Синята чума или бактерията "Синтия"

  • 2 993
  • 14
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 892
Тоя Браун е за бой Simple Smile

# 2
# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Баш Tired
Щеше да е по-интересно, ако текстовете в двата "източника" не бяха 1:1 еднакви.

В добавка, в никакви други източници (например... абе, да ги наречем ако не "надеждни", то поне "нормални"), наши и чужди, няма ни-щич-ко за никакви чуми, сини болести и прочее (изключвам болестта на синия език, която очевидно мори елените).

Проверявайте си ...източниците, все пак. Баш "Блиц" да са откриватели на такава новина от световна величина...

# 4
  • Мнения: 0
То е така.Не може човек да бъде сигурен в някакви несериозни жълти сайтове,но определено ако има такова нещо ще бъде в полза на САЩ и другите виновници за появата й,да не се разпостранява като информация.Всичкото това криене на информация в повечето случаи за лошо,ми напомня на това как роднини са ми разказвали за Чернобил и комунистите решили да не уведомят веднага хората.Това нещо няма да бъде изкоренено от човешката раса.Колкото по-рано бъдат уведомени хората,толкова по-бързо биха могли да се вземат мерки да не се случи непоправимото.Паниката винаги ще я има.Много е важно как ще бъде поднесена дадената информация.В случая липсва достоверна информация дори в световен мащаб не само у нас.

# 5
  • Мнения: 860
A може би липсата на информация може да бъде обяснена с факта, че такава болест няма... Wink

# 6
  • Мнения: 0
Съгласна съм.Дано е така Simple Smile

# 7
  • Мнения: 14 478
Нищо не знам за синята чума, ама нас тук такава яка червена чума ни е нагазила....

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Мислех, че всички бактерии идват от Активия.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мислех, че всички бактерии идват от Активия.
А, да, само Активия! А бабиното домашно кисело мляко? Чак в Япония известно!

# 10
  • София
  • Мнения: 38 490
Ох, пак не били компютри, а компоти!
Много са прости тия от БЛИЦ, заклевам се!
Да, съществува Gulf Blue Plague called Syntia, но това е бактерия, която яде петрол!
А не хора!
 Joy

# 11
  • Мнения: 722
Е, що за източник е БЛИЦ? Стига вече Stop Няма нужда за всяка статия от там да се пуска тема. 

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Ох, пак не били компютри, а компоти!
Много са прости тия от БЛИЦ, заклевам се!
Да, съществува Gulf Blue Plague called Syntia, но това е бактерия, която яде петрол!
А не хора!
 Joy
Ядяла петрол, ми значи може и хора да яде  rotfImbo rotfImbo rotfImbo И всичко може да изяде, я!  hahaha hahaha hahaha
Как им ги раждат главите такива "новини"? newsm78

# 14
  • Мнения: X
След месец очаквам "новина", че ето , вече има и ваксина против Синята чума....
Така че, не се ослушвайте, ами кътайте пари за новата ваксина.    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт