Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 28 ~

  • 29 869
  • 737
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Душа, аз ще те оставям, че ми се доспа, лека нощ и сладки сънища, сънувай капитан Мурат Grinning  newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves

Аз също ще лягам след малко. Много ти благодаря за поредната прекрасна вечер - непременно ще го сънувам. Лека нощ и сладки сънища и на теб с твоя комисар Мурат ...  smile3525 Two Hearts  love001 Two Hearts smile3524

Знаех си, че това ще кажеш ..  Mr. Green Благодаря ти ..  Hug

# 61
  • Мнения: 11 766
Душа, аз ще те оставям, че ми се доспа, лека нощ и сладки сънища, сънувай капитан Мурат Grinning  newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves

Аз също ще лягам след малко. Много ти благодаря за поредната прекрасна вечер - непременно ще го сънувам. Лека нощ и сладки сънища и на теб с твоя комисар Мурат ...  smile3525 Two Hearts  love001 Two Hearts smile3524

Знаех си, че това ще кажеш ..  Mr. Green Благодаря ти ..  Hug

Аз ти казвам - вече си четем мислите  Mr. Green  Моля ...  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 2 177
Джу благодаря ти за невероятната тема   bouquet

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте,машини! Hug За няма и 5 дни изписахме една тема. newsm44
Сега малко почивка след това уморително даскало.

# 64
  • Мнения: 0
Почна ми писва, да става Зейнеп от гроба ..  Mr. Green


Ама хайде,Гамзе,  какво чакаш погледни 8 сезон и да видиш за какво става въпрос. Mr. Green Каго ги види сигурно ще й стане гадно,защото те бяха заедно и в сериала си бяха много близки.Заради това мисля,че нещо ще й се преобърне в корема.

# 65
  • Мнения: 0
Какво ще кажете за Чичек?Мисля,че Гамзе се справя доста добре като властна и високомерна жена.По-добре играе ролята на Зейнеп,но ще я видим по-натам като Чичек.Аз още не мога да свикна,защото  съм я виждала облечена като полицай и с оръжие.Да бяга след престъпници и да разпитва.На мнение съм,че тази роля й подхождаше перфектно,не казвам,че не справя като Чичек.После може и да си променя мнението.
Колко сезона мислите,че ще има Фатих?Най-малко за 3 съм.А вие?Те по книгите ли го преразказват,а да знаете дали Чичек и Фатих са заедно?

Абе може да е дълъг сериала.  Mr. Green Лично съм ѝ свикнала като мъжкараната Зейнеп, но като Чичек, доста добре се справи, дори не се усмихваше 1-2 най-много.  Mr. Green Високомерна и сякаш няма чувства, при това много красива, заслепяваше абсолютно всички.Уникална игра беше ..  Heart Eyes Браво на нея ..   bouquet

Аз не го гледах, но съм сигурна, че Гамзе ще се справи отлично с ролята си на Чичек. Heart Eyes
Най-си я харесвам като Зейнеп. Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте., момичета. Благодаря Ви за информацията относно ролята на Гамзе в новия сериал. Сигурна съм, че се е справила отлично. Two Hearts
Джули, благодаря ти за темата. Страхотна е.  Kissing Heart

Ето и една нова снимка на Зейнеп. Явно е уморена и си подремва, много е сладка. Two Hearts

# 67
  • Мнения: 11 766
Почна ми писва, да става Зейнеп от гроба ..  Mr. Green


Ама хайде,Гамзе,  какво чакаш погледни 8 сезон и да видиш за какво става въпрос. Mr. Green Каго ги види сигурно ще й стане гадно,защото те бяха заедно и в сериала си бяха много близки.Заради това мисля,че нещо ще й се преобърне в корема.

Със сигурност Гамзе ще се подразни от това, че сближават Мурат и Лейля. Според мен все още има някакви чувства към Уур ... Peace

# 68
  • Мнения: 11 766
Здравейте., момичета. Благодаря Ви за информацията относно ролята на Гамзе в новия сериал. Сигурна съм, че се е справила отлично. Two Hearts
Джули, благодаря ти за темата. Страхотна е.  Kissing Heart

Ето и една нова снимка на Зейнеп. Явно е уморена и си подремва, много е сладка. Two Hearts



Здравей Мими. Благодаря ти за снимката. Зейнеп е много сладка - как само си подремва ...    grinning039 newsm76 Two Hearts

# 69
  • Мнения: 11 766
Приятели едно мога да ви кажа със сигурност. 6-ти сезон на Опасни улици няма да свърши в четвъртък. Каквото и да правят по моите изчисления последния 250-ти турски епизод - т.е. финала на сезон 6 ще се падне в петък 4 октомври. Вероятно и заради това си го има в програмата на БТВ за петък. От понеделник ще видим какво ще пуснат - дали нов сериал или ще продължат с излъчването на сезон 7 ...  newsm10

Просто днес малко преди края на епизода започна номер 249. Утре е сряда и ще си дават 249, предполагам четвъртък ще завършат с 249-ти турски и ще започнат 250-ти и в петък вече ще излъчат 250-ти до край.  newsm76

Както и да го смятам няма как да свърши в четвъртък. Така, че поне тази седмица трябва да е пълна и да се насладим на любимия ни сериал. Пък от понеделник ще видим какво ще измислят ... 
smile3525

# 70
  • Мнения: 0
Приятели едно мога да ви кажа със сигурност. 6-ти сезон на Опасни улици няма да свърши в четвъртък. Каквото и да правят по моите изчисления последния 250-ти турски епизод - т.е. финала на сезон 6 ще се падне в петък 4 октомври. Вероятно и заради това си го има в програмата на БТВ за петък. От понеделник ще видим какво ще пуснат - дали нов сериал или ще продължат с излъчването на сезон 7 ...  newsm10

Просто днес малко преди края на епизода започна номер 249. Утре е сряда и ще си дават 249, предполагам четвъртък ще завършат с 249-ти турски и ще започнат 250-ти и в петък вече ще излъчат 250-ти до край.  newsm76

Както и да го смятам няма как да свърши в четвъртък. Така, че поне тази седмица трябва да е пълна и да се насладим на любимия ни сериал. Пък от понеделник ще видим какво ще измислят ... 
smile3525
Благодаря за сметките! Hug Mr. Green И аз такива изчисления направих,явно бтв са се Объркали.

# 71
  • Мнения: 11 766
Приятели едно мога да ви кажа със сигурност. 6-ти сезон на Опасни улици няма да свърши в четвъртък. Каквото и да правят по моите изчисления последния 250-ти турски епизод - т.е. финала на сезон 6 ще се падне в петък 4 октомври. Вероятно и заради това си го има в програмата на БТВ за петък. От понеделник ще видим какво ще пуснат - дали нов сериал или ще продължат с излъчването на сезон 7 ...  newsm10

Просто днес малко преди края на епизода започна номер 249. Утре е сряда и ще си дават 249, предполагам четвъртък ще завършат с 249-ти турски и ще започнат 250-ти и в петък вече ще излъчат 250-ти до край.  newsm76

Както и да го смятам няма как да свърши в четвъртък. Така, че поне тази седмица трябва да е пълна и да се насладим на любимия ни сериал. Пък от понеделник ще видим какво ще измислят ... 
smile3525
Благодаря за сметките! Hug Mr. Green И аз такива изчисления направих,явно бтв са се Объркали.

Да така изглежда! Само 250-ти епизод, който е финален за сезон 6 е близо 2 часа. Каквото и да правят няма как да свършат сезона в четвъртък - вероятно затова го има в програмата за петък. Тогава би трябвало да свърши. Дано и в понеделник го има и да ни зарадват със сезон 7 ...  Praynig

# 72
  • Мнения: 0
Почна ми писва, да става Зейнеп от гроба ..  Mr. Green


Ама хайде,Гамзе,  какво чакаш погледни 8 сезон и да видиш за какво става въпрос. Mr. Green Каго ги види сигурно ще й стане гадно,защото те бяха заедно и в сериала си бяха много близки.Заради това мисля,че нещо ще й се преобърне в корема.

Със сигурност Гамзе ще се подразни от това, че сближават Мурат и Лейля. Според мен все още има някакви чувства към Уур ... Peace
На това мнение съм също.Колкото и да иска да ги прикрие,ако ги има,ще излязат наяве.Може би се опитва да си науми,че обича Мерт и така да си прикрива исинските чувства.За тях трябва много време.

# 73
  • Мнения: 0
Приятели едно мога да ви кажа със сигурност. 6-ти сезон на Опасни улици няма да свърши в четвъртък. Каквото и да правят по моите изчисления последния 250-ти турски епизод - т.е. финала на сезон 6 ще се падне в петък 4 октомври. Вероятно и заради това си го има в програмата на БТВ за петък. От понеделник ще видим какво ще пуснат - дали нов сериал или ще продължат с излъчването на сезон 7 ...  newsm10

Просто днес малко преди края на епизода започна номер 249. Утре е сряда и ще си дават 249, предполагам четвъртък ще завършат с 249-ти турски и ще започнат 250-ти и в петък вече ще излъчат 250-ти до край.  newsm76

Както и да го смятам няма как да свърши в четвъртък. Така, че поне тази седмица трябва да е пълна и да се насладим на любимия ни сериал. Пък от понеделник ще видим какво ще измислят ...  
smile3525

И аз тъкмо смятах, със сигурност ще го дават в петък. Надявам се да продължат със 7-ми сезон. Praynig Аз, честно казано, се чудя дали пак няма да има почивка. Няма официална информация, че са закупили 7-ми сезон и е преведен и дублиран (или поне началните епизоди). newsm78 Все пак се надявам да не го спират, или ако го направят, почивката да бъде сравнително кратка. Praynig

Последна редакция: вт, 01 окт 2013, 15:50 от Mimmie.

# 74
  • Мнения: 0
Приятели едно мога да ви кажа със сигурност. 6-ти сезон на Опасни улици няма да свърши в четвъртък. Каквото и да правят по моите изчисления последния 250-ти турски епизод - т.е. финала на сезон 6 ще се падне в петък 4 октомври. Вероятно и заради това си го има в програмата на БТВ за петък. От понеделник ще видим какво ще пуснат - дали нов сериал или ще продължат с излъчването на сезон 7 ...  newsm10

Просто днес малко преди края на епизода започна номер 249. Утре е сряда и ще си дават 249, предполагам четвъртък ще завършат с 249-ти турски и ще започнат 250-ти и в петък вече ще излъчат 250-ти до край.  newsm76

Както и да го смятам няма как да свърши в четвъртък. Така, че поне тази седмица трябва да е пълна и да се насладим на любимия ни сериал. Пък от понеделник ще видим какво ще измислят ... 
smile3525
Благодаря за сметките! Hug Mr. Green И аз такива изчисления направих,явно бтв са се Объркали.

Да така изглежда! Само 250-ти епизод, който е финален за сезон 6 е близо 2 часа. Каквото и да правят няма как да свършат сезона в четвъртък - вероятно затова го има в програмата за петък. Тогава би трябвало да свърши. Дано и в понеделник го има и да ни зарадват със сезон 7 ...  Praynig
Дано. Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт