"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 191.7

  • 43 876
  • 711
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 247
Запис   bouquet

# 31
  • Мнения: 27 735
Добро утро!  Hug Хубав ден!

Сиси,
   bouquet  bouquet  bouquet




ЗА ПРЕВОДИТЕ:

Зори от 17 мин до 34 мин.

Ивче от 34 до 51 мин

Киара от 51 до 1:08.00

Меги от 1:08.00 до 1:25.00

ЛилиСи от 1:25.00 до 1:42.00

за мен последната част




  love001  love001  love001

# 32
# 33
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро!  Hug Хубав ден!

Сиси,
   bouquet  bouquet  bouquet




ЗА ПРЕВОДИТЕ:

Зори от 17 мин до 34 мин.

Ивче от 34 до 51 мин

Киара от 51 до 1:08.00

Меги от 1:08.00 до 1:25.00

ЛилиСи от 1:25.00 до 1:42.00

за мен последната част




  love001  love001  love001

Нз дали си ме разбрала правилно имах в предвид iv4enceto_91 за превода. Ако искаш да превеждаш ми кажи. Извинявам се предварително, ама сега забелязах , че имаме повече Ивчета. Peace

# 34
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug Hug Hug

Стели,   bouquet

От следващата тема ще сложа линк на Вики  на началната страница. Peace

# 35
  • Мнения: 1 786
Добър ден,  Hug

Благодаря за новата тема!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Аз моята част ще мога да я преведа най - рано довечера. През деня съм на работя и няма как.  Peace

Успешен ден!  Hug

# 36
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
То още не е преведен целия епизод на Английски , така че не се кахърете. Laughing

# 37
  • Мнения: 20 795
Привет от една новоизлюпена почитателка на Чаатай.  wavey wavey wavey
Не съм го гледала в АФК  Peace, но в ПО определено ме впечатли. Сериалът за мен се оказа много приятна изненада. Не очаквах, че ще ми хареса толкова. Изгледах и първи епизод на О.С. за опресняване. Ами, мисля, че в този случай копието надминава оригинала. Вярно е, че комшиите разполагат с близо три пъти повече екранно време и са го оползотворили повече от добре. Доразвили са историята, образите са по-богати, интересни и истински. 
Чудесен подбор на актьорите. Повечето от тях визуално напомнят на американските си колеги, без обаче да ги копират. Триото Баръш, Чаатай и Танер – истинска наслада за окото. Много харесвах Санди Коен, но Селим определено го бие – много по-емоционален и истински. Страхотен Баръш Фалай. Райън в първи епизод на О.С. ми се стори прекалено самоуверен, докато в Яман освен непукизъм има и някаква момчешка уязвимост и леко учудване от новия свят, в който попада. А Мерт е по-шантав и от Сет  hahaha hahaha и много сладък и симпатичен.
Ох нямам търпение да дойде петък. Дано му потръгне на сериалчето и лошите новини около Чаатай наистина да са само жълтини.

Много е сладък Яман с тази прическа /нали не познавам Емир/ Този небрежен стил му придава някакъв хлапашки чар.  Heart Eyes

Аз също бих могла да се включа в превода от английски  Peace

# 38
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Добро утро, сладурки  Hug Hug Hug

благодаря много за превода, за инфото и снимките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Прекрасен да е днешният ви ден, с много слънце и усмивки

До по късно  Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 27 735

Нз дали си ме разбрала правилно имах в предвид iv4enceto_91 за превода. Ако искаш да превеждаш ми кажи. Извинявам се предварително, ама сега забелязах , че имаме повече Ивчета. Peace

٠•Sasy•٠· разбрах те много добре.   Peace Това беше израз на радостта ми,   Joy Joy че толкова бързо сте се организирали и разпределили епизода.... Hug

# 40
  • Мнения: 1 311
Само да рапортувам! Praynig

Аз си преведох частта и минете да ме редактирате, че моя англ. е побългарен. Laughing Преди моята 17 минутка обаче има непреведени моменти. На някои места липсва англ. превод  и е продължено напред ( май не са го разбрали ли, чули ли не знам и аз и е пропуснато). Не съм спец, ама малко хаотично този път ми се вижда превода на англ. тук има тук няма и таймера с репликите на места нещо поне при мен се разминава. Mr. Green Но се схваща основното, това е добре! Падна ми се частта със скандала на Яман и втория му баща, лелеееее искаше ми се и аз да го наплюя този боклук.  #Cussing out

# 41
  • Мнения: 432
Момичета, здравейте!  Hug Да ви кажа за вики, че там трябва да се чака 100% превод на английски и тогава да се превежда на български, защото модераторите се сърдят и правят забележки. Казвам го от опит, тоест клюкам, за да не ни се карат.  Wink

# 42
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Момичета, здравейте!  Hug Да ви кажа за вики, че там трябва да се чака 100% превод на английски и тогава да се превежда на български, защото модераторите се сърдят и правят забележки. Казвам го от опит, тоест клюкам, за да не ни се карат.  Wink

Ами аз съм модератора на БГ и до сега съм нямала проблем с колегите. Дано нямаме и занапред.  Peace

# 43
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Само да рапортувам! Praynig

Аз си преведох частта и минете да ме редактирате, че моя англ. е побългарен. Laughing Преди моята 17 минутка обаче има непреведени моменти. На някои места липсва англ. превод  и е продължено напред ( май не са го разбрали ли, чули ли не знам и аз и е пропуснато). Не съм спец, ама малко хаотично този път ми се вижда превода на англ. тук има тук няма и таймера с репликите на места нещо поне при мен се разминава. Mr. Green Но се схваща основното, това е добре! Падна ми се частта със скандала на Яман и втория му баща, лелеееее искаше ми се и аз да го наплюя този боклук.  #Cussing out

Зори, частта преди твоята съм я дала на друго момиче. Тя ще си я види и ще си попълни каквото трябва. Аз отделно ще мина да редактирам след вас ако е нужно.

# 44
  • Мнения: 1 311
А добре Тинче, че гледах в разпределението, че почва с мен и викам, а значи преди мен не трябва да има празноти и гледам има, но щом си има човек значи всичко е под контрол. Peace

Гледам, Ча е последвал турската си фен страница, дали някой ден ще последва и българската си. Mr. Green Въпреки че не знам кой я поддържа, но ми се вижда пасивен който и да е . Хубаво споделя инфо, но нека пише и до самия Ча иначе той изобщо няма и да разбере за съществуването на българската си страница. Мое мнение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт