"Столичани в повече" - 6 сезон - 1 тема

  • 54 706
  • 540
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 408
Започнали са снимките на 7-и сезон.

Моля, екипът ако чете тук........Моля, искаме повече хумор в сериала!!!!!!!

Всички се присъединяваме към тази молба  Praynig

# 61
  • Мнения: 258

Лека поправка - от 17ч. е повторението, защото от 15:30ч. до 17ч. повтарят Новите съседи.  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 4 864
Лулчева е наистина УНИКАЛНА в този сериал! Но за Гърбов не съм много сигурна.. Не ми харесва на моменти как играе, или преиграва или не си казва репликите добре.. Харесва ми в ролята на смотльото, отколкото на бизнесмена

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Трудно му е да влезе и в двата образа еднакво добре!!

# 64
# 65
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
За мен с най-слаба игра са Гърбов и Мъйнов.Всички други са на ниво.

# 66
  • sf
  • Мнения: 10 251
Е точно за Гърбов да се каже,че е със слаба игра  Rolling Eyes с тия два коренноразлични образа  Thinking
актьорът по принцип не го харесвам, но тук- страхотно с справя.
А Мъйнов, леле, колко е отслабнал  Whistling

# 67
  • Варна
  • Мнения: 633
Въобще вече не ми е забавен сериала! Доста ми е жал за Гълъбина, за Пацо, въпреки, че той си е виновен, че и за Йовка - на мен много ми харесва колко е простовата и ми е доста интересна  Grinning Но мисля, че жанра на сериала се измени много, въобще не е комедия, направо си е трагично и даже натоварващо  Sick вместо да разпускам  Confused надявам се да го пооправят малко  ooooh!

# 68
  • Мнения: 258
Е, те още то началото казаха, че ще е смесица между двата жанра трагедия и комедия. Сега, друг е въпроса колко застъпват от единия и колко другия.
Дано са реализирали някои свежи идеи по-нататък през сезона.

# 69
  • Мнения: 1 972
Какво е една настинка пред порива на таланта  Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 4 864
новият ухажор на Гълъбина да не е брат на тази, която пусна мухата на Бурова да става депутатка?

И двамата са дубльори, но ми изглеждат и еднакви Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 813
Ей!Предната седмица изпуснах серията, тази също и викам- к'во става?Къде сте? Цъкам върху новата тема, не става. Но се радвам, че най-после съм в темата/благодарение на Цоцоланката Hug. Лека нощ

# 72
  • София
  • Мнения: 2 811
Аз пък не знаех, че е започнал новият сезон.  Rolling Eyes
Събота и неделя ще наваксаме, нали го дават дъждовно.  bouquet

# 73
  • Мнения: 100
Е точно за Гърбов да се каже,че е със слаба игра  Rolling Eyes с тия два коренноразлични образа  Thinking
актьорът по принцип не го харесвам, но тук- страхотно с справя.
А Мъйнов, леле, колко е отслабнал  Whistling

и аз съм на същото мнение - двата образа са много различни, а той се превъплъщава доста добре и в двата. Това, което не ми допада е че образът на Пацо претърпя голяма промяна предния сезон, а сега е съвсем друг персонаж от този, който помним от началото на сериала. Даже в един момент от серията/когато се заговори за това Гълъбина да работи/ доста ми напомни на Рангел.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 41 010
Изпуснах и аз и сериите и темата  ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт