Операция на перианална фистула

  • 183 996
  • 1 003
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 500
Лейла, ще те помоля да разпиташ за цените и да пишеш после  Hug Става дума за мен   bouquet

# 256
  • София
  • Мнения: 3 860
За ЯМР-а ли? Ами те ако те приемат би трябвало да е по здравна каса. Аз за скенет във ВМА не съм плащала  Rolling Eyes

# 257
  • Мнения: 4 500
Знам, че ЯМР е около 300 лв

# 258
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Лейла, имах възпаление - да. Те и за Крон ме изследваха много, че доста възпалено беше. Иначе не са ме оперирали в ИСУЛ, но съм адски доволна от 1 хирург там - д-р Кермедчиев. Той всъщност откри фистулата ми и благодарение на него не са ме рязали за 1000 други простотии преди това. Но не ме оперира той

# 259
  • Мнения: 4 500
Кой може да ми даде направление за ЯМР? ЛЛ няма да даде. А платено - нямам тази възможност.

# 260
  • София
  • Мнения: 3 860
Апетрушинова значи и ти си като мен Sad а изключиха ли Крон на 100% щот нещо при мен не са убедени Sad при мен червото е възпалено до сигмата или горе до сгъвката не помня  Rolling Eyes
Нефертари хирург или гастро. Ти май имаш само гъзни проблеми та значи хирург  Rolling Eyes
Принципно ЯМР влиза в изследванията за крон та аз по тази линия се надявам Sad

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 567
Nefertari,  не съм си поставила сама диагноза ми просто се впуснах в подробно четене. Любопитство ... и много се изплаших, особено след като една жена в един форум ми твърдеше, че фистула можело да си имам и без никаква болка ...  Embarassed

Относно ЯМР - само личния или платено. Една приятелка наскоро си прави платено, толко е между 300-350 зависи къде се прави.
Съветвам те да кажеш на лекаря си да ти даде, като го поизнудиш, че ще го смениш ...

# 262
  • Мнения: 4 500
Ами, Нелито, аз също ще те разочаровам. Фистулата, вече хронична, не боли. Тя тлее там и периодично се възпалява. Боли ако е запушена и има гной вътре.
Един съвет - не чети така, просто от любопитство  Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 3 860
Личната не може да й назначи ЯМР на малък таз за фистула според мен, тя не лекува фистули че да има право Sad а и няма смисъл ако няма кой да го разчете, личната се съмнявам да може Sad
Нелита има фистули които не болят на задника са от болящите засъжаление.

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 567
Да, но за да стане хронична сигурно преди това е боляло ... знам ли ? Simple Smile
Ох, дано се оправите всички, дано никой никога не се сблъсква с такива тегоби!

Стискам палци  Praynig Peace

# 265
  • Мнения: 4 500
Нелитката, излез от темата и спри да се ровиш  Hug Hug
Лейла, имам фистулата от края на 2008 год, боли по 1 път в годината, иначе не  Hug

# 266
  • София
  • Мнения: 3 860
Тя и моята от тогава и бих казала че първите 2,5 години постоянно ме е боляла после само като се възпали. Но при мен може да е от многото операции тази тъкан докато се възтанови много време трябва Sad чак сега е почнало да изглежда леко издълбано....

# 267
  • Мнения: 4 500
Май май ЯМР ще се прави платено, но ще питам хирурга поне да ме насочи къде  Tired

# 268
  • София
  • Мнения: 3 860
Абе може да ти даде хирурга направление просто понеже рядко се налага и са много незапознати. То и като рядко правят не могат да го разчетат. Като ми правиха скенера на тънките черва във ВМА, която е голяма болница с постоянен поток от хора, ренгеноложката ми каза да съм чакала че никога не били правили такова изследване и не знаели как се прави. После 1 час след като бях уж свършила ме викаха да ми правят още срезове че нещо не било достатъчно, добре че още ме държеше очистителното и не си бях тръгнала  Embarassed
А като са ми правили скенер на кръста или ЯМР на коляното такива драми не съм имала  Rolling Eyes

# 269
  • Мнения: 4 500
Уф, Лейла, аз съм смотана  Mr. Green Даже и тема пуснах  Crazy Защо по дяволите плащаме осигуровки??

Общи условия

Активация на акаунт