Модни консултации - 2

  • 53 155
  • 734
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 672
Тази рокля не е подходяща за целта. Първо е прекалено разголена, второ помисли си, дали като се разиграеш, няма да ти се наложи да я подръпваш непрекъснато нагоре. Трето на този цвят, плат и модел не бих сложила чорапогащник, а на официално събитие и предвид сезона, чорапогащник е задължителен. 

# 196
  • Мнения: 153
и на мен самия модел нещо не ми допада, но пък виж това http://makeupbyelli.blogspot.dk/2013/09/blog-post.html

# 197
  • Варна
  • Мнения: 10 557
и на мен самия модел нещо не ми допада, но пък виж това http://makeupbyelli.blogspot.dk/2013/09/blog-post.html


Скрит текст:
Момичето е прекрасно! Толкова лъчезарна, усмихната, красива. Роклята е страхотна! Но, аз, ако бях на тази сватба, честно, нямаше изобщо да разбера как е облечена младоженката и дали изобщо е облечена! Моите очи щяха непрекъснато да са в тази шармантна рокля, предполагам очите на всички мъже, също. Какво, само щях да причиня на булката, забравяйки, че това е техния ден и тя е център на събитието, а аз дори не съм я забелязала. Ще се постарая днес повече да не злобея Simple Smile

# 198
  • Мнения: 672
Много харесвам Ели. Следя публикациите и за грим и маникюр. Роклята е страхотна и и стои божествено, но въпреки всичките ми симпатии към нея и почти фанатичната ми любов към велура, ще си позволя да отбележа, че тези обувки не подхождат на роклята и са далеч от официалното.
miss Noir, не се бях замисляла, но май ще се окажеш права, че засенчва булката.

# 199
  • Мнения: 1 483
а за тази рокличка какво мислите:
http://snimki.be//store/1/221380346118.JPG
http://snimki.be//store/1/321380346197.JPG
как ви се струва, и мнение за чанта и обувки, колана го нямам, може и с друг или панделка(сатенена лента)...
Тази рокля ти е доооста малка в бюста, а и да не беше, самата кройка подхожда на малки цици. Whistling

# 200
  • Мнения: 3 242
Тази рокля определено не ми допада и както казаха другите момичета, би подхождала на малък бюст, а на голям ще седи пошло Wink

# 201
  • Мнения: 87
Здравейте, момичета, страааашна темичка. След голямото надебеляване през бременността много трудно намирам дреха, която да ми хареса как ми стои и все едни такива широки ги взимам, да прикриват натрупаното в областта на корема. И най-вече на паласките много качих и сега не мога да сваля. В същото време много ми писна торбо-подобните блузи, които са изпълнили гаредероба ми. Попаднах на ето този сайт http://korset.bg/category/3/korseti-i-byustieta.html и незнайно как мъжа ми ми бръмна мухата, че един корсет ще оформи добре фигурата ми и ще поприкрие "любовните дръжчици" (много ги разбира тоя моя мъж). Още не съм избрала модел, но да кажем много смешно ли би стояло с дънки? И въобще дали би имало описания ефект?

# 202
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Викта-Тутка-Рачка

моля те, не си купувай такова нещо! По-добре тази сума я дай за стягащо и оформящо бельо, докато успееш да отслабнеш.

Всичко, което искаш да скриеш, ще изплува под корсета.

Освен това модата на дънки с корсет, а под корсета с риза беше доста, доста отдавна.

Ровейки се в нета за снимка на това, което имам предвид, ми излезе много информация, какви дрехи са подходящи за пълни жени, с много съвети и много снимков материал.

Това ми хареса страшно много, ако една пълна дама трябва да присъства на официално събитие Heart Eyes
Скрит текст:

# 203
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Зависи колко си пълна, може пък да се подценяваш. Ако не те притеснява, пусни една своя снимка (може да скриеш лицето си).

# 204
  • Мнения: 87
Не ме притеснява, просто нямам пресни снимки. Не съм и кой знае колко пълна, но натрупванията в областта на корема и талията си личат кофти. Утре ще правя фотосесия и ще пусна някоя снимка.
Едит: Реших, че може и да не оставям днешната работа за утре. Моля, не се смейте много  Blush

Скрит текст:


Наясно съм, че ми трябват панталони с по-висока талия, просто надянах тези набързо. Дано не нарушавам някое форумно правило

Последна редакция: сб, 28 сеп 2013, 22:09 от Викта-Тутка-Рачка

# 205
  • Мнения: 22 439
aneliq87, роклята, модела са кофти....как стои, също.
Ако ти ще си с тази рокля и ще бъдеш кума....съветвам те да избереш нещо друго.
За рокля без презрамки се изисква перфектна стойка, идеална кройка и бюст със среден размер. При всички останали случаи стои кофти.
А цвета е....брутален. Simple Smile


Викта-Тутка-Рачка, такъв корсет не си купувай. )Той със сигурност не е за пълни дами. )

# 206
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Аз не виждам снимките.

# 207
  • Мнения: 87
Скрит текст:


Uploaded with ImageShack.us
Скрит текст:


Uploaded with ImageShack.us

Извинете, май нещо не съм направила като хората. Сега поне при мен се виждат

# 208
  • Мнения: 1 972
Скрит текст:


Uploaded with ImageShack.us
Скрит текст:


Uploaded with ImageShack.us

Извинете, май нещо не съм направила като хората. Сега поне при мен се виждат

Доста си се оляла с папкането през бременността Wink Също като мен Crazy Аз такава си ходех почти две години. Споко, ще се събереш Wink

# 209
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Хе хе, ти каквото ни наплаши.
Не си чак толкоз окръглена, де  Stop

Общи условия

Активация на акаунт