отзиви за 65 ЦДГ Милувка на ул. Овче поле и ул. Одрин

  • 4 386
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте! Многократно опитвам да намеря мнения и отзиви за 65 ЦДГ Милувка на ул. Овче поле и ул. Одрин (с два входа е) в София, но без особен успех. Ще се радвам някой, чието дете/деца са посещавали или посещават градината да сподели.
Предварително ви благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 25
За съжаление грижите са доста занемарени , няма никаква мотивация за работа сред госпожите. Държат децата на столчетата докато госпожата решава кръстословици на бюрото си, ако случайно закъснее родител след 18 часа се правят физиономии, коментари, че не са бавачки и т.н. Разбира се както навсякъде има изключения от правилото при някои госпожи, но предвид на цялостната атмосфера на неангажираност с работата ефекта се губи. Няма проекти или допълнителни инциативи, разчита се на дарения от родителите основно.

# 2
  • Мнения: 4
Здравейте,
Може ли някой да даде актуална информация за въпросната градина Милувка в София.
Благодаря

# 3
  • София
  • Мнения: 721
Доволна съм, стараят се колкото могат жените. Сина ми ходи с желание, много нови неща научи, приятелства завърза  Hug

# 4
  • Мнения: 121
И аз да помоля за актуално мнение за 65(194)?

# 5
  • Мнения: 1
Учителката Ваня Руменова не се държи добре с децата.Чете си на телефона и не обръща внимание на децата.

# 6
  • Мнения: 7
Здравейте!
Моля, ако нечие дете посещава 1 група в тази детска градина, да напише отзив.
Чудя се, дали фа не си преместя детето там.

Общи условия

Активация на акаунт