Нови Искър

  • 5 711
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НА ЕДИН НАИСТИНА ГРИЖОВЕН И ЩАСТЛИВ МЪЖ, С ДВЕ ПРЕКРАСНИ ЖЕНИ В ДОМЪТ СИ!
 baloniДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, И ВСИЧКО `ДЕТ МУ Е НА СЪРЦЕТО, ДА МУ Е В РЪЦЕТЕ!!!
baloni
Абе вие си знаете най-добре, но аз пък ще пожелая да помисли за един, малък и сладък господин! /в крайна сметка пола е най-малко от значение, ноооо... все пак, нали мъжете са малко кът, а и за разнообразие  Party/
Благодаря за почерпката! Както, винаги си на ниво с вкусотийте - то аз, както знаеш съм малко на диета, но не можах да се въздържа и се почерпих! Ммммм.....
Весела маса ви пожелавам от сърце
/и духом съм с вас/ [/b]

# 136
  • Мнения: 4 195
Албенка да ти е жив и здрав мъжа и все такива уникати деца да ти прави, неразбирам защо дамите по горе само още едно са ти пожелали, какво ще я правите тази голяма къща, я да я напълните с деца. весел празник, наздраве и не прекалявайте с питиетата. целувки на Мишока малък сладък, дето си го скрила и не искаш да ни я покажеш Naughty  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 137
  • Мнения: 119
Благодаря за поздравите момичета много мило ми стана  bouquet

Moon Walk миличка не съм я скрила бе жена просто така се стякоха обстоятелствата миналата седмица беше болна преди това теб те нямаше беше на море после на село,а и ние ходихме на село и преди вас на море затова,но ще говоря с баща ми да ни докара в да се видим някой ден обещавам.Ти всеки ден ли си свободна.И Иренка да се подготвя за срещата хайде да се разберем най накрая да се видим много ми е мъчно за вас Heart Eyes   

# 138
  • Мнения: 4 195
Благодаря за поздравите момичета много мило ми стана  bouquet

Moon Walk миличка не съм я скрила бе жена просто така се стякоха обстоятелствата миналата седмица беше болна преди това теб те нямаше беше на море после на село,а и ние ходихме на село и преди вас на море затова,но ще говоря с баща ми да ни докара в да се видим някой ден обещавам.Ти всеки ден ли си свободна.И Иренка да се подготвя за срещата хайде да се разберем най накрая да се видим много ми е мъчно за вас Heart Eyes   
ай утре съм с хавтомобилето, може ние да слезем до Кумарица, само Ирена да се появи да се разберем, взъщност що не ти пиша на кю-то newsm78 newsm78 hahaha

# 139
  • Мнения: 119
Ако решите ние сме в Канте предполагам вече там пием кафе,че е най сенчесто и прохладно уж.То дано не се развали времето,че ние като се разберем нещо май така става.Ако пък е лошо ще ми дойдете на гости  Hug   

# 140
  • Мнения: 82
Привет момичета........ле-ле колко отдавна не съм писал....(срам ме е ..)  Embarassed ама и вие нещо изоставихте темичката...... Thinking  да ви се похваля - имаме си зъбче   newsm44 малкия расте,големия лудеее.......абе при нас е весело..... family вие как сте,как са мишоците.....пишете ще гледам да влизам по редовно...  typeuu  целувки на всички    love001

# 141
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Хе-хе...
Дани, добре че изрови темичката. Скоро се бях сетила, че отдавна не сме писали, но ме домързя да я потърся!
Честито зъбче на малкия бонбон! Дано да е изникнал безболезнено и леко, а останалите да избият и хич да не го тормозят, и всички заедно да са бели, здравички и много подредени!!! Твоя малчо, като гледам на кила ни е догонил, ама ние нали цялата рода сме си такива мънички!
Ние сме добре!
Вече са ни се озъбили 6 зъбчета и 7мо чакаме! Лазим на поразия и вече няма никаква спирка - абе и при нас е весело!
МОМИЧЕТАааааааа..., вие сте!!! Чакаме новини от всички!
Целувки!

# 142
  • Мнения: 82
здравейте,ето пак след дълго отсъствие се включвам........... Embarassed  момичета пишман станах   #Crazy  малкия не спи по цели нощи  ,реве като все едно го пребиваме от бой.... smile3514  луди станахме........ зъби ли е какво е незнам, вие как сте ,как са хлапетата  Stuck Out Tongue  а да знаете по нови искър ,правят ли се някъде детски партита за рожден ден??? чао ,целувки и да пишете......  love001

# 143
  • Мнения: 119
Ха здравеите и от мен не сьм писала от 100години Embarassed Embarassed Embarassed
Дани не сьм 4увала да се правят тук някьде детски партита за сьжаление  TiredМал4о сиггрно го тормозят зьбките дано мине  бьрзо този период

Да ви се "похвалим"днес направихме ренгенова снимка на Ми6и 4е нали ка6ля по малко ве4е 2ри месец и познаите има пневмония Shockedнапаво незнам ве4е тия лекари да бяха казали по рано  да направим а не да я тьп4а сьс 100 вида сиропи капки и т.н...Абе ужас има вирусна пневмония да знаете не се 4ува сьс слушалки само на снимка се вижда и проти4а така с лека кашлица и суполки.Сега сме на антибиотик.Добре 4е е весела все едно ни6то и няма. Хаиде доскоро и хиляди целувки от нас

# 144
  • Мнения: 82
Привет майчета, да бутнеме темичката,а,   Grinning  ние сме добре ВЕЧЕ , бяхме с малкия в болница с пневмония,и големия беше на антибиотик......аман от тези болести    #Cussing out вие как сте,хлапетата добре ли са???  вече си имаме 8 зъбчета,голям е смешко   hahaha  пишете....,не ,че аз влизам често    Embarassed Embarassed Embarassed ама да си подбутваме темата   Whistling е до скоро и целувки    Kiss  Kiss  Kiss

Общи условия

Активация на акаунт