig


Търся си двойни дървени корнизи. Интересува ме, като цена, откъде най- изгодно мога да ги купя.
Благодаря ви предварително
   bouquet

b]sunshiny[/b], магазин за платове има нов на Съборни, по реда на Стоматологията. До него има магазин за перилни препарати и за чаршафи.

Друг магазин: От кръглата банка като тръгнеш към съда ще го видиш. По реда на съда се пада.

Магазин за платове има и срещу Образцов дом. Точно до подлеза се пада. Влиза се през вратата на "Дафне" ( или нещо подобно се казва - за дамска конфекция е)



Корнизи  и пердета купувах от Сони - М.
Доволна съм, цените ме устроиха, консултантката им беше много любезна и не ме претупа.
http://www.soni-m.com/

# 41
  • Мнения: 10
Знаете ли къде се продават рамки с колелца за раници.Казаха ми ,че има в магазините за велосипеди.Попитах в един-два,но нямаха.Дали в магазините за куфари и  чанти може да има...

# 42
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Здравейте не съм чела назад и се извинявам ако скоро някой е задавал същият въпрос. Интересува ме от къде мога да си взема хубава кожена верижка за часовник?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Здравейте не съм чела назад и се извинявам ако скоро някой е задавал същият въпрос. Интересува ме от къде мога да си взема хубава кожена верижка за часовник?


Май това се оказва доста трудно, защото мъжът ми от няколко години търси такава и да е здрава и до сега не е успял да я намери.

Включително, при часовникарят, който работи срещу Карфур и който се опитваше да го прегръща Simple Smile

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Момичета, някъде из Варна дали може да се видят детските пантофки на Есана/Емика?я
Също спални чувалчета за бебче на приемливи цени от къде?
В Джъмбо нямат все още, а аз трябва тази седмица да купя.

Последна редакция: ср, 28 авг 2013, 17:26 от mmilityy

Общи условия

Активация на акаунт