Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 24 ~

  • 53 417
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 766

Да, горе-долу! Пише, че навсякъде е излязла новината, че Берк е нападнат от кучето му и лицето му е било жестоко наранено. Но вчера Берк е пуснал снимка, с която е показал, че е добре и е охладил страстите ...  Heart Eyes

По-късно ще преведа другата новина за Берк - тя е по-дълга и искам да преведа нещата с точност.  Hug

Но все ставам сядам - обещавам после да я имате ...
Mr. Green

# 736
# 737
  • Мнения: 0
Не очаквах още от първия епизод феновете да започнат да харесват Лейля толкова, че да правят страници - Мурат и Лейля/ЛейМур. ooooh!

Може и да харесвам Лейля,но любовта на Зеймур е вечна и никой не може да го промени.

С теб съм, единствена е!

# 738
  • Мнения: 11 766
Не очаквах още от първия епизод феновете да започнат да харесват Лейля толкова, че да правят страници - Мурат и Лейля/ЛейМур. ooooh!


Видях, че и вече общо име имат, също и Мелек и Музо - МезМес, аз никога не бих заменила Зейнеп, точно пък с Лейля, а Мелек и Месут, дори не бяха и точно двойка..

Има всякакви фенове и предпочитания. Доста са бързи обаче ... newsm78

# 739
  • Мнения: 11 766
Не очаквах още от първия епизод феновете да започнат да харесват Лейля толкова, че да правят страници - Мурат и Лейля/ЛейМур. ooooh!

Може и да харесвам Лейля,но любовта на Зеймур е вечна и никой не може да го промени.

С теб съм, единствена е!

Разбира се, че никой не би могъл да замени Зейнеп. Тя и Мурат винаги ще са една от най-прекрасните двойки в сериала. Иначе и аз харесвам Лейля ...  newsm76

# 740
  • Мнения: 11 766
Хайде в новата тема. Hug Оправили са проблема с опциите и можете да гласувате за 3-ма лакомници. Mr. Green


Уау, супер - много ти благодаря Джули. Веднага отивам ...   love001 Two Hearts   Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт