Необичайни начини за отмиване на коса.

  • 848
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 218
Има една такава подобна тема, но е доста старичка и реших да направя нова... така..
 
Разбрах от моя колежка че си миела косата с интимен гел..и защо не след като е предназначен за такова нежно място и едва ли ще навреди с нещо. Някоя от вас експериментирала ли е с тавива неща, дали узсушава косата?

# 1
  • Мнения: 35 997
нежно, ама с друго пХ  Peace

# 2
  • Мнения: 5 736
Какво значи отмиване на коса?

# 3
  • Мнения: 218
Ами ежедневното измиване, но тъй като аз все съм нахлепана с разни маски за мен почти винаги си е отмиване.

# 4
  • Мнения: 3 242
Моя колежка си мие косата само с балсам за коса , а друга с сода бикарбонат разредена в вода.

# 5
  • Мнения: 218
Стига да не ми се омазнява бързо косата и аз ще я мия с балсам, но уви. Редувам едни две маски, която едната изсушава а другата омазнява...и става хаус...Често ми се налага да я мия пък и за мен безвреден шампоан няма....Детските са хубави, но не ми стои добре косата с тях. С Бочко обаче не съм пробвала, но едва ли ще е по-различен от другите...макар да ми харесват продуктите на Бочко.

# 6
  • Мнения: 5 736
Чувала съм, че с жълтък си измива косата.

# 7
  • Мнения: 218
След като си направя маска с жълтък и кисело мляко...с какъвто и шампоан да я измия ми стои страхотно и мога да не я мия 4 дни. Жълтъкът действа наистина

# 8
  • София
  • Мнения: 5 658
Чувала съм за миене на косата с шампоан само в корените, дължините се измивали от оттичащата се пяна при изплакване. За мен беше ново и странно  Rolling Eyes Аз, колкото и да се старая, не мога да "опазя" дължините си от обилно насапунисване.

# 9
  • Мнения: 17 407
От скоро си мия косата със смес от индийски билки, в резултат на което подарявам стилизиращи продукти, защото не ми трябват вече.

# 10
  • Мнения: 218
Чувала съм за миене на косата с шампоан само в корените, дължините се измивали от оттичащата се пяна при изплакване. За мен беше ново и странно  Rolling Eyes Аз, колкото и да се старая, не мога да "опазя" дължините си от обилно насапунисване.

Аз точно корените искам да опазя...не виждам смисъл шампоана да се нанася само там...даже ще е по-добре ако можеше да се измие само дължината...ама не би

Общи условия

Активация на акаунт