Интериорен стил по аматьорски16

  • 53 901
  • 746
  •   1
Отговори
# 270
  • гр.София
  • Мнения: 30
Amelly, защо държиш да покриваш дивана ? Хубав е, а и червената възглавничка, която си сложила би отивала повече на неговия си цвят. Хвърли още някоя възглавничка отгоре.
Освен картините, мислила ли си за етажерки на стената зад дивана?

# 271
  • Мнения: 616
so what?, благодаря Simple Smile
G&B, много хубава кухня. И на теб ти завидях  Mr. Green Какви са другите цветове в хола? Според тези в кухнята, каквото и да сложиш, все ще е хубаво! Аз съм за ярко зелено, или лилаво...

А, да, исках да ви показвам вариант за кухня и за гръбчета, обаче не мога да отделя снимката - тук предпоследната кухня - тапетите продължават над плота, а са покрити с прозрачно стъкло! Много ми допада!

Аз завърших леглото. Голяма греда. Напрауууу ... не е за показване  Mr. Green То си стана де - боядиса си се, покри си хубаво. Ама нещо май съм бляла при избора на боя. То това стана все едно боядисано с блажна боя. А целта беше да е водоразтворима, за да може после да го тръкна отгоре с шкурката, и да прозрат леки нюанси от по-долния слой. А то... Шкурката само го заглади, и стана като... ми като изтъркана блажна боя  Mr. Green Не е голяма драма - то само една табла му се вижда на практика, а и тя скоро ще е покрита с шалте. (Знаех си, че прост латекс ми трябва, ама нейсе). Ще снимам като курдисам и прословутата табла.

Обаче, покрусена от непостигнатия ефект, направих нова проба на гърба на една врата - с латекс за стени, директно върху ламината. С четка. Ми чудесно се получи! Четката оставя следи от космите, става "раирано" тъй да се каже. После със шкурката се заглажда идеално, при това от по-дълбоките резки на четката остават едни мааалки реснички, все едно дърво е боядисвано. МнОу яко! Утре като изровя лака от мазето ще мацна и лак, да видя какво ще даде. И мисля кухнята тъй да е - играчка малко, но ми харесва резултата.

# 272
  • Мнения: 1 059
Момичета, тук ли гледах скоро едни снимки на кухня/дневна, при която
кухненският остров беше долепен до трапезарна маса? Нещо не
мога сега да ги открия, а исках да ги покажа на мъжа ми.
 

# 273
  • Мнения: 9 741

G&B, много хубава кухня. И на теб ти завидях  Mr. Green Какви са другите цветове в хола? Според тези в кухнята, каквото и да сложиш, все ще е хубаво! Аз съм за ярко зелено, или лилаво...

Може и черно да е акцента. Какво настроение искаш да създадеш? Ако пък искаш да ти е лятно и морско, защо не и тюркоаза?

Кухнята много ми допада!

Mомичета, много благодаря за оценките и мненията. Цветовете в хола са същите като в кухнята. Масата е като плота (почти), а столовете са като диваните в хола - шампанско (изкуствена кожа).

# 274
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Боже, колко готино http://www.inmyroom.ru/posts/kuhnya-nedeli-kantri-shik-s-baraholki

А ето какви ги твори наследникът на Пучини http://www.admagazine.ru/inter/31138_apartment-designer-nicolo-c … llini.php#article Одобряваме. Само мъртвите животни по стените са гадни. Close


Тук съм без думи. http://www.admagazine.ru/inter/16294_parizhskie-apartamenty-zhan … denio.php#article Разучавам.

Последна редакция: пн, 14 окт 2013, 22:01 от Приятно ми е - Богиня!

# 275
  • Мнения: 616
М. Че колко му е малко емайллак по шкафчето малко златно фолЮюю по кухнята и сме готови! Люлин приветства Пари...  Mr. Green
(Простете, бях на официална вечеря и се почерпах... по повод днешната годишнина от сватбата познайте какво имах за подарък! - два стъклени буркана от лютеница, ама артистично стопени и смачкани с малки телени детелинки вътре, със зелени листа - да ми красят бъдещата куФня, да ми отиват на зеленкото по плотчето, да не рива за ново  Crazy Много са готски, бай дъ уей! сама си ги избрах, да не решите че е твърде арт съпружеското ми тяло...)

# 276
  • София
  • Мнения: 226
Ммммм, Жан Луи много е нацелил нещата. Стил - хем премерено, хем декларативно.

# 277
  • Мнения: 4 290
 На мен от Жан Луи ми се зави свят,  пък таван небе, пък килим мозайка...нещо ми дойде в повече, но много ми хареса банята и ефекта от стъкления шкаф. Богиня, е по-добра от този раиран Луи без вестибуларни проблеми.

Г&Б много готино.

 Ванилия, пийвай си редовно, бързо разрешаваш всички проблеми.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 1 744
So what, благодаря за милите думи, но не е съвсем така. Hug

Идея за пина


И пак за нея - мидсенчъри в Ню Йорк. И само върху 25кв.м Shocked http://www.admagazine.ru/inter/16863_kvartira-v-nyu-yorke-25-m.php#article

# 279
  • Мнения: 1 172
Amelly, защо държиш да покриваш дивана ?
защото имам две деца, които са все още достатъчно малки,за да цапат зверски след себе си, особено второто, което хем спи само на дивана, хем повръща отгоре му. По-лесно се пере покривка отколкото цял диван, искам да кажа. И на второ място, цветът на дамаската ми е твърде бозав, аз обичам ярки цветове.

Освен картините, мислила ли си за етажерки на стената зад дивана?
не, страх ме е от такива неща, като седна на дивана само ще се ослушвам да не ми падне нещо на главата.

# 280
  • Мнения: 3 811

В този апартамент само се пие кафе и се четат книги. По скоро е като мини изложбена зала, библиотека с кафе.

# 281
  • Мнения: 616
so what?, буташ ме по наклонената плоскост ми се струва...  Crazy
Аз седя, гледам ги тези хубави апартаментчета, цъкам с език... и по едно време си викам - с пари всеки може! ама я да ги видим без пари какво ще направят?! (с това сама се успокоявам де)

# 282
  • Мнения: 11 747
G§B, ето първия линк на Богиня показва как ще стане с твоите цветове на кухнята, ако добавиш акценти в черно. Много на място, че аз никак не мога да тъся примери сега.

Да коментирам и Янтра за картините - Янтра, ето при тоя Жан Луи (опа, не Жан Луи, а горния линк, на Пучини) виж снимката с единичното метално легло и картините на стената. Как има две по- големи в двата края и една по- тясна в средата. Този ефект е постигнат при 'по- леката' картина с бяла рамка и паспартуто. Тя е наравно с другите две, но визуално стои, че не е и все едно е по- малка. Т.е. това е доста интересен ефект и много творчески. Така, че грешка аз там не виждам, напротив.

Богиня, бебе тъй не искам да нося, много тежи!  Laughing  Сега ще видя мидсенчърито, че бързах да коментирам другото и още не съм го отворила.

При Жан Луи отново се вижда съчетаването на бяло- пудра с малко черно и сиво повече в случая. Богиня ти да не ги пусна по повод, че го споменах или стана случайно?!  Simple Smile  Ха-ха, и нали искахте да видите как се облича домакина на фона на интериора си?!  Laughing

Ауу, какъв мидсенчърски диван си има човека...!  Sad

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 10:50 от pina

# 283
  • Мнения: 13 771
Цитат
виж снимката с единичното метално легло и картините на стената. Как има две по- големи в двата края и една по- тясна в средата. Този ефект е постигнат при 'по- леката' картина с бяла рамка и паспартуто. Тя е наравно с другите две, но визуално стои, че не е и все едно е по- малка.

А според мен всички картини наистина са силно разместени. Не е оптически ефект това.

# 284
  • Мнения: 11 747
Да, птиче, на тази снимка да, оптическия ефект е при статията със съветите за нареждане на картини, който вчера Янтра коментира. Знам, че го написах повече от неясно, но толкова мога  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт