X Factor Bulgaria - 2 сезон - Тема 2

  • 30 787
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 843
Нас мен миналия път ми хареса повече Simple Smile Иначе и сега беше добре, но миналия път беше супер
+ 1
+1
Да се включа и аз в темата  Hug

# 706
  • DE
  • Мнения: 9 068
Зле бяха близначките, а журито хвали ли хвали  ooooh!

# 707
  • Мнения: 1 781
Ама  защо толкова ги хвалят тези близначки??? Shocked Та те се разминаваха,фалшивееха,не стоят добре на сцена Naughty

# 708
  • Мнения: 2 183
ква' е таз песен? Аз си мислех че познавам бг музиката, ама това за пръв път го чувам  Shocked


Михаела Филева - Опасно близки
Михаела беше първата отпаднала от Х фактор миналата година, а пееше много добре.Сега гради кариера и песните и стават хитове..
Цяло лято въртят песните ѝ по радиата, дискотеките и телевизиите. Peace

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Миналата година журито беше много по-критично.
Тая година само хубави думи и никаква критика. Whistling
Бе много хвалби,бе... ooooh! То нищо лошо няма до сега...а имаше за какво да ги скастрят!
И като почнат с това-Мария,ужасна си! Crazy

# 710
  • Плевен
  • Мнения: 23
Присъединявам се към вас. Проблемът дали е само в моя телевизор,но звукът е преди картината.Дразнещо е,а близначките много ги прехвалиха,и четиримата в един тон.

# 711
  • Мнения: 0
Песента определено не беше "певческа", обаче, да. Нещо залагат вече два пъти повече на шоу с тези близначки. А те по принцип имат някакъв глас и само трябва да се работи да не фалшивят, биха могли да пеят по-сериозни неща.

# 712
  • София
  • Мнения: 6 293
Таняяяяя!     superuu  superuu  superuu
Разбиваща!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Умрях от кеф Simple Smile

И на мен ми хареса много. Даже и роклята й ми се стори подходяща  Embarassed

На мен тези близначки не ми харесват, но самата песен, която изпълниха днес, ми харесва много.

# 713
  • Мнения: 3 405
 Memento Mori мерси   bouquet

сега я потърсих в нета - помня Михаела от миналия фактор, и честно оригинала звучи доста добре. Така както го изпяха близначките - ами поправям се - само посредствени бяха

# 714
  • Мнения: 94
Песента определено не беше "певческа", обаче, да. Нещо залагат вече два пъти повече на шоу с тези близначки. А те по принцип имат някакъв глас и само трябва да се работи да не фалшивят, биха могли да пеят по-сериозни неща.
+1

# 715
  • Мнения: 3 502
Таня ми е сред фаворитите, но днес не ме впечатли особено, особено в началото на песента. Тази характерна за нея извивка в края на фразите досега я приемах за ефект, но днес стана дефект и ме подразни. Близначките не са ми интересни.

# 716
  • София
  • Мнения: 5 775
За мен профан в музиката ,близначките си пяха фалшиво.Разминаваха се в текста,едната повикваше повечко. И за втори път с някакви кулички на главите,няма ли фризьори там.Има и други младежки прически освен навити гнезда по главите. Не ми хареса,че виждах типични движения на Мария в танца им,сякаш нямаше грам индивидуалност.

# 717
  • Мнения: 4 607
Людмила не, че пее зле, но просто не ме впечатлява. Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 0
Люската е леко над тези неща като ритъм и акомпанимент.  Laughing

# 719
  • Мнения: 5 643
Людмила не, че пее зле, но просто не ме впечатлява. Rolling Eyes

Ох, и на мен ми е една безразлична, въпреки че няма как да й се отрече талантът.

Общи условия

Активация на акаунт