Какво има в София??

  • 2 802
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
А пък аз като отида в Пловдив, винаги се връщам с много подаръци и се кефя колко хубави магазини има и на какви прилични цени са.

Любима марка ми е Росита!

# 31
  • sofia
  • Мнения: 1 606
А-а, не е на "Ангел Кънчев", сигурно там има друг. На "Солунска" си е, в края от към "Ботев" - като тръгнеш от "Витошка" по "Солунска", посока "Ботев" - по левия тротоар е Crazy kids, а срещу него е това въпросно магазинче.

Да, сетих се за какво говориш, но не бях обърнала внимание , че така се казва. Да, на Ангел кънчев също има даже 2 един до друг - единият е от 0 до 3 години, а другият е за по-големите.
 Благодаря за уточнението Laughing

http://crazykidsbg.com/ - за това иде реч, нали?

Последна редакция: чт, 09 фев 2006, 11:31 от bomboto

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
Ще се опитам да обясня къде е ТЦ Витоша, с уговорката, че ориентацията определено не ми е най-силната черта. Обаче няма как да не го намериш.
Тръгваш по Витошка от кръстовището със Солунска в посока НДК. Вървиш ок. 50-100 м. (май) и от дясната ти страна ще стигнеш до Битсиани, а от лявата - търговския център. Около Битсиани (също се пада почти срещу ТЦ) също има хубаво магазинче за детски обувки и пантофи, но щяха да го местят, не знам дали още съществува.

Понеже живея на това кръстовище с Витошка Laughing та да кажа за този магазин.
Отказаха се да го местят в търговски център Витоша, остава си магазинът на старото място на самия бул.Витоша.

# 33
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
А-а, не е на "Ангел Кънчев", сигурно там има друг. На "Солунска" си е, в края от към "Ботев" - като тръгнеш от "Витошка" по "Солунска", посока "Ботев" - по левия тротоар е Crazy kids, а срещу него е това въпросно магазинче.

Да, сетих се за какво говориш, но не бях обърнала внимание , че така се казва. Да, на Ангел кънчев също има даже 2 един до друг - единият е от 0 до 3 години, а другият е за по-големите.
 Благодаря за уточнението Laughing

http://crazykidsbg.com/ - за това иде реч, нали?

така и така писах вече къде живея, на Солунска между Ангел Кънчев и Христо Белчев точно....та на Ангел Кънчев са наистина точно 2 магазина детски....., а по-нагоре след Витошка посока Хр. Ботев има други детски магазинчета много сладки и от двете страни на Солунска.

Общи условия

Активация на акаунт