Количка: Quinny - Speedy SX или Bebe Confort - High Trek

  • 8 957
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
Можеш да намериш Quinny на две места - маг.Бебчо (срещу Окръжна болница) и Депо център (гаражите на пазара, гледа срещу ул.Бенковска). Телефони няма да ти пиша, виж в "На пазар". Аз ти препоръчвам да я вземеш от Депо център, според мен са по сериозни. Доста мои познати са недоволни от Бебчо (включително и аз). Те обаче имат шоу рум, ако искаш да разгледаш количките. Пиши пак ако нещо те интересува. Heart Eyes

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 193
eta благодаря ти Hug Писах ти на лични.
Аз си сменям количката ,защото имам САМ,счупи ми се сенника ,пратих я да яоправят,върнаха ми я ненаправена,абе ужас-сумати хубави дни изпуснахме-та ми писна.Дано този ми избор да е правилния Hug Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
здравейте момичета
понеже чета колко много доволни от Куинито има исках да ви питам,това че количката няма напълно изправено положение и липсата на борд отпред не са ли недостатък на тази количка?
Аз имах макси кози с тези недостатъци и я смених защото според мен не беше удобна на бебо
Той трябваше постоянно да седи излегнат назад,а не да е изправен и да разучава света

# 18
  • Мнения: 2 768
Това,че няма напълно изправено положение е май единствения недостатък на този модел. Но за мен е за предпочитане, защото BUZZ-а пък няма напълно легнало, което не ми хареса предвид дългите летни разходки. Аз си направих един колан със закопчалки (не се сещам как им е името точно...които се използват при кенгурата), който държи "гърба" на количката в напълно изправено положение. Не съм чувствала неудобство от липсата на борд отпред, даже напротив - голямата ми дъщеря висеше на него ... като сопол Laughing

# 19
  • Мнения: 1 045
Всички модели на Quynni вече има и в магазин Биберон  Peace Там са на същите цени като в Бебчо .

# 20
  • Мнения: 153
деси каде етози магазин бИбЕрОН

# 21
  • Мнения: 1 045
В пресечката срещу х-л Черно Море  , срещу Руската книжарница. Има табела и на пътя , така че няма как да се пропусне  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт