Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 2

  • 83 365
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 408





Всеки вторник по Kanal D от 20 часа

Начало: 24 септември 2013 година


Продукция:

Продуцент: Тимур Савджъ

Режисьор: Чаян Ърмак/Доан Умит Караджа

Сценарист: Севги Йълмаз



Сериите на турски

Онлайн превод на руски


АНОНС:

"Чучулигата" e урок по търпение и поддържане на надеждата жива. Това е куражът, силата на тези, които едва сега тръгват на път в едно пътешествие, пълно с неизвестни. Това е юмрукът в гърлата на влюбените... В същото време това е и чувството за цялост и хармония. По-висше от принадлежността. По-висше от чувството за откъснатост, от чувството за намиране на себе си и накрая от чувството да станеш "един". Разказ за дългоочакваното събиране... "Чучулигата" е разказ за порастването на едно момиче, което е загубило родителите си много рано, разказ за живота и себеопознаването. Заедно с историята за пътешествието на едно момиче с разбито сърце, ще станем свидетели и на историята на една държава. Всичко това се случва по време на масови трансформации, в епоха на нововъведения. Нито консервативни , нито модерни времена... Нито нови, нито стари... Годините на прехода, годините на "болката"... Също като това момиче, което е разпокъсвано между сърцето и ума си, нито още жена, нито дете... Като детето-жена Фериде... И докато цяла една държава се строи наново, това дете-жена ще се възкръсне от пепелта. "Чучулигата" е история за един път, за едно пътуване. Фериде, в което и да е кътче на Анадола да отиде, всички пътища водят към любовта, към Кямран. "Чучулигата"- тази неповторима само по себе си творба на турската литература е позната на почти всички жени, много от които вземат Фериде за пример!



СНИМКИ ОТ СЕРИАЛА:





ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА!!!

Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 22:49 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 427
Благодаря за новата тема Simple Smile   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 690
   bouquet От първия епизод ме грабна

# 3
  • Мнения: 1 109
Благодаря за новата тема!    bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
И аз благодаря за новата тема!   bouquet

# 5
  • Мнения: 5
Снежка, благодаря за новата тема.    bouquet   smile3525


На мен ми хареса. Костюмите, декорите, музиката- прекрасни. Първа серия си беше почти съвсем по книгата. Направен е с чувство за хумор, няма излишен драматизъм. Допада ми. Малкото Фериденце е такъв бонбон и така хубаво играе това дете, че ти идва да го намачкаш и нацелуваш. Просълзи ме в няколко сцени.
За Фахрие и Бурак какво да кажа? Много красиви, добре си партнират. Очаквам в следващите епизоди да става по-интересно и спойката между двамата да укрепва. Мисля, че тепърва ще ни изненадват.

# 6
  • Мнения: 659
Записвам се в новата тема. Hug
Ще изгледам сега първия епизод, но от отзивите разбирам, че ще е хубав сериал.  bouquet
За темата, поздравления за Снежито и един нежен букет от мен, Рали.


# 7
  • Мнения: 14 494
              
                                                                    Снеже Heart Eyes, чудесна е тамата.
                                                                         Благодаря!




                                        

# 8
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Гледах малка част от епизода, с помощта на рускините ми стана ясно горе -долу. Дотук ми харесва , но ми се ще да разбирам всичко. Laughing

Благодаря за темата!   bouquet

# 9
  • Мнения: 11 820
Снежи,благодаря за новата тема  Hug

# 10
  • Мнения: 0
Снежи HugБлагодаря за красивата тема  bouquet

Сериала започна много добре Heart Eyes дано разчупят книгата Laughing

# 11
  • Мнения: 3 485
Снежка, благодаря за новата тема.    bouquet   smile3525


На мен ми хареса. Костюмите, декорите, музиката- прекрасни. Първа серия си беше почти съвсем по книгата. Направен е с чувство за хумор, няма излишен драматизъм. Допада ми. Малкото Фериденце е такъв бонбон и така хубаво играе това дете, че ти идва да го намачкаш и нацелуваш. Просълзи ме в няколко сцени.
За Фахрие и Бурак какво да кажа? Много красиви, добре си партнират. Очаквам в следващите епизоди да става по-интересно и спойката между двамата да укрепва. Мисля, че тепърва ще ни изненадват.
Aбсолютно се покрива с моето мнение  bouquet

Снежка благодарности за хубавата темичка  bouquet


# 12
  • Мнения: 14 494
  А , колкото до  Фериде като малка са подбрали  наистина  ,сладка , палава и тъжна сладурана.



    

     



Лека нощ! Hug

Последна редакция: ср, 25 сеп 2013, 01:16 от sebilMM

# 13
  • Мнения: 18 785
 много благодаря за новата тема  bouquet

оххх сериала е 1 път просто думи нямам  Heart Eyes  Praynig
толкова са сладкииии и такива деца..пък какви физиономии правят  Joy

# 14
  • Средната земя
  • Мнения: 371
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт