TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 213 019
  • 896
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 10
Това е факт. А да не говорим за програмата за зачеване - превръзки и чай - вече има хора, който могат да се похвалят с резултата. След 2 неуспешни ин витро опита жената зачена благодарение на продуктите.

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Йоана, би ли дала точните продукти за тази програма?

# 167
  • Мнения: 315
Здравейте Simple Smile
Влизам при вас с няколко въпроса:Първо предлагат ли се някъде продуктите на Тианде на територията на гр.Велико Търново или трябва да си поръчам направо от сайта.
Какво ви е мнението за този пилинг на основата на плацента  ,има ли доволни http://-spam232-/shop/12/desc/piling-za-lice-na-osnovata-na-placenta-80g
И последен въпрос : колебая се между Ежедневни превръзки "Нефритова свежест" с билки и Супер тънки превръзки "Нефритова свежест" с билки...вземам си ги просто за профилактика , някой ползвал ли ги е и как ви се отразиха ...
Извинявам се за многото въпроси  и благодаря предварително за отговорите   bouquet

# 168
  • Мнения: 318
Здравей love from Paris
Данни за сервизен ценътр Велико Търново ( взети са от сайта http://www.tiande.bg/contacts)
ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Сервизен център Ирена Илиева
ул. Марно поле  9 /вход от страната на парка/
тел. 0889566933
0888699577

Пилинга с плацента е уникален - кожата на лицето светва . Много е нежен, фин и лекичък.Определено е чудесен продукт.
За дамските превръзки - 
Скрит текст:
- тук можеш да прочетеш повече. Според мен няма значение кои ще избертеш. Зная, че превръзките с ментол са по-"ментови" Simple Smile и свежи, другите са с алое за по-чувствителна кожа ,а третите са обогатени с билки .

Аз искам да споделя за моите отзиви за два продукта :
1. Верото - имах доста колебания, заради високата цена, но с приятелка си го поделихме . Разредих съвсем малко количество веро с вода в шише за веро. Не вярвах че, ще усетя скърцането от чистита между пръстите си, гъбата и съда . Уникално е , наистина. Освен това се надявам да помогне за вечно сухите ми и напукани ръце. Засега ми е добре на ръцете , доста даже .
2. Маска -филм плацентна - ей - голям зор това бе. Първо стяга ужасно , докато съхне и второ - махането послеееееее,  ама кожата ми се свали . Да, но след това - мекичка, гладка, нова кожа  Simple Smile Заслужаваше си зора, определено Simple Smile

Зная, че повечето от пишещите в темата сме дистрибутори , но все пак - ако има търсещи спонсори , аз пък си търся екип Simple Smile

Хубав и слънчев ден на всички

# 169
  • Мнения: 676
в моя каталог за тази година няма веро,а искам да си купя има ли го в Б-я?

# 170
  • Мнения: 318
Екатерина, има го в България верото, да . Скоро го внесоха.
Мога да ти изпратя и каталог и веро, ако имаш нужда. Пиши на лс, ако прецениш .

# 171
  • Мнения: 1 780
за превръзките момичето от Търново което беше в центъра но явно е напуснала много усмихнат човек ме посъветва 1во да си взема без ментол и беше права тези с ментола някак щипят и охлаждат не е неприятно но за първи път може да те откажат от продукта. И първо да се взмета с малкото билки, за да се тестват защото би могло да проявите някоя алергична реакция.
Сервизният център в Търново си е там. на Марно поле.
 Peace

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте, момичета! Бихте ли ми дали съвет? Търся продукт (вероятно крем), който да маха или поне да избелва старчески перна по крака (глезени и пръсци). Благодаря предварително.

# 173
  • Мнения: 318
Здравей Стасита,
Майка ми постигна резултат с крема за ръце с гъба линджи .
http://-spam232-/shop/231/desc/podmladjavashh-krem-za-rce-s-ekst … kt-linchzhi-80-ml.
Ако имаш нужда - ще поровя за допълнителна информация за друг продукт.
По принцип имат програма за намаляване на пигментните петна и тя се състои от плацентния пилинг, перлена маска за лице , крем . Заповядай Simple Smile
http://-spam232-/blog/pigmentni_petna/2013-04-04-66
Ако имаш допълнителни въпроси - насреща съм тук, или на ЛС , както ти е по-удобно.

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Благодаря, Лили, ще разгледам!   bouquet

# 175
  • Мнения: 354
Здравейте!
Аз отскоро ползвам продуктите на Тианде и може да се каже, че съм доста удовлетворена.
 Имам обаче един въпрос към по запознатите тук- как действа кристалния камък за язва в стомаха и как точно се използва? Разтваря се във вода и после се пие или как точно става? Трябва ли да се съчетае лечението и с някакъв чай?

# 176
  • Мнения: 318
Здравей и тук ,
Ето линк с полезна информация относно използването на кристала . В коментарите пише,че се пие водата, в която е киснат камъка.
http://-spam232-/blog/kristalnijat_dezodorant_natural_veil/2013-02-18-57

Някой беше на празнуването на две години Тиан Де в България в събота ? Много беше хубаво и тържествено , имаше гости от други държави Simple Smile

# 177
  • Мнения: 7
Здравейте!
Дълго време не бях влизала, но се радвам много и искам да споделя с вас, че преди два дни се роди поредното бебе благодарение превръзките на Тианде.53см и 4.350 кг.
Седем години нямаше дете жената, имаше кисти, миомни възли и запушени тръби..На втория месец след употрлебата им, при преглед се установява бременност, кистите  и миомните възли ги няма.
Много се радвам, това е второто бебе от моя кръг познвати, първото се роди през август в Италия, а в Бг са много вече.

# 178
  • Мнения: 7
Здравей и тук ,
Ето линк с полезна информация относно използването на кристала . В коментарите пише,че се пие водата, в която е киснат камъка.
http://-spam232-/blog/kristalnijat_dezodorant_natural_veil/2013-02-18-57

Някой беше на празнуването на две години Тиан Де в България в събота ? Много беше хубаво и тържествено , имаше гости от други държави Simple Smile
Правите наситен разтвор в чаша вода и го изпивате, помага и при разстроен стомах, киселини и мн .други
А за детоксикиращите плстири нямам думи-липоми, бучки в гърдата, мастопатия..

# 179
  • Мнения: 318
Van70 - следя тази тема почти от началото и твоите публикаций винаги са били интересни и полезни за мен.
Това за бебето е прекрасно, нямам думи ! Поздравления за майката, бебенцето и цялото семейство   bouquet
Мога ли да те помоля за разрешение да публикувам поста ти за бебенцето в своя фейсбук?
Само дамски превръзки ли ползваше жената, или в комбинация с интимния гел и фиточай?

Общи условия

Активация на акаунт