Интериорен стил по аматьорски16

  • 53 875
  • 746
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 291
Момичета, почти сме взели ключа за новото жилище и почвам с въпросите.

Кухнята е отделна и голяма, с френски прозорци. Има овална маса с 6 стола. Тъй като планираме да си прекарваме там времето, искам да сложа кухненски диван, но различен от масовката. Може и да не е ъглов.

Дайте, моля, идеи.

# 316
  • Мнения: 1 893
Мога ли да помоля за помощ  Praynig
Трябва да избера цвят за мебелите в коридора. Вратите са омаслени с дъб антик, подът и стените ще са светли, но могат да се променят. Исках тъмни мебели, но мъжът ми смята, че ще стане мрачно.
Коридорът не е много широк(около 2 м) и има 9 врати. Идеи?

# 317
  • София
  • Мнения: 226
Грета Ей - почти съм убедена, че няма да намериш по магазините нищо, което да изглежда ОК или поне не и за "нормални" пари. Така че единственото решение според мен е по поръчка. На лични ще ти пратя, ако искащ, къде аз си правих диван - носиш снимка или модел или обясняваш и ти го правят и то на мега прилична цена. Но най-добре харесай си нещо конкретно да покажеш.

# 318
  • Мнения: 5 160
Грета Ей,

   Бях харесала това           Но май няма да вземаме подобно  Sunglasses
Или диван, олекотен, с по-високи крака...     нещо от този тип 

Зависи как го виждате и как точно ще го използвате. Дали само за сядане за хранене или по-дълго стоене или друго ...

P.S. Като стана дума за дивани - много ми харесваха цветовете -     тези дивани  , е, успях да седна - ужасно твърди ...

# 319
  • Мнения: 5 160
За Amelly    Peace  - облечен фотьойл

# 320
  • София
  • Мнения: 3 291
marvele, прати ми на лични координати.

Тия шареничките от Комо ги видях на живо, много са ниски, а и облегалките заемат излишно място. Иначе си мислех да сложа по-високи крака на обикновен диван. Място имам много и искам да си го направя уютно.

Кажете си, моля ви, мнението за този:  Бароков Кухненски Диван.
Ако беше една идея по-дълъг и още една по-евтин, вече да съм го взела. сядала съм на него, чуден е. А и ще ми ходи на кухнята (естествено дърво- орех).

# 321
  • Мнения: 1 059
Хубав е диванът, Грета. И аз мисля, че е по-добре да не е ъглов диван, а нещо такова-http://www.homedit.com/the-elton-settee-tufted-yellow-sofa/, http://aliciabdesigns.blogspot.com/2008/11/dining-table-and-sofa-yup.html.

# 322
  • Мнения: 9 706
Имам нужда от малко помощ. Искам да избера цвят за акцент на кухнята и хола, които са с преходна врата и са с еднакъв на цвят под и стени. Колебая се между тюркоаз, или някакво зелено ....., макар че зеленото само ще дойде от многото цветя, които имаме.



Благодаря предварително за всеки съвет или мнение.

Отново благодаря за всички мнения и съвети. Не се престраших с нещо тъмно и избрах това по-долу. Вече купих пердето за кола, който (както писах вече) е в същите цветове.
Дано не ви е досадно вече, но скоро се надявам да пусна снимка от мястото на събитието.

# 323
# 324
  • Мнения: 653
Влязох, за да постна линка, който е дала Янтра Laughing.
Не съм сигурна къде бих се нанесла, но съм сигурна, че познах поне няколко приятелки, в личните им спални Crazy.

# 325
# 326
  • Mladost
  • Мнения: 137

Здравейте, дали можете да помогнете с идейка за китарите? На една от снимките има хубави стойки, но не съм виждала никъде такива.  newsm78

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674

Здравейте, дали можете да помогнете с идейка за китарите? На една от снимките има хубави стойки, но не съм виждала никъде такива.  newsm78
Сайта е руски, на жени от цял свят....

# 328
  • Мнения: 3 756

Здравейте, дали можете да помогнете с идейка за китарите? На една от снимките има хубави стойки, но не съм виждала никъде такива.  newsm78

Ето стойки за китари - има за стена и за стоящи китари:

http://muzikalna-zona.com/?wpsc_product_category=%D1%81%D1%82%D0 … D0%B1%D0%B0%D1%81

# 329
  • Mladost
  • Мнения: 137
 Клау, благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт