Коледа 2013 - тема 1

  • 93 346
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 210


Въпрос към тези, които ще правите АКК : тази седмица ли трябва да се приготви? До рецептата на първа страница пише 6 седмици преди Коледа.
Миналата година моите ги правих в началото на декември някъде и до Коледа/Нова година си бяха перфектни  Peace Peace

# 736
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Усеща се как темата набира скорост с всеки ден.  Laughing Peace

Аз ще правя АКК този уикенд. Така ще имаме шанса, ако са ни слаби ангелите, да наченем част от него още преди празниците.

Започвал ли е някой новата тема или да я захващам?

# 737
  • Мнения: 3 993
Усеща се как темата набира скорост с всеки ден.  Laughing Peace
Аз ще правя АКК този уикенд. Така ще имаме шанса, ако са ни слаби ангелите, да наченем част от него още преди празниците.
Започвал ли е някой новата тема или да я захващам?

Това беше и моята тайна мисъл. Освен това ще имам време за "репете", ако първият ми опит е провал. Ще взема да се пробвам. Колкото повече чета темата за АКК, толкова повече се навивам. Не съм отявлен кулинар или сладкар като повечето от пишещите тук, но и този кекс не е сложен като ядрена физика все пак.  Laughing

Давай нова тема, че още не сме говорили за основното меню. Дотук само сладки и десерти.  Simple Smile

# 738
  • Мнения: 6 720

Въпрос към тези, които ще правите АКК : тази седмица ли трябва да се приготви? До рецептата на първа страница пише 6 седмици преди Коледа.

Аз ще го правя тази седмица.  Peace Миналата година го правих по същото време. Тъй като бях малко скептична относно вкуса, разделих дозата на две (в едната кутия сложих 2/3 , в другата 1/3 от тестото - втората опитахме веднага, но по-хубав беше отлежалия).  Wink

# 739
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Имаме нова тема   bouquetКоледа 2013 - тема 2

Общи условия

Активация на акаунт