Попара с "изненада"

  • 4 418
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 365
Михи явно си е хапвал сладко сухарчета и на практика е живял и
акал в хляба, когато са попарили надеждите му с вряла вода.

# 31
  • Мнения: 14 478
[Явно не.
Нямало конкретен виновник, не знаели кого да обвинят, а основания за налагане на глоба не виждали-това бяха "обясненията" по новините.



Мишката е виновникът, не разбрахте ли. Тя вече е наказана чрез сваряване жива.

# 32
  • Мнения: 76
Михи явно си е хапвал сладко сухарчета и на практика е живял и
акал в хляба, когато са попарили надеждите му с вряла вода.



Михи най-вероятно и си е умрял в хляба, и като са изсипвали хляба и сиренцето в казана е попаднал вътре. Ако беше жив Михи сигурно щеше да се разбяга и евентуално да го видят. Другия вариант е да е затиснат от хляба и да се е удавил.

# 33
  • Мнения: 48 052
Ами новината за мишката вчера криво ляво я "преглътнах" , ама това с термичната обработка и как нямало страшно- е това ми дойде в повече и ме хвана гнус- от хората, не от мишката  Sick

# 34
  • Мнения: 1 759
Като прочетох и споменът се завърна- голямо попово прасе в попарата ми, разбира се термично обработено(тогава бях в детската градина). Sick

# 35
  • Мнения: 14 654
Като прочетох и споменът се завърна- голямо попово прасе в попарата ми, разбира се термично обработено(тогава бях в детската градина). Sick

Поповото прасе е много неприятна, крадлива гад и смятам, че така му се пада. Ако хвана това, дето ми краде нещата, бих го сварила също.
Това, че няма проблем с термично обработената мишка сигурно е подсказка как да оцеляваме зимата. Сигурна съм, че е идея на правителството да се популяризира новината по такъв начин - щом ХЕИ не глобява болниците, значи и домашни условия става да се яде. А ни чака тежка зима, знаете какво казват социолозите.

# 36
  • Мнения: 24 467
Аз мисля да почнем първо от кварталските кучета и котки. Нагласила съм буркани, ще ги варим в тях пред блока. Ще опитаме на туршия, на компот, на сладко, с доматен сос. С мишки и плъхове ще са заемем, като приключим с по- едрия дивеч и ако ни останат свободни буркани и капачки.

# 37
  • Мнения: 14 478
Това, че няма проблем с термично обработената мишка сигурно е подсказка как да оцеляваме зимата. Сигурна съм, че е идея на правителството да се популяризира новината по такъв начин - щом ХЕИ не глобява болниците, значи и домашни условия става да се яде. А ни чака тежка зима, знаете какво казват социолозите.
Ти си трай, щото ще се вдигне цената на капаните...

# 38
  • Мнения: 14 654
Аз мисля да почнем първо от кварталските кучета и котки. Нагласила съм буркани, ще ги варим в тях пред блока. С мишки и плъхове ще са заемем, като приключим с по- едрия дивеч.

Важно е бурканите да са стерилизирани предварително, за да нямаме проблеми с ХЕИ. А мишките може направо в чушкопека, тъкмо ще е загрял от чушките.
пп: а може да ги правим и веяни - тъкмо да спестим от капачки.

# 39
  • Мнения: 14 478
Аз мисля да почнем първо от кварталските кучета и котки. Нагласила съм буркани, ще ги варим в тях пред блока. Ще опитаме на туршия, на компот, на сладко, с доматен сос. С мишки и плъхове ще са заемем, като приключим с по- едрия дивеч и ако ни останат свободни буркани и капачки.
Така правителството явно смята да реши проблема с бездомните кучета

# 40
  • Мнения: 24 467
Направо с един удар- няколко решения!
Вярно, Янечек- в чушкопека и после- в найлонки и във фризера. Може пушени и мерделени, до луканките на простира да ги наредя...А с ХЕИ ще се сберем по Коледа. Какви ти там проблеми, моля ти се, хора сме.

# 41
  • Мнения: 76
Да вземем да си разменяме рецепти "мишки с ориз", "мишки с картофи на фурна", ама вече готовите ястия може да ги занесем на проф. Стойчева да хапне, нали са термично обработени.

Редактирам се: на внуците на проф. Стойчева може да ги предложим.

# 42
  • Мнения: 14 654
Направо с един удар- няколко решения!
Вярно, Янечек- в чушкопека и после- в найлонки и във фризера.

Но фризера на балкона като шкаф, нали? Че да не плащаме ток, ще ползваме естествените зимни условия.

# 43
  • Мнения: 24 467
В мазата също може. То, това- "ток", какво е?  newsm78 Плащам май нещо такова, но не знам ползвам ли, не ползвам ли.... Rolling Eyes Ще да е вид данък някакъв.

# 44
  • Мнения: 2 821
Умишлено е, я!
Майката я е сварила с бързовар и набързо я е напъхала в попарата. Саботаж било, казват държавните служители от агенцията по храните Laughing

Общи условия

Активация на акаунт