Интериорен стил по аматьорски16

  • 53 869
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 390
Сексиращата се двойка беше странна. Поне да бяха 'убави, като ще се изтипосват така.

Те въобще " сексират  " ли , или само са се аранжирали за снимката  Thinking Joy

# 346
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Влюбена съм. Някой да има идея къде и как мога да стана собственик на нещо подобно, което обаче да не струва 19 000 евро?

# 347
  • Мнения: 1 172

Ба, правят! Гледай, той си е демонтирал инструмента и му се търкаля по чаршафите. А един е монтиран над леглото - вероятно изпаднал от някой лИбовник.

От 100 години се каня да си направя плетено одеало и все не стигам- в БГ не мога да намеря подходяща прежда,а и като знам как ще ми тежи подобна плетка, аз с една жилетка се изморявам и ме болят ръцете цял месец....Но са много красиви, и много са ми мечта!

# 348
  • Мнения: 13 768
Тежичко ще е при плетенето, да, но може да се направи от по-малки парчета - квадрати или триъгълници, съшити после помежду им. Е, няма да е такова цяло, но пак е хубаво. Виждала съм такива сглобени. Тогава може и да не е едноцветно, а шаренко. Пак е много уютно.

Богиня, това какво е сега? Шал, килим, ковьор?

Последна редакция: пт, 18 окт 2013, 14:19 от птица

# 349
  • Мнения: 300
Богиня,  и аз съм влюбена в същите ама не знам как да ти помогна  Peace

https://www.google.de/search?gs_rn=29&gs_ri=psy-ab&pq=te … t3HL8WrtAaNqoDgBQ

# 350
  • Мнения: 4 290
Влюбена съм. Някой да има идея къде и как мога да стана собственик на нещо подобно, което обаче да не струва 19 000 евро?

Намери си подходящи цветове килим, аз ще ти кажа как ги състаряват.

# 351
  • Мнения: 1 091
so what?, кажи и на нас Praynig

# 352
  • Мнения: 5 160

 Laughing  На мен ако може - как от състарен да си правя нов, ще  Heart Eyes

# 353
  • Мнения: 6 299
Тези килими се появиха и превърнаха в хит преди около 3-4-5 години. Помня, че ги гледах на Salone del Mobile в Милано някъде по това време и тогава бяха много скъпи, като контакт ми бяха дали производител от Торино. После съм ги виждала много пъти, на съвсем поносими цени, вече много фирми са ги произвеждали. Довечера ще потърся линкове, сигурна съм, че има.

# 354
  • Мнения: 4 290
 Laughing от стар нов не знам как Joy ако знаех и мъжа ми щях да подновя.

 Ами застилат оживена улица с килими и ги оставят с дни коли да минават отгоре, после перат и продават 3 пъти по скъпо за винтидж, тези които имат повече коприна в тях се изтъркават по-красиво, но и вълнените стават.

# 355
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Мисля, че ги правят със специални химикали

# 356
  • Мнения: 300
Аз имах предвид, че съм влюбена точно в килимите на този диазайнер Jan Kath, в неизтърканите също  Simple Smile Някои от тях са направени от нарязани копринени сарита. На това дизайнерът му викал лукс-рециклиране  Wink

Ред. : Сега прочетох, че изтърканите килими наистина са стари килими, които са избелвани и  боядисани наново  Peace

so what?, и аз чакам технологията  Flutter

Последна редакция: пт, 18 окт 2013, 20:57 от Шанта

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет дами от къде може да си купя столове и диван бели с изчистен дизайн минималистичен и не ужасно скъпи в Бургас нищо не ми харесва може и от сайт да поръчам ако ме насочите




 Peace

# 358
  • София
  • Мнения: 226
Относно състаряването на килимите бях чела, че в Пакистан ги правят със чай - не помня точно какъв и точната технология, и после стоят на слънце и така се почлучава ефекта.

# 359
  • София
  • Мнения: 3 291
Айде, Богиня да ме черпи:
цък.

Отдавна съм си го заплюла в синьо, но ми се бяха мернали и други цветове.

И на същата вълна: za моята малка баня. Все още мисля дали да са тези, или тези.  А вестиците са невероятни.

Казвайте, кои ви харесват мнай-много.

И покрай кувьорчетата за спалня, моето го правя от година и още не е готово:
Скрит текст:

 



Общи условия

Активация на акаунт