„Есента пристъпва с надежда, в две чертички се оглежда“ – Бъдещи мами над 35

  • 20 025
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 535
Жанче, верно, много се обичат, пък ние покрай приказките не смогваме  hahaha
ама те са и по-млади,кръвта им кипи...ехеееее  Joy Joy Joy

# 661
  • Мнения: 8 532
Ох, не разбрах -кои се обичат?

# 662
  • Мнения: 3 535
Ох, не разбрах -кои се обичат?
Абе Даре бе!В другите теми за бебета.Правят тестове за овулация и като станат две черти започват да "се обичат" десет дни подред.Ама така като не четеш...   Joy

# 663
  • Варна
  • Мнения: 7 147

Гледам, че поста ти е от 19.28ч... От тогава чета тази тема и предходните и не мога да си спра сълзите от смях...  rotfImbo rotfImao rotfImao

# 664
  • Мнения: 8 532
Ааааа обичат се! Ясно! Темата на Ели ми напомни как помолих мъж ми да купи сода като се връща от работа. И си чакам аз газираната вода, а той се прибира с 2 пакета сода за хляб и ми вика - жена, не знам коя от 2те искаш, ама нямаше др вид в магазина. Simple Smile

# 665
  • Мнения: 1 432
Здравейте и от мен, да се впиша в ударната тема за днес.

Тъкмо се прибирам от пътуване и не мога да смогна да изчета всичко Simple Smile
Добре дошли на новите момичета   bouquet

# 666
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Добро утро Simple Smile

Дари ми то и аз щях да ти купя сода за хляб  Joy

Кали и аз много се смях на тези теми Simple Smile

Ооо Фокси - Добре завърнала се Simple Smile

Звезда, Пате - как сте момичета  Hug

И да ви сложа една петъчна закуска, аз като гладувам поне вие да хапнете  Mr. Green

# 667
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Добро утро!
Патето да се яви на отчет  Naughty
Ели, ми то и аз съм на принудителна безвъглехидратна диета - ужасна е  Tired

Щастлив петък  Heart Eyes Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 314
Добро утро и от мен!

Ели, темата с изцепките на мъжете си я чета редовно. Гледам да го правя, когато колежката я няма в стаята, защото започвам да се смея и квича и тя разбира, че вместо да работя се ровя в нета.

ааааааааа,аз съм надничала в другите теми.Там много се обичат и правят много тестове.Не съм за там .....
Жана и аз съм си мислела същото, че като започнат някои и да се надскачат, коя е по-компетентна от другата- голям смях.

А в старите теми за ранни симптоми за бременност какви куриози има. Някой ги беше събрал всичките в един пост- леле, направо шизофрения, всичко за каквото се сетиш- от пръцкане до кихане.  Joy

# 669
  • Мнения: 2 168
Едно петъчно доброутро Hug мерси за закуската, Ели, и успех с диетата!

ех, Даре, големи спомени с тази Алла Пугачова...ама обичам си ги тия руски шлагери и филми все още...направо предпочитам да си гледам за стотен път Диамантената ръка и Ну погоди пред някой нов американски newsm78

Кали, добре дошла  bouquet и стискам палци

One, вярвай, специално вземане на кола под наем и каране от Солун към Халкидики и там по ръкавите си е съвсем тихо и спокойно, не е приключение в лошия смисъл Simple Smile аз препоръчвам да пробвате поне веднъж, там е като българското море преди 20-30 години. Но иначе и мен ми се ходи по северното Черноморие...май Перу беше писала за едни вили и ресторанти на Дуранкулашкото езеро, или бъркам newsm78 ама било красиво най на север пък и не съм ходила там....

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
ааааааааа,аз съм надничала в другите теми.Там много се обичат и правят много тестове.Не съм за там .....

А, моля моля - в тия теми не се обичат, а се кексят, ама не с грис и ябълки като нас Joy А ние в тази тема сме осъзнали предимствата на романтичната лИбоФ (то неволята на какво ли не учи) и с мъжете само се държим за ръка Naughty

# 671
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ееее, недейте така де, те са млади - кексят се по два-три пъти на ден. Лошо няма!
Моят старец не може вече толкова пък и аз май вече не настоявам чак така...  newsm27 newsm27 newsm27

# 672
  • Мнения: 2 168
Цитат
А, моля моля - в тия теми не се обичат, а се кексят, ама не с грис и ябълки като нас  А ние в тази тема сме осъзнали предимствата на романтичната лИбоФ (то неволята на какво ли не учи) и с мъжете само се държим за ръка

Хехе, Тинтина, както винаги с много точен коментар Joy Joy Joy

# 673
  • Мнения: 314
Видях Джи-Джи и се сетих, че сте писали за Вита.
Миналата година, когато живеех в София реших да си направя малко изследвания и отидох във Вита. Коментарът ми е същия като вашия по отношение на цитонамазката. След нея ме караха да ме изследват на някакъв апарат за папилома вируси. Не че не се опитах да отида, но след дълго чакане пред кабинета ме върнаха, заради нещо и аз повече не отидох. Сестра ми се накара едно хубаво- почти всички жени имали някои от многото папилома вируси, след като цитонамазката ми е втора група, нямало смисъл да ходя.
Направо не мога да повярвам, че си е направо тенденция Вита и цитонамазките. Явно съм много наивна, да не кажа проста, както ми се подиграва ММ.  Simple Smile

# 674
  • Мнения: 8 532
добрютро!?

Аз не съм на никакви диети и ще си взема от всичко! Момичета, преди време открих в една чайна тайните на белия чай. Горещо го препоръчвам, вместо второ кафе за деня! Опитайте някой ден.

Кали, те мъжете някой път, ако не ги подсетиш може и съвсем да пропуснат. Само се пънат че *екса им е важен и са мн можещи.

Мимче, как мина партито с бившите колеги?

Относно карането н Гърция - поради заплахата от ужасно солени глоби, мъж ми караше спазвайки всички правила по пътищата. Мисля и повечето гърци го правят и не е би било проблем като не се познава маршрута. Надписите са им на гръцки и на английски, гугъл мапса дава добри предложения, а има и достатъчно пътни карти на държавата.

Общи условия

Активация на акаунт