Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 379
Малееееее Бибииии  #Shocked кво е това животно на главата на Ча  Shocked #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Сега да догледам клипчето  Joy

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 514
Сега съм доволна от реакциите ви и мога да вляза спокойно в банята  Joy Joy Joy
Мммм да му са е и йенито  ooooh!

# 32
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 514
Малееееее Бибииии  #Shocked кво е това животно на главата на Ча  Shocked #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Сега да догледам клипчето  Joy
Мармот  hahaha hahaha

# 33
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ирче,песните си пасват екстра с кадрите. smile3521
Пише  yeni


Охх,малко изморен изглежда,ама пак си е шекерче  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета,
поствам си писанията и тук, защото видях, че вече старата тема сте я поизоставили  Mr. Green
Минавам само да ви видя, че в последно време не ми остава време от тръстика, дори и в къщи работя и не съм даже и надвиквала да видя какво се случва  newsm45 newsm45 newsm45
Нямам идея какво си правите, какви са новостите и т.н, но се радвам да ви пиша. Като се освободя ще се върна да ви изчета.
Тази вечер ми е ужасна, подготвях презентация, че утре имам съвещание и тъкмо беше готова и нещо се случи, заби ми компа от вирус и ми изчезнаха половината слайда и трябваше да я правя отново    hit hit hitИзгубих 2 часа, които можех да си бъбря с вас  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ирка, отново страхотни клипове си направила  и смешния, и другия  Hug

Зизу, все по-интересни и красиви теми правиш  Hug

Спирам да чета назад, че още повече се ядосвам, че нямам време да съм с вас  #Cussing out

Дайте ми линк към преведения фрагман на Чаги

# 35
  • Мнения: 16 079


Хайде Баба ви ентъртеймънт представя Диспансерски смях 3  Joy Joy Joy

Еее,Ирче,няма втора като теб,страшна си  Joy  Joy  Joy  Hug  Heart Eyes  Hug Уникат отвсякъде,особено като почна Боят настана вече се размазах  smile3532  smile3532  smile3532 Браво,браво  smile3501

Зизка сложи го ако можеш в началото на темата да е  Hug  Hug  Hug
Охххх Ирка,ти  си върха newsm20
Между другото и за това че си успяла да качиш една на милион в ютуб  bouquet,гледах го и много ми хареса Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 379
Малеееееее  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 Ирче ей така съм се смяла през елия клип  smile3532 smile3532 ама какви песни самоооооооо  Joy Joy Joy Joy от къде ги намери незнам  Joy Joy с котарака с мустакя  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Весе  Hug Hug

# 37
  • Мнения: 2 787
Малееееее Бибииии  #Shocked кво е това животно на главата на Ча  Shocked #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Сега да догледам клипчето  Joy

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Жани, браво джанъм!  bouquet

Лека и спокойна нощ и от мен!

И не забравяйте, че днес е и
началото на новия сезон за Чачи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пожелавам му успех!

# 38
  • София
  • Мнения: 379
Малееееее Бибииии  #Shocked кво е това животно на главата на Ча  Shocked #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Сега да догледам клипчето  Joy
Мармот  hahaha hahaha

А къде е милката тогаз?  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy и станьолчиту  Joy Joy Joy Joy

Джейн лека къз  Hug Hug аз принципно не съм много суеверна какво като е петък 13-ти, може пък да им е на късмет, според мен случайно така се е паднало, а може и нарочно на фаталната дата да го пускат  Mr. Green А дано е фатална за Серка  bishop bishop bishop bishop  Mr. Green Joy Joy

# 39
  • Мнения: 34
Здравейте, момичета,
поствам си писанията и тук, защото видях, че вече старата тема сте я поизоставили  Mr. Green
Минавам само да ви видя, че в последно време не ми остава време от тръстика, дори и в къщи работя и не съм даже и надвиквала да видя какво се случва  newsm45 newsm45 newsm45
Нямам идея какво си правите, какви са новостите и т.н, но се радвам да ви пиша. Като се освободя ще се върна да ви изчета.
Тази вечер ми е ужасна, подготвях презентация, че утре имам съвещание и тъкмо беше готова и нещо се случи, заби ми компа от вирус и ми изчезнаха половината слайда и трябваше да я правя отново    hit hit hitИзгубих 2 часа, които можех да си бъбря с вас  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ирка, отново страхотни клипове си направила  и смешния, и другия  Hug

Зизу, все по-интересни и красиви теми правиш  Hug

Спирам да чета назад, че още повече се ядосвам, че нямам време да съм с вас  #Cussing out

Дайте ми линк към преведения фрагман на Чаги

Веси кой фрагмен  Winkето ти втория http://vbox7.com/play:b71276c57b

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей се понервирам пак...тая мама.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Бъгната и не ми качи клипа.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Пипе...аз го получих клипа топъл топъл...и кат видех Чепиков се кара на Емко за стълбите и леш... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 2
Запис в новата тема wavey

Зизу, Hug страхотна тема   bouquet newsm51  love001

Ирче, Hug сега гледах... За диспансера 3...Уникално е, няма такъв смях rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Heart Eyes Heart Eyes
И за новата тема,малко красота ,Зизуно тенкис ,грациас ,мучача  Hug Hug Hug  Heart Eyes
много нежно и красиво  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

Хайде лека нощ и сладки сънища! Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 42
  • Мнения: 18 785
хахаха ох котарака ме разби просто и тоя как се облизваше на Сахерката  Joy Joy Joy Joy

Сис на мен ми прилича на катерица това на главата му  Joy Joy

# 43
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Малееееее Бибииии  #Shocked кво е това животно на главата на Ча  Shocked #Crazy ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Сега да догледам клипчето  Joy
Мармот  hahaha hahaha

А къде е милката тогаз?  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy и станьолчиту  Joy Joy Joy Joy



Ей го бе Слънце  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 379
Чей се понервирам пак...тая мама.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Бъгната и не ми качи клипа.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Пипе...аз го получих клипа топъл топъл...и кат видех Чепиков се кара на Емко за стълбите и леш... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Абе клипа е станал един път просто  Joy Joy Joy и кък се питат кой изпил кво беше пирпуциту  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


хахаха ох котарака ме разби просто и тоя как се облизваше на Сахерката  Joy Joy Joy Joy

Сис на мен ми прилича на катерица това на главата му  Joy Joy

да да сис  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

охх бягай беееее то това на нищо не прилича вече  Crossing Arms ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт