Интериорен стил по аматьорски16

  • 53 928
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 13 805
Тоалетна и перално и аз не виждам защо трябва да са с плочки. Особено малките отделни тоалетни в някои панелки. Като им сложат прочки и скрият тръбите и няма място да се завъртиш в тази тоалетна. За по-височките пък съвсем става проблем  Grinning

Виж, плочки само 1.20 около душа (по вертикала или хоризонтала?) не мога да си представя. Пръскат се стени, овлажняват се, мухлясват. Но ще чакаме да ги видим "наживо" Laughing

# 196
  • Варна
  • Мнения: 1 744
По хоризонтала.
Ще пусна, когато е готово. Но не знам кога ще е това.
Днес почти не се разревах - къртиха боядисана стена /няколко/, за да могат да сложат вратите.

# 197
  • Варна
  • Мнения: 919
Ах, сега ми напомни. В амазон бях гледала такива. Има и дървени, както и бамбукови. Ето така изглеждат: https://www.google.bg/search?es_sm=93&biw=1843&bih=952&a … mboo+shower+caddy
Скрит текст:
Ей тук ще открия моето решение, мисля. Благодаря. Даже не знаех, че има такива неща.

Богиня, в крайна сметка касите на вратите скриха ли къртеното? Че и аз така ще боядисвам преди вратите. Чакам да видя банята ти.  Party

Тоалетна и перално и аз не виждам защо трябва да са с плочки. Особено малките отделни тоалетни в някои панелки.
Скрит текст:
И аз съм на това мнение ПО ПРИНЦИП. Дефакто в момента съм в квартира с малка суха тоалетна с плочки и 3-годишно момченце, което често опикава наоколо, макар да е сравнително точен. Чистя често плочките, защото мирише. Но не искам да му убивам желанието да ходи до тоалетна сам. Ако беше с латекс, не знам какво щеше да е вътре. И понеже ме чакат още деца (надявам се) се отказах от суха самостоятелна тоалетна в бъдещия дом. Ще я правя перално и килер, което също е полезно решение.

Последна редакция: вт, 08 окт 2013, 20:51 от Lady April

# 198
  • Мнения: 2 674
Прощавайте, ама какъв е смисълът на това скриване, което го правите. Нали целта ви е някой да го прочете? Скрито от кого? От клика ми върху него? Не разбирам, както и да е...


Боги, аз бих полудяла на твое място. Съчувствам.

# 199
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ами не, не се скрива. #Cussing out Ще се прешпаклова, гипсира, боядисва ... последният да ме изнесе с краката навън. Баси, пак ме връщат в изходна позиция. На ръба на истерията съм.

И понеже вратите са МНОГО специални, отказаха да сложат касите преди боята и паркета.  #Cussing out А сега видях и една огромна драскотина по омасления паркет /не можело да цикли след поставянето на вратите, защото щели да ги надерат #Cussing out/ с размер на палеца ми.  А те са дълги. Ако ви кажа, че ми се реве, значи нищо да не кажа.


В мокри помощения не се слага латекс, а фасаген, поне аз така знам.

# 200
  • Мнения: 2 674
Майсторът е способен да осере всичко постигнато.  #Cussing out

Можеш ли да накараш поне да си платят за щетите или фантазирам!

# 201
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Цитирам: "Ние не сме виновни. Стените ти са много криви".
Всеки си избърсва ръцете с предишния.

# 202
  • Мнения: 1 172
Ах,Богиня, всичко това го преживях и аз!  Sad
Значи не е било от бремелинските хормони  Mr. Green
 Както се казва, яж, моли се и обичай...майсторите си  Wink

# 203
  • Мнения: 616
.........защо според вас към master bedroom на семейна къща трябва да има душ кабина за трима души? Thinking
Аз се сещам за някои причини  Whistling
 Mr. Green

Баня, баня... тъкмо преглътнах невъзможността за нова кухня в близко време, вие сега и в банята ме вторачихте  Mr. Green Преди имахме вана, както казах, но продадохме апарта, и затова само две години. Влизах наскоро в един апартамнет, обзаведен от професионалсти, минималистичен... Мнооого яко нещо е това! Баните бяха малки, но пък разкошни - огромни полирани скални плочи по 1-2 от стените  - една стена - една плоча! (Пясъчници светли някои, а някои си бяха като ахати), много елегантни метални джвъчки около бели керамични или зеленикави стъклени умивалници.
Яко.
Да, ама непрактично - то бива минимализъм, ама поне едно шкафче да има, а то... всякакви аксесоари и козметики се разхождаха навсякъде, висяха сешоари и хавлии, четки за коси, дори тоалетната хартия подпряна на кошчето. Та аз почвам да събирам пари поне за една малка скална плочица на една малка стеничка, ама шкафче ще си сложа  Mr. Green И плочки само при душа/ваната, отсреща може би не. Или още една скална плоча ей тъй, за разкош  Crazy

Както и да е.
Богиня, съчуствия, но по-добре изчакай боята и тогава касите. По-добре става. По принцип би било добре изначално да изчакате вратите преди да боядисвате, ама свършило вече. Ще се нареди всичко, ще измажат и боядисат, няма да има разлика. А одраното... Жалко. Намажи с масло отгоре да не бие на очи и туй то.
(на мен за да ми пробият една дупка за контакт ми изкъртиха половин квадрат нова боядисана стена...)

# 204
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Изобщо не е от хормоните, щом успяха да вбесят и мъжа ми. Иначе ВСИЧКИТЕ са от специалист нагоре.

За да не е спам. Малко интериорни решения по холандски.


Микроскопичен италиански ресторант, в който има един готвач и едно момиче за всичко. И не чакахме много


A хотелът ни беше особено съчетание на неоготика и абсолютно контемпоръри. Като изключим банята, беше много интересен.

# 205
  • Мнения: 5 160
Богиня, стискам палци за приключване на майсторските дивотии по вече готови неща  Peace

За фасаген - аз не бих сложила:
"Фасагенът запечатва стената и не може да диша, а и се говори че е канцерогенен. За това и се използва за външно боядисване на сгради (фасади). За предпочитане е боядисване с латекс."

Мокрото ни е с гранитогрес, и боя.
Ние бяхме боядисали, после врати. Не сме боядисвали пак след вратите... Ама те не са специални:)

# 206
  • София
  • Мнения: 226
Богиня, кажи моля какви са тия врати, че ме хвана любопитството.

И ние сърбахме попарата стени-каси, имаше гипс и мазане и след вратите, но майстора беше свестен и се получи добре.

# 207
  • Мнения: 91
Майсторите, които слагат врати са едни от най-претенциозните и капризни. Все нещо не им е както трябва я на вратите, я на касите, я на стената, големи драми имаше и при нас Laughing

Да ви попитам къде държите дамските си чанти? В гардероба нямам място, уви, а чантите са доста. Не мога да измисля нещо практично, естетично и компактно, в което чантите да не се намачкват и да се намират лесно newsm78

# 208
  • Мнения: 2 419
Боги, съчувствам ти  Hug. Аз съм ревала като магаре заради "майстори".
Искам да попитам - защо батериите на мивките в Англия /сега и в снимките от Холандия/ са разделени на топла и студена вода? От познати знам, че е ужасно да се миеш с тези разделени батерии.

# 209
  • Мнения: 11 747
Птиче, нашата тоалетна е отделна и е малка, но не е панелна  Simple Smile И цялата я направихме с плочки, без да мислим. След около година се сетихме, че не знаем защо са ни там тия плочки  Thinking
Пералното ни е с фасаген и на нас. Ама то там не се мокри, на практика  Thinking Малко пара от сушилнята, когато я пускаме, но отварям прозореца - има прозорче, макар да е 1кв.м.

Общи условия

Активация на акаунт