Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-80 тема

  • 73 892
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Много ми хареса принц Баязид ,когато имитираше Сюмбюлчо!

# 16
  • Мнения: 896
Ей, Ани,добре се завърнала! Надявам се,че си починала добре и си с нови сили!!!! Hug
 
Не вярвах на 2 неща:
1. че ще се зарадвам на лошото качество във "бокса".Така поизгледах преведената първа част и не видях ясно някои образи(хвала тебе Господи) Grinning.Серията ще  коментирам  като я изгледам (и ако ) по-нататък!
2. че някога ще подкрепя мнение на  "икраси", а именно,че гледам друг и непознат филм!  Mr. Green


За пръв път откакто гледам Халит(в различни роли) забелязах в него фалш,преиграване и даже вдървяване (и преди да ми скочите такива сцени са 3-4,въпреки че смятам и че той изнесе голяма част от епизода)! Явно и на нашето момче му идват в повече всички тези поврати...

# 17
  • Мнения: 3 485
Благодаря за новата тема Ани   bouquet
Нова седмица-нов късмет .Ето седмицата във великолепно-пикчърс-едишън:

# 18
  • Мнения: 683
Тио, ето ти още материал за колажи  Laughing



# 19
# 20
  • Мнения: 3 485
Добро утро!Зъбен статус-Насух ефенди !

# 21
  • Мнения: 79
  bouquet Благодаря за превода, труда Ви е безценен!

# 22
  • Мнения: 12
Добро утро!Зъбен статус-Насух ефенди !





 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 23
  • Мнения: 12
Ей, Ани,добре се завърнала! Надявам се,че си починала добре и си с нови сили!!!! Hug
 
Не вярвах на 2 неща:
1. че ще се зарадвам на лошото качество във "бокса".Така поизгледах преведената първа част и не видях ясно някои образи(хвала тебе Господи) Grinning.Серията ще  коментирам  като я изгледам (и ако ) по-нататък!
2. че някога ще подкрепя мнение на  "икраси", а именно,че гледам друг и непознат филм!  Mr. Green


За пръв път откакто гледам Халит(в различни роли) забелязах в него фалш,преиграване и даже вдървяване (и преди да ми скочите такива сцени са 3-4,въпреки че смятам и че той изнесе голяма част от епизода)! Явно и на нашето момче му идват в повече всички тези поврати...



 newsm10 newsm51

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 167
Ей, Ани,добре се завърнала! Надявам се,че си починала добре и си с нови сили!!!! Hug
 
Не вярвах на 2 неща:
1. че ще се зарадвам на лошото качество във "бокса".Така поизгледах преведената първа част и не видях ясно някои образи(хвала тебе Господи) Grinning.Серията ще  коментирам  като я изгледам (и ако ) по-нататък!
2. че някога ще подкрепя мнение на  "икраси", а именно,че гледам друг и непознат филм!  Mr. Green


За пръв път откакто гледам Халит(в различни роли) забелязах в него фалш,преиграване и даже вдървяване (и преди да ми скочите такива сцени са 3-4,въпреки че смятам и че той изнесе голяма част от епизода)! Явно и на нашето момче му идват в повече всички тези поврати...


Съгласна съм с тебе за Халитко.И нали съм върла фенка и съм свикнала да е перфектен направо ми се наби в очите .....И мен да ме сложат да гушкам този
Скрит текст:
кон
[/color]Вахидето и аз ше се вдървя:)Верно ли "Бихлюл" отлетя от темата.....аз пак съм пасла трева някъде:)[/b][/b][/b]

# 25
# 26
  • Мнения: 206
а какъв е шанса, за тези които не могат да гледат vbox-a   #Cussing out

# 27
  • Мнения: 40

През цялото време не можах да се оттърва от асоциацията на новата Хюрем с това




Остри черти, малки безизразни очи, остозъбата корона... Перфектен вид са докарали на злата мащеха от някоя приказка.
Останалите герои - състаряването са го свели до сиво-кафяв тен на лицето, черни кръгове под очите и вид на неизлечимо болни.

Много тягостно усещане като цяло за първа серия...


Последна редакция: пн, 23 сеп 2013, 13:31 от zazo

# 28
  • Мнения: 5
Добър ден и успешна нова седмица!   Hug


Нова седмица-нов късмет .Ето седмицата във великолепно-пикчърс-едишън:



  smile3532         bouquet  bouquet





Феновете на Мерве Болуур са спретнали това- Сесилия и Малкочоглу.   Simple Smile



# 29
  • Мнения: 924
Pelin Karahan "Радвам се ,че  заличих образа на хубавото момиче! google
http://www.cosmodergi.com/her-90204-03.html


Общи условия

Активация на акаунт