Мързеливи красавици - 28

  • 43 233
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 95
Бобче  Hug наздраве, мила! Надявам се скоро да се отпуснешш и да си починеш заслужено! Наздраве!
Много ми харесва аватара и подписа ти! Много уют и топлина извират от тях!

# 736
  • Мнения: 1 794

Здравейте притита!Съвсем набързо влизам,че нямам време,предстои ми маникюр и педикюр
Искам само да ви препоръчам една страхотна почистваща маска на Вандини с лечебна кал и магнезий.Купих я от ДМ,в малки пакетчета е.Почиства страхотно и щади кожата,моята е почти суха без Т зоната.Просто невероятна!
Сега съм след нея с подхранваща пак на Вандини с мед и пшеничени протеини.
Почвам ноктетата,на всички желая прекрасна седмица!Гушки и цунки!

# 737
  • Мнения: 361
Добър вечер и от мен Hug

Разкрасително вися с боя на главата пред ТВ-то и после ме чака баня с всичките и екстри-маски,косми,зъби.... Crazy

Уикенда беше великолепен...на Сандански Heart EyesРазходки,хубаво време и вечер с любима приятелка...идилия Hug
ММ и децата останаха за цялата седмица,аз се прибрах,че то все някой трЕбе да работи Laughing

Сега ще просна и пералнята,докато чакам...

Мими,какво излезе на оловото?
Гледай напред.Ламарини се оправят,важното е ти да си добре Hug

Зизу,как си? Hug

Алегра,това с бирената мая не е съвсем така.Аз съм пила много пъти и не съм качила и грам.Според мен -пробвай.Ако видиш,че качваш-спри я.Много е добра и за коса и за проблемна кожа Peace

Бабълче,трябва да си измислим нещо тази седмица Hug
Да видя чорапогащника и новите обувки де не,че ми е приятно с теб Wink Heart Eyesзнам,че носиш на майтап

Отивам да си простра пИралната и ....на баня.

Хубава вечер,дами Hug

# 738
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Добро утро!

Скачайте на кафе в НОВАТА ТЕМА!  Party

Общи условия

Активация на акаунт