Днешните училища-домове за умствено изостанали?

  • 3 460
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Скъпи майки ако обичате децата си не ги пращайте в държавни училища. Това си е все едно умишлено да съсипвате живота на детето. Ако не сте си направили труда да присъствате поне в един от часовете на детето си за да видите за какво става въпрос, то интернет може да ви просветли по въпроса.

# 1
  • Мнения: 40 912
Скъпи майки ако обичате децата си не ги пращайте в държавни училища. Това си е все едно умишлено да съсипвате живота на детето. Ако не сте си направили труда да присъствате поне в един от часовете на детето си за да видите за какво става въпрос, то интернет може да ви просветли по въпроса.

Точно така. Моето дете е учило само в ДУ и научи азбуката в 3 клас, а таблицата за умножение в шести. В седми клас вече четеше наум. А детето на съседката, учещо в ЧУ, в трети клас пишеше романи и решаваше диференциални уравнения. Абе какво да ви разправям.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 517
честит първи учебен ден на всички първокласници и най-вече на техните майки  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 898
Скъпи майки ако обичате децата си не ги пращайте в държавни училища. Това си е все едно умишлено да съсипвате живота на детето. Ако не сте си направили труда да присъствате поне в един от часовете на детето си за да видите за какво става въпрос, то интернет може да ви просветли по въпроса.

По-безумно нещо не бях чела скоро.

# 4
  • Мнения: 28
Скъпи майки ако обичате децата си не ги пращайте в държавни училища. Това си е все едно умишлено да съсипвате живота на детето. Ако не сте си направили труда да присъствате поне в един от часовете на детето си за да видите за какво става въпрос, то интернет може да ви просветли по въпроса.

Точно така. Моето дете е учило само в ДУ и научи азбуката в 3 клас, а таблицата за умножение в шести. В седми клас вече четеше наум. А детето на съседката, учещо в ЧУ, в трети клас пишеше романи и решаваше диференциални уравнения. Абе какво да ви разправям.

В тази тема сърказмът се възприема изключително цинично. Става въпрос за децата ви бе хора. Някои ден няма да ви е до сърказъм...Но ще е твърде късно - както с всичко в България.

# 5
  • Мнения: 2 898
Какво толкова лошо ти е направило българското училище?

# 6
  • Мнения: 40 912
В тази тема сърказмът се възприема изключително цинично. Става въпрос за децата ви бе хора. Някои ден няма да ви е до сърказъм...Но ще е твърде късно - както с всичко в България.

Детето ми вече е 10 клас. Моля те да ми обясниш какво според теб я е сполетяло за това време в ДУ, че да не ми е до сарказъм. И за какво е късно.

# 7
  • Мнения: 28
В тази тема сърказмът се възприема изключително цинично. Става въпрос за децата ви бе хора. Някои ден няма да ви е до сърказъм...Но ще е твърде късно - както с всичко в България.

Детето ми вече е 10 клас. Моля те да ми обясниш какво според теб я е сполетяло за това време в ДУ, че да не ми е до сарказъм. И за какво е късно.

Разбира се, че немога да коментирам частния слуай с вашата дъщеря. Че тя има проблеми-има и то хич не малки. Това, че вие незнаете за тях не означава, че няма. Присъствали ли сте поне в един учебен час на дъщеря си за да видите какво се случва по време на учебния час или в междучасието с нея?

# 8
  • Мнения: 28
Какво толкова лошо ти е направило българското училище?

Само един пример как прекарват отрочетата ви часът си по История - http://vbox7.com/play:dcfa23d3

# 9
  • Мнения: 40 912
Разбира се, че немога да коментирам частния слуай с вашата дъщеря. Че тя има проблеми-има и то хич не малки. Това, че вие незнаете за тях не означава, че няма. Присъствали ли сте поне в един учебен час на дъщеря си за да видите какво се случва по време на учебния час или в междучасието с нея?

Има един перко Макс в abv.bg, дето все му заключват темите. Случайно да сте едно и също лице?

И как разбра, че дъщеря ми има немалки проблеми?

# 10
  • Мнения: 341
Пише се сАрказъм.
По темата - аз я отворих, защото разбрах нещо съвсем друго, така че ще си кажа каквото аз разбрах.
Предположих, че става дума за интегрирането на неговорещи български език ромчета и деца с умствени проблеми в масови училища, което аз намирам за огромна грешка.

# 11
  • Мнения: 28
Разбира се, че немога да коментирам частния слуай с вашата дъщеря. Че тя има проблеми-има и то хич не малки. Това, че вие незнаете за тях не означава, че няма. Присъствали ли сте поне в един учебен час на дъщеря си за да видите какво се случва по време на учебния час или в междучасието с нея?

Има един перко Макс в abv.bg, дето все му заключват темите. Случайно да сте едно и също лице?

И как разбра, че дъщеря ми има немалки проблеми?

Не е трудно да се досети човек. Дъщеря ви не прави изключение. И тя е в кюпа. Да ви пратя ли клипове от интернет за да видите какъв е контролът в училище. Просто това, което трябва да се разбере от родителите е че училището може да остави само трайни увреждания в психиката, а понякога и във физиката на децата. Просто си нямате на идея за какво става въпрос. Не ми отговорихте на въпроса. Защо не сте посещавали училището на собствената си дъщеря?

# 12
  • Мнения: 28
Пише се сАрказъм.
По темата - аз я отворих, защото разбрах нещо съвсем друго, така че ще си кажа каквото аз разбрах.
Предположих, че става дума за интегрирането на неговорещи български език ромчета и деца с умствени проблеми в масови училища, което аз намирам за огромна грешка.

Не. Не става въпрос за интеграция на роми. Става въпрос затова, че докато си мислите, че децата ви пият сок в междучасието те си изпържват мозъците с амфетамини, в следствие, на което мозъците им сериозно се увреждат и ги карат да се държат видимо неадекватно.

# 13
  • Мнения: 341
Децата пушат трева, която по последни данни е по-безопасна от тютюневата цигара. Амфетките са скъпи.

# 14
  • Мнения: 28
Децата пушат трева, която по последни данни е по-безопасна от тютюневата цигара. Амфетките са скъпи.

Да, тревата е много по безвредна. Но вие не пращата ли детето си на училища за да изгради нови мозъчни клетки, а не да убие малкото, които досега е придобило. И кога и от къде сте си купували амфетамин за да имате тази погрешна информация за цената??

Общи условия

Активация на акаунт