Евтините неща, от които сме доволни - 20

  • 78 304
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 155
Като сме на тема бои за коса, да похваля от името на майка ми Syoss - класическата и серията ProNature. Покриват побелелите коси и цвета е дълготраен.



От ProNature си докарах зверски косопад. Twisted Evil Още ми се реве. Иначе цвета е хубав и дълготраен, да.

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 75
Като сме на тема бои за коса, да похваля от името на майка ми Syoss - класическата и серията ProNature. Покриват побелелите коси и цвета е дълготраен.



От ProNature си докарах зверски косопад. Twisted Evil Още ми се реве. Иначе цвета е хубав и дълготраен, да.



Хмм... не ми се е оплаквала.  Thinking Ако знаете друга покривна и дълготрайна боя - препоръчайте.

# 692
  • Мнения: 84
Загледах се в Лонда, спомних си че преди мноооого години съм я ползвала. Но друго не помня  Joy
Скрит текст:

На мен пък ми излязоха ранички по скалпа, сега спрях хининовата вода .... мисля, че това е причината  Embarassed

Сайъс при мен се отмива бързо...

Мога да препоръчам една професионална боя, цена около 10лв,

Скрит текст:

За кестенявата гама съм ползвала окислител 10, не гори косата, а цвета се задържа при мен повече от два месеца. Пепелните нюанси са без червеникави отенъци.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
А къде се продава Thinking

# 694
  • Мнения: 1 520
Ползвали ли сте ВВ кремовете на ЕLЕА Skin Care, и с какви впечатления сте?
В момента са на промоция в Ремедиум - 4,20 лв за опаковка от 40 мл. Нямаха тестери.

Описанието им звучи доста добре:

"Дневен крем с комбинирано действие за хидратирана и мека кожа със съвършен тен. Обогатен с подхранващо масло от Авокадо и Д-пантенол, минерални пигменти за надеждно покритие на несъвършенствата и прозрачни светлоотразяващи пигменти за видимо по-свежа и озарена кожа."

# 695
  • Мнения: 9 991
Писала бях по горе , че си взех на Елеа ББ-то светлия. В Елитис имаха тестери ,моята кожа е като мляко и светлия ми дойде добре . Има само 2 цвята ако не можете да тествате по-добре не вземайте. По-леко е от фон дьо тен , има малко брокатни частици , нанасям върху крем с гъбичка точно като фон дьо тен  . Не съм ползвала друг ББ за да мога да сравня , светлия тестер на Биотен ми дойде тъмен . Кожата ми е чувствителна и суха , не ме дразни , за сега съм доволна.

Това са им нови продукти , третия им нов е 50 + фактор , който се зачудих дали да взема. Не пише , че е водоустойчив , аз искам да нанасям под грим и се спрях . Някой ако си го е купил , ползвал и е доволен , ще съм благодарна да пише отзиви .

# 696
  • Мнения: 84

За Лорвен ли питаш?
Взимала съм я от Ивис Simple Smile

# 697
  • Мнения: 3 415
Може ли мнение за този крем:
Скрит текст:

Може и някой друг да предложите,който да е хубав за първи бръчки(25+)

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
Скрит текст:
Момичета,при последното боядисване косата ми стана като на по-светъл/в корените/ и по-тъмен нюанс...Как мога да го оправя тоя гаф newsm78

# 699
  • Мнения: 9 991
mystic woman за първи път се боядисваш или си си сменила боята . Ако е за първи път , се боядисва от зад на пред, в корените хваща по силно , заради топлината от главата. Ако си си сменила боята , вземи си пак от старата .Ако си се правила с по тъмна и искаш по светла , кичури вкарай и докато пада и изреже старата боя, малко по малко да се изравни .

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 40 811
mystic woman за първи път се боядисваш или си си сменила боята . Ако е за първи път , се боядисва от зад на пред, в корените хваща по силно , заради топлината от главата. Ако си си сменила боята , вземи си пак от старата .Ако си се правила с по тъмна и искаш по светла , кичури вкарай и докато пада и изреже старата боя, малко по малко да се изравни .
Не е за първи път,а смених боята...Първата беше по-светла,ама стана грозно и взех по-тъмен нюанс,ама май пак личи  Thinking
Това последното изречение не го разбрах Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: 11 849
Момичета ще помоля да ми предложите маска за коса/балсам. Аз съм с чуплива, изрусена коса и всъщност най-големия ми проблем е разресването. Ползвала съм червената Миосотис и почти всички видове на Genera и съм доволна от тях, но ми се иска да сменя с нещо друго.

# 702
  • Мнения: 6 214
Момичета ще помоля да ми предложите маска за коса/балсам. Аз съм с чуплива, изрусена коса и всъщност най-големия ми проблем е разресването. Ползвала съм червената Миосотис и почти всички видове на Genera и съм доволна от тях, но ми се иска да сменя с нещо друго.
http://apteka.framar.bg/30026546/%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%83% … 500-%D0%BC%D0%BB-

# 703
  • Мнения: 11 849
Момичета ще помоля да ми предложите маска за коса/балсам. Аз съм с чуплива, изрусена коса и всъщност най-големия ми проблем е разресването. Ползвала съм червената Миосотис и почти всички видове на Genera и съм доволна от тях, но ми се иска да сменя с нещо друго.
http://apteka.framar.bg/30026546/%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%83% … 500-%D0%BC%D0%BB-

Благодаря Simple Smile, хм тази марка не я бях виждала до сега Embarassed, но звучи добре с това арганово масло Thinking. А къде я има, в смисъл големите вериги магазини, ДМ, Ивис ?

# 704
  • Мнения: 6 214
Момичета ще помоля да ми предложите маска за коса/балсам. Аз съм с чуплива, изрусена коса и всъщност най-големия ми проблем е разресването. Ползвала съм червената Миосотис и почти всички видове на Genera и съм доволна от тях, но ми се иска да сменя с нещо друго.
http://apteka.framar.bg/30026546/%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%83% … 500-%D0%BC%D0%BB-

Благодаря Simple Smile, хм тази марка не я бях виждала до сега Embarassed, но звучи добре с това арганово масло Thinking. А къде я има, в смисъл големите вериги магазини, ДМ, Ивис ?
Мисля, че не. Поне аз я намирам много трудно, напълно случайно и купувам всичката наличност в магазина.   Grinning Понеже съм още индианец в онлайн пазаруването.  Embarassed Последно я купих от един козметичен магазин в центъра на Бургас. А гледам, че он-лайн има и други продукти на марката, пак с арган.

Общи условия

Активация на акаунт