Кои са любимите ви козметични продукти на Арома?

  • 27 087
  • 204
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 108
Много приятна изненада, благодаря ви!
Честито на останаллите  момичета!   bouquet

# 196
  • Мнения: 35 967
Интересувам се къде може да бъде намерен този продукт:
http://www.aroma.bg/catalog/voda-za-usta-astera-kids-apple-228/

# 197
  • Мнения: 0
Интересувам се къде може да бъде намерен този продукт:
http://www.aroma.bg/catalog/voda-za-usta-astera-kids-apple-228/

Вие на практика сте го намерили Simple Smile - това е линк от електронния магазин на АРОМА. Ако ви е по-удобно да пазарувате offline утре ще ви изпратим информация в кои наши фирмени магазини можете да откриете продукта. Моля пишете ни необходима ли ви е тази информация.

# 198
  • Мнения: 35 967
Зная, че имате фирмен магазин на бул. Хр. Ботев /става дума за София/, но ме интересува физически обект в близост до ж. к. Младост /4/. ДМ, Лили, друга дрогерия, аптека ... ? Изборът при вода за уста за деца е доста ограничен и бих искала да разнообразя продуктите, които използват децата ми.

# 199
  • Мнения: 0
Зная, че имате фирмен магазин на бул. Хр. Ботев /става дума за София/, но ме интересува физически обект в близост до ж. к. Младост /4/. ДМ, Лили, друга дрогерия, аптека ... ? Изборът при вода за уста за деца е доста ограничен и бих искала да разнообразя продуктите, които използват децата ми.

Продуктът е с Ксилитол и е чудесен за детската орална хигиена. За съжаление няма как да проверим за наличности в магазини, които не са част от нашата търговска верига. Имаме магазин и в МОЛ Парадайс.

# 200
  • Мнения: 35 967
Жалко, наистина не съм виждала продукта до сега. Явно е наличен само във фирмен магазин. Благодаря за информацията!

# 201
  • Мнения: 8 242
Жалко, наистина не съм виждала продукта до сега. Явно е наличен само във фирмен магазин. Благодаря за информацията!
Това го взехме преди 2 дни на сина ми - той си го хареса Simple Smile
Верига супермаркет в Пловдив (Лекси)  Peace
Пробвай по големите вериги при вас  newsm78

# 202
  • Мнения: 58
Благодаря много, Арома!
  bouquet

# 203
  • Мнения: 35 967

duhi_puhi
,   bouquet

# 204
  • Русе
  • Мнения: 633
Аз я гледах в Карфур детската вода за уста - беше в комплект с паста за зъби и книжка за оцветяване. Wink

Общи условия

Активация на акаунт