Тренажорни очила и масажори.

  • 5 461
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
От тренажорните очила имам практически опит и съм доволен от тях, тъй като работя доста на компа и много ми се натоварват очите. Наистина намаляват осезаемо умората в очите, гледам в нета, че има и различни модели и като гледам са с различна структура на решетката от дупки и не знам дали и другите модели ще са ефективни. Като цяло тези които нося изглеждат евтино, но то нали всеки гледа да печели максимално, но пък са удобни и имат ефект, а това е най важното.

Бих искал да чуя ако има и други хора, дали и те с доволни от тренажорните очила, както и другите модели също. Забелязах, че ако отстрани не ми влиза светлина ми е най комфортно с тези очила и се чудя, дали да не си направя саморъчно от картон закритие покрай очилата да и този отвор отпред също. Този изрязания отвор обаче не знам защо са го оставили, дали за да намалят себестойността на продукта или за да работят ефективно ?



За масажорите за очи не намирам отзиви, дали има ефект от тях или е поредната залъгалка, щото не са и много скъпи и хората по лесно се лъжат.







# 1
  • Мнения: 6 594
Аз си поръчах този втория масажор, но още нямам навика всеки ден да го ползвам. Пък и ми се вижда много по 15 минути  Laughing Laughing Но мисля, че няма как да навреди така или иначе  Peace

# 2
  • Мнения: 30
A след процедурата усещаш ли ефект, би трябвало ако са ти изморени очите тогава най вече да усетиш подобрение ако уреда все пак работи ?

# 3
  • видин
  • Мнения: 358
И аз се интересувам от ефекта. Моля , споделете опита си. Мисля да си закупя тренажорни очила, но тези ,които съм виждала са без тази дупки долу.

# 4
  • Мнения: 6 594
Не мога да определя дали има ефект или не, тъй като нямам навика а го слагам редовно, а и аз лично не усещам умора (не че няма), просто не я усещам толкова много, въпреки че от 8 до 17 съм плътно на компютър, след това у дома пак....
Преди 2 дена си го сложих за около 7-8 минути, тъй като едното ми око постоянно играеше, няколко дена подред постоянно....и нали едно от вярванията е, че е на хубаво/лошо, а медицинското обяснение е че, окото е уморено (въпреки че не мога да си обясня как едното може да е "по-уморено" от другото), но както и да е...та тогава го използвах и престана да ми играе, може би се поуспокои, кръвообръщението се регулира и така. Но със сигурност ще почвам малко по малко да свиквам да ми по често на лицето  Hug

# 5
  • Мнения: 2
А кои са с по-добър ефект - тези, които сте показали на снимката или тези, които се продават тук - http://perforirani-ochila.info/

Купих си вторите, но се чудя дали да не купя и тези. Може ли мнения?

Общи условия

Активация на акаунт