видящ отцедник за съдове

  • 2 863
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, някой може ли да ме посъветва къде има висящ отцедник за съдове , но да не се закачака с лайсна за стената. Откривам само такива. Искам да се закача за дъното на горния ред шкафове на кухнята.

# 1
  • София
  • Мнения: 137
Здравей, ще си позволя да ти обърна внимание на друг вариант -много по-красиво е, събира и много съдове, но служи и като шкаф - това е вградения отцетник за съдове - аз имам такъв и съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 0
Не искам да е в шкафове, за да не събира влага , а и кухнята не ми е много голяма, затова искам да има възможно най-много свободно място на плота.

# 3
  • Мнения: 1 042
Не зная защо не искаш лайсна, но точно от тези са много, много практични. В моя съвсем малък бокс е истинско злато.Печели се много пространство и е изключително функционална.

# 4
  • Мнения: 337
точно преди седмица си купихме такъв, умувахме и ние, но не може да е без лайсна, сега съм доволна че се реших, въпреки че тя оскъпява допълнително, никак не е евтина, но пък стои красиво Peace

# 5
  • Мнения: 4 936
В аико има подобни, но мисля, че бяха само за чаши- просто се 'нахлузват' на хориознатния плот

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Нашият е такъв и съм доволна!http://www.rosi.bg/visiasht-ottcednik-za-chinii---635275265-mm-1086.html

Общи условия

Активация на акаунт