Картичка от другия край на света! - тема 2

  • 19 276
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 196
Страхотна картичка и колко души са я харесали.  Crazy

# 31
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Ето профилите:   Peace

Скрит текст:


           
      Rois             plami89          buttinsky          Врабец          Evridika      mery_poppins1     Еовин  

           
     Джес              Tинa             К А Т И           Silvipl            Fraqueza          Акаша          ♥reni-pld♥

                
  Тарилилей         glafira        Гад Чевръста       Sellene             Лем            danibaby          Фенси


   mariana_

Последна редакция: ср, 18 сеп 2013, 10:02 от К А Т И

# 32
  • София
  • Мнения: 350
Перфектни са, КАТИ. Май тряя да си разкарам снимката, че гледам повечето некави аватари сте сложили.

# 33
  • Мнения: X
Недей бе Джес, сама ли ще ме оставиш да цупя джуки  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 350
Няма, няма, ще се цупим заедно. Може някой руснак да ме хареса  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 6 998
И аз съм си аз, много сме, силни сме  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 691
А, аз на снимка не се слагам.  Crossing Arms Последно ме снимаха за малтийска лична карта и изглеждам като че съм бягала три дни из поля и гори, без да спя и да ям...

# 37
  • Мнения: 2 138
Аз вчера изпратих 3 картички, днес изтеглих още 2 адреса.
Моля. кажете в Плевен откъде купувате картичките.
Това е профила ми.
http://www.postcrossing.com/user/silvipl

# 38
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ааа, моля ви, какви аватари, аз съм си аз на снимката, току виж и мен ме хАресал някой... скандинавец, да речем.  Joy

# 39
  • Мнения: 150
Бе то т'ва с харесването на вас майтап ви се струва, ама аз вече имам заявка Laughing
Та в случая по-добре си е аватар някакъв. Laughing

# 40
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Аз вчера изпратих 3 картички, днес изтеглих още 2 адреса.
Моля. кажете в Плевен откъде купувате картичките.
Това е профила ми.
http://www.postcrossing.com/user/silvipl


Силви, аз си купих картичките от пощата на пл. "Мокедония", но на "Старата главна" има едно магазинче с мн. картички. Различни видове бяха. Но все още не съм го посетила, за да видя дали ще ми свърши работа..  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 350
Бе то т'ва с харесването на вас майтап ви се струва, ама аз вече имам заявка Laughing
Та в случая по-добре си е аватар някакъв. Laughing

Чист майтап си е от моя страна, нищо че съм сингъл.

# 42
  • Мнения: 111
И аз чакам още някой да регистрира моя картичка , ама няма...Една до Русия, Германия и Швеция.И нито една регната...Sad  До Русия и Германия пътуват около 16 дни...Очаквах поне германеца да я регистрира...Дали не е изгубена?
А кога мога да кача снимана картичка?Когато я получат или може и преди това?И как виждате дали някой е регистрирал ваша картичка?
http://www.postcrossing.com/user/borislavam  моя профил

# 43
  • Мнения: 6 998
Фракеза, можеш да качиш снимка на картичката преди те да я регистрират. В момента, в който я регистрират, тя става собственост на получателя и само той може да я управлява - може да изтрие твоята снимка и да сложи по-хубава, примерно.

# 44
  • София
  • Мнения: 350
Май за следващата тема няма да е зле да сложим обяснения на питанките за снимките на картичките, къде се гледа дали е регистрирана, къде се регистрират получени и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт