Twilight - тема 86 - В леглото с Патинсън :)

  • 50 080
  • 572
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 815
Момичета, както в добрите стари времена,( когато тук кипеше оживление и току се хвалехме и черпехме за хубавите неща, които ни се случват ) да си споделя радостта - дъщеря ми вече също е студентка! Фармация в СМУ!  Heart Eyes  Черпете се!

Останах изненадана от гледната точка на Антон Корбин за "Life":
"With Life it’s first and foremost a story about a photographer, Dennis Stock (Robert Pattinson), who profiled James Dean (DeHaan). So it’s the story of a photographer and their subject. As a photographer that story interested me: studying the power balance between a photographer and their subject. You know, who influences who? The James Dean portion of the story wasn’t my interest. In fact I’d turned down a straight James Dean project once before."

Закъде сме без Робска красота!?  Wink

Последна редакция: сб, 26 юли 2014, 23:19 от lady Koup

# 511
  • Мнения: 885
Лейди,да ти е жива и здрава студентката.Много успехи и реализация след студентството. Hug
Като не забравя  купоните и забавленията през това време.Няма само да учи,я. Grinning

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 815
Марчела , благодаря! Ех, как се радвам се да се "видим" отново тук!  Hug



ПП Първият трейлър на Fifty Shades of Grey  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 27 юли 2014, 22:28 от lady Koup

# 513
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Хей, Лейди  Hug Честито на младата надежда!

Stone River, Furia, Mar4ela, и на вас ми се иска да ви отперя по една прегръдка, нали може  Sunglasses

 Hug Hug Hug

От мен:

1. Здрач 1 и 5 - изгледани тия дни, да се отчета. За довечера планирам 3. (За съжаление съпружието недолюбва 2 и 4 и затова трудно ги вмъквам в програмата)

2. Клипчето с Кристен - много хубаво, много! Харесвам!  Heart Eyes

3. Фифтенския трейлър - не харесвам много-много  Sad

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 815
Дорчес и аз  Hug


Трейлъра на Нюансите ми подейства  разсмиващо-разочароващо! Дж.Д. горкия се мъчи да гледа лошо, но никакъв аристократизъм и хищност не ми лъха от него! Пък! А асансьорната сцена , спокойно бих я заменила с Диорската такава!  Wink Девицата въобще не ми се  коментира!

# 515
  • София
  • Мнения: 1 124
Дорче, може, може и аз пращам Hug

колкото то трейлъра  Confused, не че очаквах да е както книгата, но не ми хареса, описанието на Лейди съвпада с моето - девойката е по-възрастна от колкото в книгата и не ми хареса, а Дж. Д. аха аха да се разсмее от сериозност  hahaha

И едно интервю с Роб за Esquire UK и снимки, по които ми потекоха лигите baby_neutral

# 516
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Какво да ви кажа, за мен цялото Фифтенско чудо си остава в рамките на Master of the Universe. Когато четох фика, си преживях всичките емоции от-до: любопитството, сгорещяването, изчервяването, недоумението, недоволството и, накрая, досадата. През цялото време пред очите ми бяха магнетичният Едуард и смотаната Бела, и единствено тези образи са ми запечатани като носители на сюжета. Издаването на книгата с други имена, както и създаването на филма, са излишни неща в живота на Дорчестър, извинете.  Simple Smile

Хайде стига съм философствала Simple Smile

Мда, Роб в Ескуайър ми харесва  Wink  Heart Eyes

# 517
  • Бургас
  • Мнения: 815
Красив, дори когато е умишлено загрозен!  Crazy



Рошав!  Wink   Косата се завръща!? Heart Eyes



И постер на 'Maps To The Stars' за разкош!

# 518
# 519
# 520
# 521
  • Варна
  • Мнения: 2 776
Докладвам: изгледах трейлъра. За сюжета няма какво да се говори, ще има противоречиви оценки. За ролята на Кристен... уф. Не ми се искаше да са прави хората, които твърдят, че лицето й е застинало в една и съща физиономия във всяка роля. Обаче са прави.  Wink

А Роб в Лондон! Това момче се разхубавява в пъти като стъпи на британска земя, нали не се лъжа?  Grinning

# 522
  • София
  • Мнения: 1 124
Дор  Laughing, аз не видях такова нещо.
аз нямам търпение да я гледам, обаче песента към трейлъра много ми хареса, някой да знае коя е?
Aquilo - You There намерих я

Дор, Роб ако ще и на Луната да кацне винаги ще е ми се струва разкрасил се  Blush hahaha

Последна редакция: вт, 12 авг 2014, 23:01 от Furia

# 523
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Как сме, дами??
Аз изчезнах и почти съм си върнала Робинската книжка, но си викам да намина все Simple Smile
Имам си втори син на 7м вече и ММ не даде да го кръстим Едуард, това в кръга на шегата, разбира се, хахах Не съм привърженик на чуждите имена у нас.
Гледам Роберто пак съчетал несъчетаемото, розово якенце със синя ризка, ама му ходи!
ЦалуФки и ще наминавам!

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 815
Красе!  Hug Честито за бебчето! Да ти е живо и здраво! 7 месечен-тъкмо става за гушкане и мачкане!   Wink



Като гледам снимката ти в ляво, май няма бивша Робиня!  Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 20:27 от lady Koup

Общи условия

Активация на акаунт