Пункт за детска кухня в Борово

  • 739
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Исках да запиша малката на държавна детска кухня, но доколкото разбрах се чака доста. Дали можете да ми препоръчате пункт на някоя частна кухня,  Ян Бибиян например, в района на Борово.

# 1
  • Мнения: 27 524
Като отвориш сайтовете на Ян Бибия и Хер Бебе, и на двете има адресите на всички пунктове в страната  Peace

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря! Питам, защото разбрах, че ще се отваря нов пункт на Ястребец, но не го откривам в сайта на тези две кухни.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 609
Частните кухни имат и доставки по домовете, така е дори по-удобно според мен. Мисля, че имаше известно оскъпяване обаче.

# 4
  • Мнения: 3
 Да, но така ще трябва да чакам, вместо с беба да излезем навън. Пък и разбрах, че съвсем близо до в къщи до Топлофикация ще отворят пункт.

# 5
  • Мнения: 27 524
Едните, дето оставят обаче, носеха храната в 7  Crazy Ми не ми се става всяка сутрин толкова рано  Crossing Arms Поне имаше възможност да я оставят долу на един прозорец на съсед и така правехме, иначе щях да се откажа. Така че в случая по-добре е в магазин.
Иначе се оскъпява, да, в зависимост от кухнята, между лев и два е  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3
Благодаря много! Вече отвориха магазинчето, което открих до Топлофикация и там имам избор на 3 кухни, мога да си взимам храната, когато ми е удобно, така че мисля да ги пробвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт