За ексфолиращия тоник на Биотрейд

  • 4 198
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Пък аз обратно - понеже четох, че лицето трябва да се излющи, сега седя и се чудя що мойто не мърда ThinkingВече трети ден се мажа, а лющене - нъц.Ще чакаме явно...Иначе кожата наистина става мнооого гладичка.А някой ползва ли като мен маската вместо крем - в смисъл втривам я в кожата и не я отмивам?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 626
Да, Белинда и аз така я ползвам маската. Спя с нея.
А за лющенето не се тревожи, щом само от три дни ползваш тоника е нормално още да не ти се бели лицето. Ще почне! Ама не е много не се стряскай.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 544
Aз ползвам избелващия, който пак е с някаква киселина и ми стават едни сухи и болезнени петна- като лишеи около слепоочията. Отгоре слагах и избелващия крем и май малко в повечко идва. това ли е маската?

# 18
  • Мнения: 4 473
Току що си поръчах он-лайн въпросния тоник.
Дано ми помогне Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 117
belinda  аз ползвам тоника близо 2 месеца и кожата ми не се бели  Peace

# 20
  • Мнения: 8 505

Да,това е.
belinda,и на мен не ми се белеше лицето 2-3 месеца,дори не бях обърнала внимание,че може да се обели.Затова пуснах и темата-нормалното ми се стори странно.

# 21
  • Мнения: 293
От известно време размишлявам дали да си купя продукта, но тези киселини малко ме притесняват.Дали кърменето е съвместимо с тези продукти (маската и най-вече ексфолианта)?

# 22
  • Мнения: 216
Извинявайте, че отклонявам темата, но така и така става въпрос за Биотрейд исках да попитам някой ползвал ли е този лосион http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=1&id=1      Въпросът ми е относно това дали наистина помага при врастнали косъмчета след епилация и как точно го прилагате? Дали е подходящ за ежедневна употреба - вечер преди лягане?
Благодаря!

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
От известно време размишлявам дали да си купя продукта, но тези киселини малко ме притесняват.Дали кърменето е съвместимо с тези продукти (маската и най-вече ексфолианта)?
Mr. GreenОсвен ако не даваш на бебето да пие от шишето или да се омаже с маската/както се опита мойто чаве да направи вечера Close/ - нямаш никви грижи Wink

# 24
  • Мнения: 293
Много благодаря за инфото belinda:D
сега вече мога спокойно да се цапотя.Ние с малките сме се разбрали- тяхната козметика мога да я ползвам и аз но мойте кремчета са само за мен Stop

# 25
  • Мнения: 430
И аз днес си поръчах тоника и маската, НО.. Никой не ми се обади за поръчката, звънях в офиса - включва се тел. секретар. Ходих и на посочения в сайта адрес (много близо до нас), но такава фирма там няма. Странно.  Thinking
Ако някой знае аптека, в която със сигурност ги има (в София), моля да даде сигнал!

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз и в една друга тема писах, ама и тук да кажа - в една аптечка на Графа, точно на Попа, има голям асортимент Биотрейд.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, излющването започна.Сега какво Rolling EyesРазреждам употребата на тоника или продължавам?И докога така?Колко време пада тая кожа?Не искам на Св.Валентин да съм като земноводно в личицето TiredКажете ми, че кожата не се лющи през цялото време, докато се ползва тоника Shocked

# 28
  • Мнения: 4 473
Извинете ме за невежеството, но така и не разбрах - отмива ли се тоника и ако да - след колко време (не ползвам маската)? Изчаквате ли цял час, преди да нанесете крем, както е посочено в сайта?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 626
О, Белинда, спокойно. При мен се белеше кожата само в началото. Вече не е така. Ползвам си тоника всяка вечер. Даже вече не усещам и да ми щипе.
А и плюс това не се вижда чак толкова това лющене. Като сложиш кремче и се гримираш, няма проблем. Вижда се примерно, ако прекалиш с пудрата, иначе няма проблеми. Поне при мен беше така.

Общи условия

Активация на акаунт