Звездни компромати - 182 част

  • 66 546
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 634

Косите им са разкошни като цвят, но иначе са като разплетени кошници. Особено косата на детето.

# 706
  • Мнения: 9 144
Малката ми напомня на Линдзи Лоън като хлапе

# 707
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990

Така , такаааа  Whistling

а после се цупиме  Mr. Green

Сайт рекламира: България е "неоткрит гей рай"  Sunglasses

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1931557

Sick
Ето и друг пример как се прави фотосесия за гей-списание- професионално, непошло и в крайна сметка много по-секси: Джоузеф Гордън-Левит за октомврийския брой на OUT Magazine, 1
Снимките са минали през адски много фотошоп, но няма ни една с бутилка между краката.

Окти, малката е винаги с така пусната коса, ама на мен не ми пречи. По всичко личи, че ще стане изумителна красавица, точно като мама Heart Eyes.

# 708
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ама Джоузи , таковата  Rolling Eyes обратен ли е  Crazy ?!

# 709
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
В мечтите на голяма част от хомосексуалните американци- да Grinning. В допълнение проби с гей-роля.
Ето я и статията- въпросът е зададен Wink
http://www.out.com/entertainment/movies/2013/09/12/joseph-gordon … ding-man?page=0,0

# 710
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Викаш ,  още не е  Laughing Hug Joy

# 711
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не би ми пречило и да е Laughing.

# 712
  • Мнения: 3 634
Някаква непонятна за мен тръпка трябва да има, за да си хетеросексуален и доброволно да дадеш лика си "да лъскат" на него.

BTW, Джой, аз също редя рими за едно селебрити, но нивгаш не бих ви споделила, та да ми се смеете всички! Имам имидж тук да пазя. Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 20:02 от Октопод с рокля

# 713
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
финансова, его ....  Whistling Whistling Whistling

# 714
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Непукизъм Laughing.
От това, което съм виждала по безбройните фенски сайтове, жените са много по-неприятни в щенията си. Да бях мъжко селебрити, щях да предпочитам гей-феновете си. И да ги радвам при всяка възможност Mr. Green.

# 715
  • USA
  • Мнения: 7 350
Ама Джоузи , таковата  Rolling Eyes обратен ли е  Crazy ?!
Хайде,хайде,нема нужда.Още не можем да прежалим Уиентуърт Милър. Crossing Arms

На мен Яна ми харесва,екзотична красота.Нека бъдат щастливи,с Петко,с брат му,с братовчед му..какво значение?!

Сега вече се надявам Орли и Никол да се вземат - като Кен и кукла Барби са.   Grinning

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 26 519
Много са красиви двамата  Crazy,какви ли деца биха създали  Thinking

# 717
  • Мнения: 2 883
Beautyholicа   202uu

# 718
  • Мнения: 3 181
А дали Петко не е искал деца от предишните си приятелки, но те да са изчаквали, т.е. не искали, за това толкова бързо да се женят?

# 719
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
BTW, Джой, аз също редя рими за едно селебрити, но нивгаш не бих ви споделила, та да ми се смеете всички! Имам имидж тук да пазя. Mr. Green
Гледай как ме надценяваш- пукната рима не съм успяла да излюпя през живота си Laughing. Иначе добре се справям с прозата де, ама поетичен талант-тцъ (но на чуждия се прекланям, така че пусни малко насам Wink)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт