Empties... или СВЪРШЕНО е с теб :)

  • 108 064
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Тонираният крем:



Изключително ми хареса, много удачен за моята кожа - при мен матира и покрива, но аз нямам и кой знае какво за скриване. Много естествена визия, бих купила отново  Blush

# 721
  • GYM
  • Мнения: 814
A.l.e.n.a., кой нюанс ползваш? И слагаш ли  под него?

# 722
  • София
  • Мнения: 5 193
Понасъбраха се неща за коментар  Mr. Green

The body shop -  seaweed toner - това ми е втора бутилка. Харесвам освежаващото усещане, поради наличието на мента. Няма алкохол и не изсушава кожата. Но пък има парабенчета.  Crossing Arms Имам още една бутилка в склада, но този тоник ми е "летен" та другото лято ще стигна до него.  Peace
Скрит текст:
LAVERA -  Fluide lissant Menthe bio - био крем с мента и репей. Изключително лек, подходящ за лятото, но не матира. Има хубави съставки, но нещо ми липсваше, като ефект и усещане. Не го изхабих, че ми идва вече прекалено лек, а срокът му на годност е до 03.2015, т.е. няма да му дойде времето другата година. Мисля, че няма да повторя.
Скрит текст:
Coola - spf 20 rose essesne tint - Прекрасни съставки и добро усещане върху кожата. Бих повторила.
Скрит текст:
Sun sense -  Invisible tint finish spf 50 - това е най-добрият слънцезащитен за лице, който съм ползвала.  Лек, прекрасен мат финиш, лек "тинт" ефект. Само дето е spf 50, а аз съм фен на по-нисък фактор. Но вярвам, че догодина ще повторя.  Heart Eyes
Скрит текст:
Green People -Sun Lotion SPF15 with Tan Accelerator - това тук е другото ми голямо откритие за плажа ( цялата марка е много добра ). Органик, без всякакви гадости във формулата. Не предизвика слънчевата ми алергия и наистина ускорява придобиването на тен. Единствен  минус е, че малко по-трудно се нанася, но не е драма. Закупих втора опаковка и мисля да се придържам към него!  Heart Eyes
Скрит текст:
Balea - after sun shampoo- тази опаковка ми беше от миналото лято, та не знам дали се предлага още. Но действа прекрасно на коса след слънце, хлор и морска вода. Heart Eyes Ще го търся пак догодина.  Peace
Скрит текст:
Sk:n - Aloe vera gel - използвахме го след плаж. Съдържа алое вера, алантоин, пантенол и вит.Е. Много добър продукт. Имам още половин друга опаковка.  Peace
Скрит текст:

# 723
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Директно го изхвърлих. Не почиства изобщо и има някаква лигава формула.

# 724
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз понатрупах празни опаковки, което много ме радва  Laughing

Decleor Hydra Floral Face Cream - първоначално се опасявах, че ще ми дойде прекалено тежък, но не бях права. За зимата ми беше идеален, сега през последните няколко по-студни дни го доизхабих. Имам и втора опаковка запас.



Taft Volume Hair Powder - не съм и предполагала, че ще успея да изхабя това чудно, но е факт. Имам го от адски отдавна, а и не го ползвах често. Успява са абсорбира излишния себум, но втвърдява косата доста неприятно и придава досаден матиран вид на косъма. Няма да повторя, запасих се с много приятен сух шампоан.



Крем за ръце с какаово масло на Дева -много, много любим крем за ръце, това ми е не знам коя поредна опаковка  Heart Eyes Ще разнообразя малко, но със сигурност пак ще се върна към него.



Lancome Hypnose Star Mascara - хубава спирала, разделя добре миглите, удължава ги и придава обем. Единственият минус е, че е малко суха. Бих повторила, но имам сигурно над 10 други спирали.



Estee Lauder Idealist
- поредна изхабена опаковка и от този продукт. Любим серум ми е, по натам пак ще се върна към него.



Мицеларна вода Bioderma Sensibio AR за чувствителна, склонна към зачервяване кожа - никога не оставам без поне една опаковка от мицеларните води на Биодерма  Heart Eyes Мисля че това е продуктът, който купувам най-много и не сменям за нищо. Имам го и в размер за пътуване, за да не влача бидоните по самолетите.




Guerlain Secret De Purete Makeup Remover - беше ми подарък към покупки на Герлен иначе не бих го взела. Не обичам двуфазните разгримиращи продукти и този не прави изключение. Сваля всичко с едно движение, но оставя много неприятен за мен мазен филм върху кожата, който трябва да отстранявам с още един измивен продукт. Оставам си на мицеларната вода, която хем маха грима, хем почиства лицето и го оставя свежо.



Aroma Anti Stress Face Mask
- взех я съвсем случайно, а се оказа много приятна - охлажда и овлажнява едновременно, попива бързо и омекотява кожата. Ползвах я и като маска за ръце и нокти - и там се справи повече от успешно.

# 725
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
A.l.e.n.a., кой нюанс ползваш? И слагаш ли  под него?

Ползвах номер 2. Под него само дневен крем. Когато ходех на работа - измивам лицето, подсушавам, дневен крем. Гримирам се и след около 15 мин ББ крема и не ми беше тежко Simple Smile

Сега, като съм по майчинство - ползвам дневния крем сутринта, а ББ-то само, ако излизам и се гримирам Simple Smile

След като сложа ББ-то - слагам спирала - горе долу 1-2 минуто минават, преди да сложа пудра и ми е ОК  Peace

# 726
  • GYM
  • Мнения: 814
Благодаря ти  bouquet  bouquet

# 727
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479


Lush LET THE GOOD TIMES ROLL, Много хубав, нежен и полираш пилинг, мирише прекрасно вкусно и е икономичен. Това е и вторият свършил от трите ми пилинга за лице, които използвах паралелно. Сега останах само с един ензимен. Чудя се дали да си взема пак същите, или да се огледам за нещо ново - някакви препоръки?

# 728
  • София
  • Мнения: 5 193
Нова тема няма ли да имаме? Hug

# 729
  • Мнения: 3 342
Ще има, но нека все пак станат 50 страници Simple Smile

# 730
  • Мнения: 33
нова порция :



в блога

# 731
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не ми харесва ефектът върху моите нокти и го изхвърлям почти пълно.

  Страхотен матиращ топ, но мисля да експериментирам с нещо ново.

# 732
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479

Rituals... Mandarin Delight - за мен беше хайлайтът на това лято. Много лек и бързо попиващ, миришещ просто божествено свежо, прохладно и лятно на мента и мандарини. Limited Edition, дано го пуснат догодина пак, с удоволствие ще го повторя. Имам крем за ръце със същата миризма, не ми се иска да се сбогувам с нея.  Heart Eyes


Rituals... Foam Cleanser - много нежен и лек, толкова, че не измиваше добре. Иначе като усещане приятен, без сулфати и с почти недоловима миризма. Засега няма да повторя.


bareMinerals Original Foundation - откритието на живота ми. Този продукт промени представата ми за ФДТ, пудри и подобни неща, които кожата ми никога не е понасяла и е приемала като замърсяване, реагирайки ми с разширени, запушени пори и пъпки. Освен че стои адски красиво и естествено, минералният ФДТ подобри цялостното състояние на кожата ми. Абсолютно съм пристрастена и животът ми е немислим без  Mr. Green


Hidrofugal - безалкохолен дезодорант без миризма - мой верен приятел зима и лете. Върши идеално предназначението си и нямам никакви забележки. Може би единствено тежкото, стъклено шише не става за мъкнене, но мъкнене не се налага, понеже наистина държи цяло денонощие. Peace

# 733
  • София
  • Мнения: 2 379
- Много съм доволна , ще повторя след като ми свърши мицеларната на Биодерма, редувам ги , не виждам разлика някаква между двете.
  - Много любим  продукт, вече е подновен  Laughing
- Любимите ми лосиони за тяло, отразяват се просто прекрасно на кожата ми, минус е че пише , че са натурални, а това не е точно така  Laughing
- Голямо мое разочарование , нямаха на летището Шанел Волюм и реших да взема тази и за моите мигли това е най-лошата спирала , която съм си купувала. Една такава суха и нито обем , нито дължина , нищо.
- Страаашен лосион, мирише на тирамису и миризмата трае много време върху кожата, без да е супер силна и да се бие с парфюма  Laughing Хидратира ми много добре кожата. Минус и че свършва ненормално бързо , за около 2 седмици, като не използвам само него всеки ден  newsm78 Но заради ниската цена не ми е проблем.
- Любим продукт , ще го купя отново като изхабя малко запасите  Crazy

# 734
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990


*дамски крем за бръснене на Balea- не ми хареса, изхвърлям пълен

*крем за околоочен контур Ziaja- също не ми хареса особено, но изхабих с  мъка за половин година. Мазен е, не става да нанеса сенки отгоре, трудно попива и оставя мазен филм

*стимулант за коса "Икаров"- не е лош, но въпреки че използвах редовно не успях да му видя сметката до изтичане срока на годност. Изхвърлям полупълен.

*шампоан за мазна коса на Swiss'O'Par- не е лош, но е доста агресивен и косата е невъзможна за сресване след него

*дезодорант Adidas- един от любимите ми, пореден флакон изхвърлям

*душ-гел Lactovit- много удачна покупка, свеж и нежен към кожата

*розова вода Nature of Agiva-страхотна, имам вече нова туба

*и за финал любимата ми маска на Kawar- с кал от Мъртво море. Първата маска, на която вярвам, че наистина съдържа чудотворната съставка. Като я отворих, ме лъхна силна миризма на сяра, консистенцията е точно кална, двуфазова- кал и морска вода от Мъртво море, плюс екстракт от алое. Отразява се наистина чудотворно- почиства в дълбочина, след отмиване кожата е нежна и невероятно чиста. Докато стои върху лицето, щипе доста заради повишеното съдържание на соли, но се свиква. След около 5 минути престой в Т-зоната се забелязва как нанесената маска изсъхва различно, матово- просто изсмуква мазнината и нечистотията, която е най-много там. Новата опаковка е вече купена, но засега стои в шкафа, че отворя ли я, няма да се сетя да доизхабя останалите налични маски Joy

Общи условия

Активация на акаунт