На пазар във Варна - 30

  • 55 312
  • 728
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 992
Къде в района на Цветния има фото?
На ул.Роза като тръгнеш от пазарчето към кафенето Джънгъл продължаваш малко по нагоре и там има фото  Peace

Много благодаря!   bouquet

# 286
  • Варна
  • Мнения: 600
Къде в района на Цветния има фото?

 На ул.Роза като тръгнеш от пазарчето към кафенето Джънгъл продължаваш малко по нагоре и там има фото  Peace
Аз лично си купувам само едно място вече, защото се убедих че нещата наистина са много хубави  Peace Единия магазин се намира до Стоматологията тръгваш от стоматологията към общината малко след нея от нейната страна имаедни блокове под тях има магазини и в единия от тях пише българско спално бельо Белотекс Златоград
Другия им магазин е като тръгнеш от светофара на червения площад към окръжна болница от страната вървиш от страната на болницата на 200 300 м след като тръгнеш има магазин пак пише същото  Peace

А цените какви са на комплектите?

Да не е като реклама ще го сложа в скрит текст фейсбук страницата им. Имат евтини и малко по скъпи неща  Peace
Скрит текст:

Много благодаря   bouquet

# 287
  • Варна
  • Мнения: 10 794
Насипен черен чай продават ли някъде?  newsm78
има също и в един магазин на Чаталджа.

Устройва ме. Къде по-точно?   bouquet

# 288
  • Мнения: 137
Насипен черен чай продават ли някъде?  newsm78
има също и в един магазин на Чаталджа.

Устройва ме. Къде по-точно?   bouquet
На реда, където продават цветя, там е магазинчето.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 10 794
Насипен черен чай продават ли някъде?  newsm78
има също и в един магазин на Чаталджа.

Устройва ме. Къде по-точно?   bouquet
На реда, където продават цветя, там е магазинчето.

С това обяснение лесно ще го намеря.  Laughing

# 290
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Може ли да ми кажете кое точно се води пазарчето Младост и по-точно бл. 147.Там имало дет. магазин Приказките,където продават продуктите на Бефадо.Много благодаря.

# 291
  • Мнения: 45
Момичета, някой знае ли къде във Варна може да се купи нормален иригатор за клизма. Латексов на 2 л.

Адреси на санитарни аптеки?

# 292
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Киса, на Чаталджа има магазин "Дрога" - вероятно е да намериш там каквото търсиш.  Peace Намира се на най-горния ред алуминиеви магазинчета,/към светофара от вътрешната страна/ след сиренето и виното, преди детските дрехи.
Може ли да ми кажете кое точно се води пазарчето Младост и по-точно бл. 147.Там имало дет. магазин Приказките,където продават продуктите на Бефадо.Много благодаря.
Това е пазарчето под МЦ Санита, от нея страна има и детски магазин.
Момичета, някой знае ли къде във Варна може да се купи нормален иригатор за клизма. Латексов на 2 л.

Адреси на санитарни аптеки?
Има много такива магазини в двора на Окръжна болница.

# 293
  • Мнения: 45
Има много такива магазини в двора на Окръжна болница.

Мерси, ще проверя. Че в Санита ме гледат като извънземно, сякаш за пръв път чуват за нещо по-голямо от балонче.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 10 585
Можете ли да ме насочите към бюро за преводи и легализация, които да вземат по-евтино Simple Smile

Там, където ходихме ни поискаха тези такси:
за 2 дни - 106лв
за 4 дни -  91лв
за 7 дни -  76лв

# 295
  • Варна
  • Мнения: 355
Можете ли да ме насочите към бюро за преводи и легализация, които да вземат по-евтино Simple Smile

Преди години съм ползвала Спиди, от ВИНС-а надолу, съвсем нормални цени бяха.

# 296
  • Мнения: 2
Може ли да ми кажете кое точно се води пазарчето Младост и по-точно бл. 147.Там имало дет. магазин Приказките,където продават продуктите на Бефадо.Много благодаря.
Пазарчето Младост се води това над магазина на Досев импекс и под мед. център "Санита" и ледената пързалка, а дет. магазин "Приказките" се намира до химическото чистене и сергиите със зенчуци.

# 297
  • Мнения: 72
Виждал ли е някой къде се продава черен бъз?

# 298
  • Варна
  • Мнения: 1 919
Виждал ли е някой къде се продава черен бъз?
Тази сутрин, на ъгъла на Владислав и Дрин, пред бившия супер Владислав, сега банка. Всеки ден има баби, които продават билки, плодове и др. работи.

# 299
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт