Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 24 ~

  • 53 434
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 177
Ето и снимките с по-добро качество. Two Hearts









Благодаря ти за снимките. Лейля май започва да свиква с екипа и ролята на комисарка..

# 721
  • Мнения: 2 177
Çiçek Hatun (ö. 1498), yedinci Osmanlı Padişahı II. Mehmed'in eşi, Cem Sultan'ın annesidir. Doğum tarihi tam olarak bilinmemektir. Sırp bir cariye ve Türkmen bir beyin kızı olduğu yönünde farklı görüşler mevcuttur. Çiçek Hatun, 1498 yılında vebaya yakalanıp vefat etmiştir.

Това пише в Уикипедията за Чичек хатун- героинята на Гамзе в сериала "Фатих"

# 722
  • Мнения: 11 766
Ето и снимките с по-добро качество. Two Hearts









Благодаря ти за снимките. Лейля май започва да свиква с екипа и ролята на комисарка..

Ще свикне и още как - скоро ще я видим в действие. Ще стане същата като останалите ...    Mr. Green Two Hearts  love001

# 723
  • Мнения: 0
На мен ми е интересно в този списък с гости и в тези покани фигурират ли имената на някои от актьорите от Опасни улици. Много се надявам Зейнеп да покани Берк и Чаала, защото тримата са големи приятели. Освен това Зейнеп се разбира страхотно и с останалите си колеги - Шефкет, Зафер, Йозгюр, Уур, Гамзе, Алп. Надявам се да покани всички тях - ще е страхотно да ги видим заедно на едно място ...  Praynig  newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts
Надявам се да ги покани...Без тях по-добре да не се жени.Те са като едно голямо семейство,целият екип от самото начало.Да видим Гамзе и Уур заедно. Heart Eyes smile3525

Е тя има право да покани, когото си иска. Може да покани само някои от тях, може и всички - ще видим. Всички са като едно семейство, но даден човек е по-близък с определени хора и т.н. Аз затова се надявам да покани Берк и Чаала на сватбата си, защото те са първи приятели в живота. Но пък и с останалите са си близки - така, че да се молим да видим целият екип на сватбата й ... Praynig  Two Hearts Two Hearts

Ще видим кого ще покани ..  Whistling

# 724
# 725
  • Мнения: 0
Çiçek Hatun (ö. 1498), yedinci Osmanlı Padişahı II. Mehmed'in eşi, Cem Sultan'ın annesidir. Doğum tarihi tam olarak bilinmemektir. Sırp bir cariye ve Türkmen bir beyin kızı olduğu yönünde farklı görüşler mevcuttur. Çiçek Hatun, 1498 yılında vebaya yakalanıp vefat etmiştir.

Това пише в Уикипедията за Чичек хатун- героинята на Гамзе в сериала "Фатих"
Оха, колко години назад

# 726
  • Мнения: 2 177
Çiçek Hatun (ö. 1498), yedinci Osmanlı Padişahı II. Mehmed'in eşi, Cem Sultan'ın annesidir. Doğum tarihi tam olarak bilinmemektir. Sırp bir cariye ve Türkmen bir beyin kızı olduğu yönünde farklı görüşler mevcuttur. Çiçek Hatun, 1498 yılında vebaya yakalanıp vefat etmiştir.

Това пише в Уикипедията за Чичек хатун- героинята на Гамзе в сериала "Фатих"
Оха, колко години назад
Мхм
Ако искате информация за героите от "Фатих" казвайте

# 727
  • Мнения: 0

Това не е ли същото, където с кучето, но изясниха, че не е от него?

# 728
  • Мнения: 2 177
Аз само пускам, каквото съм намерила...

# 729
# 730
  • Мнения: 0
Хайде в новата тема. Hug Оправили са проблема с опциите и можете да гласувате за 3-ма лакомници. Mr. Green

# 731
# 732
  • Мнения: 0
Не очаквах още от първия епизод феновете да започнат да харесват Лейля толкова, че да правят страници - Мурат и Лейля/ЛейМур. ooooh!

# 733
  • Мнения: 0
Не очаквах още от първия епизод феновете да започнат да харесват Лейля толкова, че да правят страници - Мурат и Лейля/ЛейМур. ooooh!

Може и да харесвам Лейля,но любовта на Зеймур е вечна и никой не може да го промени.

# 734
  • Мнения: 0
Не очаквах още от първия епизод феновете да започнат да харесват Лейля толкова, че да правят страници - Мурат и Лейля/ЛейМур. ooooh!


Видях, че и вече общо име имат, също и Мелек и Музо - МезМес, аз никога не бих заменила Зейнеп, точно пък с Лейля, а Мелек и Месут, дори не бяха и точно двойка..

Общи условия

Активация на акаунт