Модни консултации - 2

  • 53 158
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 338


Добре дошли в новата ни втора тема за модни консултации   bouquet

За какво си говорим тук, как и с какво сме си полезни - за всички новоприсъединили се  Hug ... моля, вижте в скрития текст ...

Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда от това някой да ви каже дали дадена дреха ви стои добре и да нямате подходящата приятелка на разположение, за да ви помогне с отгoвора?

Или колко пъти сте си купували щура дреха или аксесоар, ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението - неща, които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите ... ?

Аз до ден днешен имам дрехи, които само съм купила и никога не съм обличала ... все не им намирам повод и място ...


Видях подобна "услуга" в една женска страница, та се замислих защо да не си заформим подобна тема, където вместо един "специалист" да дава идеи, всеки, който има мнение по въпроса да се включи и така, този, който търси помощ какво да облече и кое с кое да съчетае, да получи максимално много различни предложения, от които да отсее подходящите за себе си.

И НЕ, НЕ съм моден консултант, нито специалист, може би ми е нещо като хоби, затова в повечето случаи имам какво да кажа по въпроса ... и ДА, в интернет има много информация, но съм сигурна, че не всеки път всеки има време и знае къде и как да търси, а и друго си е някой лично да ти помогне.
Идеята не е да си натрапваме мненията - всеки има различен вкус и той тряба да бъде уважаван  Peace Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно - само с описание - "имам една лилава блузка..." малко трудно става, предвид нюансите на лилаво, които съществуват  Wink


Моля, нека си спестим "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - букетчета, усмивки и целувки и всички техни производни ... - ако няма с какво да се включите, а искате да следите темата, използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо и ще получавате винаги известия при нов отговор  Hug   bouquet

Тема 1

Последна редакция: пт, 20 сеп 2013, 22:02 от Moringa

# 1
  • Мнения: 672
Moringa   bouquet
В унисон с есента и предстоящото дъждовно време, искам да ви попитам носите ли гумени ботуши? Какви цветове, с какво ги съчетавате? Много ми се иска да си купя, но сякаш не ми достига смелост. А и, поради ред причини, за мен е от съществено значение да държат топло. Има ли изобщо такъв вариант? Споделете.

# 2
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
И аз преди време се бях изкушила от гумени ботушки, но след мерене се убедих, че никак няма да ми е топло на краката, та се отказах.

Моринга,   bouquet

# 3
  • Мнения: 83
Да не изпусна и аз страхотната тема Simple Smile
Моринга,   bouquet

Харесват ми гумените ботуши, но аз нямам. Убедила съм се, че особено за ботуш естествената кожа е много важна.

# 4
  • Мнения: 1 338
И аз така, много харесвам на друг крак, обаче на моя не съвсем ... не че имам спомен и  да съм пробвала ... но съм почти сигурна, че съм виждала с мекичка кожичка вътре като уплътнение, което и да топли  Thinking  Като си представя този модел ботуши, са доста подходящи за нашите кални улици ...  Tired Иначе ми харесват в комбинация с някакъв готин дъждобран или подобно такова яке, както и с палтенце в по-свеж цвят ...

# 5
  • Мнения: 9 193
аз имам .. Embarassed  ама много много не ги нося , не са практични за Венеция и англииската ми градина  са си супер обаче Wink

# 6
  • Мнения: 6 713
Здравейте,
това е от предишната тема, но искам да питам missNoir и тук:
Цитат
Съгласна съм за обувките с ток, но аз моите ги нося и с мокасини. Добре изглежда.
Ако ти е трудно да си го представиш, мога да се снимам.
Аз бих искала да видя,ако ти е възможно.
 Peace  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 483
Аз не нося гумени ботуши. Нямам много задръжки за това как изглеждат (достатъчно популярни са в София и без това), просто на мен не ми харесват. Не нося ниски ботуши като цяло, а те всичките са такива. Ботушите обикновено са ми най-удобните обувки на ток, така че не бих се лишила от удоволствието да си нося високи такива цял сезон. Laughing

# 8
  • Мнения: 22 439
Гумени ботуши и аз не нося, но пък на дъщерята купувам. ) Много са ми симпатични, но тя също ги обува броени пъти....) имам и една фотосесия с ботушите и дъждобран за спомен. Simple Smile
цък
Ако имах смелост и аз бих се облякла поне веднъж така. )

Аз сега съм в чуденка, обувам дънки и риза и нахлузвам маратонки, че ми е най-удобно.) Но се чудя тази комбинация дали върви с всякакъв тип обувка, или не съвсем?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 283
Да ни е честита новата тема.   bouquet
Аз се сдобих днес с нова рокля, но имам дилема -чудя се какви аксесоари ще й подхождат. Смятам да я нося с черен клин и черни (подобни на кубинки) обувки, но някак празно ми стои нагоре. Може би някакво бижу или колан?!
Ето я:
Цвета е бордо (като панталона на megg)

# 10
  • София
  • Мнения: 2 044
Гумени ботуши и аз не нося, но пък на дъщерята купувам. ) Много са ми симпатични, но тя също ги обува броени пъти....) имам и една фотосесия с ботушите и дъждобран за спомен. Simple Smile
цък
Ако имах смелост и аз бих се облякла поне веднъж така. )

Аз сега съм в чуденка, обувам дънки и риза и нахлузвам маратонки, че ми е най-удобно.) Но се чудя тази комбинация дали върви с всякакъв тип обувка, или не съвсем?
И аз така PeaceНе знам каква маратонка имаш предвид,но има едни спортни обувки на платформи-в Пепина ги има тук обикновеннодоста италиански брандове ги предлагат,аз имам такива на Чезаре Почоти.Много вървят точно на дънки и блузки,а пък нямат нищо общо с маратонка.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 557
Moringa   bouquet
В унисон с есента и предстоящото дъждовно време, искам да ви попитам носите ли гумени ботуши? Какви цветове, с какво ги съчетавате? Много ми се иска да си купя, но сякаш не ми достига смелост. А и, поради ред причини, за мен е от съществено значение да държат топло. Има ли изобщо такъв вариант? Споделете.

Моите крака са винаги студени и само лятото не спя с чорапи Simple Smile
Затова си купувам стелки от 100% агнешка вълна от Дайхман и съм много доволна. Не е като да имаш реотани в обувките, но разлика се усеща. Слагам ги, както в есенни обувки, така и в ботуши.

Всяка есен се чудя дали да си купя ботуши, харесват ми на други крака. Но все се отказвам, защото почти само с колата се придвижвам. Освен това, нямам подходящи дрехи за тях - нямам нито един чифт дънки, а панталон с ръб, не го виждам напъхан в гумата Simple Smile

Лурдес ще се снимам днес или утре.

# 12
  • София
  • Мнения: 708
Гумени ботуши не харесвам (освен на деца), защото ми приличат на тези, които баба ми обува в градината, но по-шарени.  Grinning  (моля никой да не се обижда, това си е мое мнение).
Гледам че по магазините има едни много шарени клинове. Някаква идея как успешно да се съчетаят? До сега на когото и да съм ги виждала не ми е харесвало съчетанието, а на закачалка изглеждат свежи.

# 13
  • Мнения: 1 338
Mirama, колко ти е хубава малката мадама  Heart Eyes , спортните маратонки на платформа, за които говори danielad (поне си мисля, че става дума за едни и същи), ги споменахме към края на предната тема - тръгнаха скромно от миналата година и вчера като влезнах в един магазин - буквално беше залят от цветове и модели. Комбинацията дънки и риза, то зависи и от ризата все пак и от дънките ... ако имаш възможност покажи някоя снимка, но щом си отива с маратонки, може би ще е добре и с кецове, балеринки, мокасини или ниски ботуши/боти ....

Nezemna, роклята изглежда много хубава - нищо, че е поло, представям си я с шал, предвид, как каза че ще я носиш ...

blonddi ... тези клинове освен с едноцветна туника (и всичко останало) ... с друго не ги виждам. Макар, сега да е много модерно смесването и комбинирането на 2 различни шарки (десена), но ми се струва там е необходим много усет за цветове, стил .... ако е по-светъл шарен клин, може със светла дънкова риза-туника или подобна рокля (и обратното) ...

# 14
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Привет в новата тема!
Тези шарени клинове наистина са много симпатични като десени, обаче много рядко стоят добре на живо. Аз имам чувството че оптически разширяват и правят кракат да изглеждат по-обемни. Иначе могат да се съчетаят и с обемен размъкнат пуловер и ботуши.

По въпроса за обувките и аз съм от клуба на студените крака затова и много рядко обувам дамски обувки, които трябва да се носят с тънки чорапи от вида на чорапогащник. Просто ми е много студено на краката, освен че ми е и неудобно. Вследствие най-често съм облечена по-спортно отколкото етикетът на работа повелява, но ме търпят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт